|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   julijke
9.6.2005 7:01:38   
CIPRESA
No danes sem pa spala ko ubita celo noč - to je že kar dosežek pri meni. Ker se drugače samo premetavam pa vse me boli.

Drugače pa pri nas poteka vse po načrtih, samo malo me skrbi ta vikend, ker imava z možem v soboto piknik (neke vrste vselitveni piknik), ker sva upala da bova že vseljena do sedaj pa nič ne kaže tako ker nama po novem pride kuhinjo montirat ravno v soboto, pa sem malo popizdla, da v soboto pa ne če že en mesec odlaša, naj pride pa v nedeljo, no.... in sedaj bo pestra še nedelja.

Ja, v ponedeljek bom pomoje čist fuč, pa saj neki se mi mora dogajat, ker pri miru pa spet ne morem biti.
Eno vprašanje imam pri centru za socialno delo sva obkrožila da bova vzela kar denar, pa so mi poslali že odločbo, a katera ve v kolikem času po odločbi dobiš nakazano????? Ker morva jit še par stvari kupit za našo :duda: pa bi šla kar drugi teden.

Drugače pa malo o moji "statistiki" bauhi je še vedno pri 103cm no tam okoli, KG +14, zmatrana nič, otrdevanja zaenkrat nič, dol me nič ne tišči, imam tak občutek, kot da mi bo čez želodec ven pogledal, le dol se nesmem preveč držat ker pol peče zgaga, križ me boli ko :hudicek: pa spodnji del kosti tudi.

LP CIPRESA :nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   julijke
9.6.2005 7:13:49   
Anonimen
Tudi jaz čakam dinarčke od CSD.Če vlogo oddaš do zadnjega v mesecu dobiš nakazano da 15 v mesecu. Če pa oddaš po 1pa bo komaj naslednji mesec.
Vreme je pa res hecno, sedaj ko bi moralo biti toplo pa je tak :hudicek:. Mi imamo naslednji teden poroko pa upam da se bo kaj popravilo.
Včeraj me je trebuh tako čudno bolel. Ves napet je bil, skoraj je počil, danes pa je že bolje.
Danes grem še po čevlje, upam da bom kaj najdla ker se mi res več neda laufat po trgovinah.

Lepo se imejte.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   julijke
9.6.2005 7:16:56   
sky
Ja, to se zgodi, če počasi pišeš:ups:! Pa sem mislila, kak' bom danes prva:)-.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   julijke
9.6.2005 7:19:51   
mayci
Dobro jutro še od mene po dolgem času!
Danes sem tako hitro pri računalniku zato, ker sem prespala pri starših (da so me malo crkljali še oni). Midva z :love: namreč nimava računalnika-je crknu čist, pa grem lahko na RR samo, kadar sem na obisku pri naših.:zmeden:
Cipresa, tudi jaz sem včeraj dobila odločbo (sem tudi iz Kamnika), pa mislim, da je na CSD rekel, naj bi bil denar nakazan 15. junija. Vsaj upam, da sem si prav zapomnila in da ni rekel julija, ker bi tudi midva morala še nekaj malenkosti nabavit.:)
Moje mere so pa 109 okrog bušija in +9kg.
:duda: je zelo priden in lepo skače že tam od 5.30 dalje...
Kooomaj čakam, da ga vidim!
Škoda, da me v petek ne bo pri Žabarju, bi prav rada spet prišla, ampak bom šla prevzet najin novi avto, tako da žal ne bo časa :((! Mogoče pa drugič.:rozica:

Lep pozdravček vsem julijkam!

Mayci (33t4d) in :duda:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   julijke
9.6.2005 7:19:54   
CIPRESA
Ja sky saj si ena izmed prvih no....

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   julijke
9.6.2005 7:21:20   
CIPRESA
Joj, joj, joj, mal zastarela statistika moj tista jutranja, sem se šla vagat pa veste kaj..... +15KG :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: ja jaz sem pa res pridna ane????!!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   julijke
9.6.2005 7:44:53   
valentina.

da vas še jaz pozdravim, sem danes za spremembo že vstala :ups:, ponavadi me pred 9-10 ni iz postelje.
V torek sem imela pregled, :duda: se je obrnil z glavico dol imela sem 2 kg manj, čeprav se ne kaj dosti šparam, je pa itak od prej preveč podlage.
Čakam 15. dinarčke od CSD, da grem še po manjših nakupih. Mimogrede, so kakšne brisače s kapuco ki stanejo manj kot 5000 - 5800 sit? To se mi zdi pa res pretirano! :grrr:

Lep dan vsem, valentina :rozica:














(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   julijke
9.6.2005 8:20:12   
Anonimen
valentina, jaz sem prejšnji teden v Arielu dala za tako brisačo s kapuco nekaj čez 3.000, mislim da okrog 3.500.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   julijke
9.6.2005 8:59:26   
Talči
Valentina,
v H&M v MB so take brisače okoli 1.800,00 SIT!
lp
Talči

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   julijke
9.6.2005 9:34:20   
Meceno
Joj kak je fajn, ko takole napišete kaj je kje ceneje , ker jaz morem še vso kozmetiko kupit , pa podlogo za previjalno , a imajo dimenzije 80*80cm ?
V glavnem, bi šla po trgovinah , pa se mi je dvakrat že ta teden zvrtelo , sem se stoje z :love: menla po mobitelu in puff, sem že ležala na postli ( hvala bogu da sem zraven postelje stala )Zato se bojim , da bi se meni tole kje sredi ulice zgodilo, pa tako rada bi šla po trgovinah :(
Bom že no :zmeden:
Pritisk sem si merila , je bil čisto uredu , ne vem ,...

Se pa počutim OK, če počivam, drugače pa ista stara melodija ,...

Lp Meceno

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   julijke
9.6.2005 10:17:14   
malika
Jaz sem danes tudi dobro spala,zgleda je bila dobra noč, ker tudi najmanjša dva nista nič razgrajala.

Joj, danes imam UZ, upam, da ni nič napredovalo in da je tisto moje odpiranje in skrajšan in zmehčan mat. vrat ostalo na istem.9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   julijke
9.6.2005 10:24:47   
Meceno
Srečno :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   julijke
9.6.2005 10:30:23   
petraCBU
Dobro jutro!

V planu imam le lenarjenje in samo-razvajanje :)

Najprej :kava: pri kolegici. Dobro, da je doma le ulico stran, me tok štiha po vseh vezeh okrog medenice, k 100 :hudicek:

Še 5 dni! :bravo:
P.
P.S.
Jutri okrog 11.30 - Žabar pa to... a ne?!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   julijke
9.6.2005 11:10:19   
LONA13
Dobro jutro oz. dober dan tudi od mene!:bravo:


Tud jaz sem krasno spala, samo enkrat sem se zbudila.
Imam pa eno vprašanje za vas - včeri zvečer me je nekaj zmedlo. Men je moja g. rekla (:duda:se je umiril), da je dost če 10 x pomiga v celemu dnevu - da vsak gib šteje.

Sem pa zasledila na forumu od Dr. Pušenjaka,
da naj bi gibe šteli v intervalih? Men ni čist nč več jasn :zmeden:......

Lp, Polona

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   julijke
9.6.2005 11:11:30   
LONA13
A ja pa še nekaj!
Danes sem začela svoj zadnji mesec nosečnosti ......
Še 30 dni, jupi :bravo::bravo:že komaj čakam.........

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   julijke
9.6.2005 11:21:25   
Pia73
Še jaz!

Ja, jaz pa grem 3-4x na noč na WC. Sicer pa spim,....

Lona13 moj prvi :duda: je bil bolj miren in važno je, da ga 10x začutiš tudi, če zelo narahlo. Jaz sem včasih komaj zvečer začutila 10. gib pa je bilo vse v redu!

Sicer pa sem jaz danes oprala prvi stroj za našega :duda: Sem pridna, kajne,... :)-:)-:)- Potem pa začnem s pranjem stvari, ki jih imam še od prvega sina pa nekaj sem že kupila pa nekaj še bom. Pa v soboto grem v Avstrijo. Upam, da mi uspe najti in voziček in lupinico pa še ostalo kar mi manjka,........

Vreme je pa tako tako. Meni kar paše, če sem notri a čisto malo topleje bi pa lahko bilo. Včeraj s sinom še zunaj nisva mogla biti, tako je pihalo,...

Danes sem dobila odločbo od CSD, da dobim denar namesto paketa ampak verjetno šele julija, ker sem vložila 01.06, pa jutri si grem sploh zrihtat do konca za porodniško, pa v službo moram še po papirje, pa na banko, pa v menjalnico, pa po slike,.... Danes bom kar počivala, da bom jutri vse to zmogla. V soboto zjutraj grem pa v Avstrijo pa popoldne na piknik, pa v nedeljo piknik,........ Kdo bo pa kaj naredil? :zmeden2::)-:zmeden2: Eh, saj vse počaka!

malika drži se in javi nam kako si opravila! :rozica:

LP :nosecka: Pia73 in :duda: 33t 6/7


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   julijke
9.6.2005 11:21:44   
rosa
Ja, z gibi je tako, da se en interval šteje kot en gib, ker naenkrat najbrž ne brcne samo enkrat, pač pa parkrat zapored (ali pa se premakne, obrne, ga pocuka...) in bi v bistvu z enkratnim bedenjem z lahkoto naštela 10 gibov, zato moraš v 12 urah našteti 10 premikanj (tako meni moja G).
Vidim, da kar vse jamrate zaradi križa, ki tudi mene od petka boli, da je za znoret. Pa se mi je začelo v desni ritnici, da niti stopit nisem mogla in mi ni blo jasno, kje sem se pretegnila; potem mi je pa potegnilo, a je najbrž od križa. Sem ga pridno masirala in zdaj že lahko hodim :bravo: :bravo:
Vsem lep dan (jaz kar uživam, ko ni tako vroče in lahko super spim).
Rosa

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   julijke
9.6.2005 11:48:01   
Dari
Tudi mi smo spali ko :angel:. In zjutraj mi je :love: zabičal, da moram ostat v postelji vsaj do 7-ih, pa mi ni uspelo. Če pa sem mogla še okna preštrihat, pa še nekaj stvari pospravit... No, naše stanovance končno dobiva svojo obliko :bravo:. Dnevno že imamo, v spalnici etison po tleh, čakam samo še da :love: dokonča posteljo. soba, kjer imava z :love: omare in se bo zdaj spremenila v nekakšno otroško (tam bom imela previjalno mizo, pa dojila bom tam), je tud že pospravljena, cotke za :duda: zložene v omarici, treba jih bo le še oprati, ampak to bomo delali čez kake 14 dni... Čez vikend naju čaka še kuhinja, potem pa samo še hodnik. Kopalnica bo zaenkrat še malo počakačla. Bo že.

Jaz bi se vam tudi pridružila jutri pri Žabarju na :kava:, samo če bi mi katera povedala kje to je :zmeden:.

Danes imava spet materinsko šolo in komaj že čakam, ker se bomo učili dihat :)-.

Zdajle pa popravim teste, potem pa grem domov in si privoščim popoldanski spanec :bravo:.

LP :metulj:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   julijke
9.6.2005 12:40:50   
pravljica
ja, meceno, men je moj prepovedal hodit dopoldan po mestu firbcat...nikol ne veš...je reku naj se ne hecam
danes sem mislila kupit vir vložke, pa nisem vedela da jih je toliko :ups: v čem se sploh razlikujejo? katere naj vzamem? pa oni tanki, always al kaj so že, niso vredu? (sem sam na tampone navajena, o vložkih pa ne vem nič)
aja, pa previjalne...je v BC v ljubljani dobra izbira...tistih na koleščkih s policami (ta poceni varjante v glavnem)? morem mojega :love: nahecat da me v soboto pelje v BTC :hudicek:...sam to zna bit kar problem :zmeden2:
danes je bil CTG...bp...spet čez 14 dni...menda bo ja do takrat že kaj napredka...saj ne, da bi imela kakšne probleme, ampak zunaj je lepo vreme, na morje bi šla avgusta, trebuh bi rada do takrat vsaj malo zgubila...pa bi šlo vse lažje skozi, če bi :duda: malo pohitel 9nebesa
drugač pa 109cm in +13kg

a to, ko me ščipa v bedri oz ritnici, ko hodim je od križa :zmeden:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   julijke
9.6.2005 12:48:25   
Talči
Kupi VIR 80 - v beli vrečki z rdečim napisom. Imajo spodaj folijo in so ful mehki, ker so iz vate. Ravno to je poanta, da so mehki in vpojni in čisto natur.

Kupi jih v Intersparu, ker tam pridejo 249,00 SIT -10 kosov (paket) drugje so dražji - kolikor sem pač videla.

Ko boš malo manj krvavela, pa bo verjetno tudi Always o.k.

Drži se.
LP
Talči

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   julijke
9.6.2005 12:49:48   
Talči
Sori, se menim, kot da imam že ful otrok in izkušenj za seboj. Pa čakam komaj prvega...
Ampak so mi tako pač povedali in svetovali in jaz verjamem, ker se mi zdi ful logično...
LP
Talči

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   julijke
9.6.2005 13:01:08   
malika
Glede vložkov, se popolnoma strinjam s Talči. Ti Vir rdeči so zdaleč naj naj boljši :bravo: . Fino mehki, pa še v porodnišnici dobiš iste.Jaz jih nekaj že imam doma, nekaj pa jih moram še nabavit.
Hvala za info o ceni v šapru, se mi zdi, da so drugje dražji :zmeden:-nepreverjeno.

Vsi ostali vložki ala always itd, pa so za to obdobje pretrdi!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   julijke
9.6.2005 13:35:02   
pravljica
ok, hvala talči...ampak res bi me mogle videt v DM pred polico...hočem zagrabit en paket, pa vidim zraven ene 3 druge barve, pa vse vir...hmm...sem šla kar dalje 8)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   julijke
9.6.2005 13:50:07   
Pia73
pravljica jaz bi od srca rada bila na zadnjem mestu vsaj po kg med julijkami pa žal ne bo šlo: saj po kg itak vodim, po obsegu pa bom, ko bo šla bobek rodit,.... :((:((:(( Pa še konec julija imam PDP,... :((:((:(( Samo, če ne jem mi je pa slabo,....... :((:((:((

Eh, bo že, saj se sicer dobro pučutim.

skratka kg + 16 kg na preveč osnove,...

Obseg trebuščka, ki je trebuh postal: 112 cm.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   julijke
9.6.2005 14:19:09   
anckabancka
Kolk ste pridne, men se pa še par stavkov ne da napisat.
Včeri sem oddala seminarsko za faks in danes na veliko lenarim. No ja, naročila sem 133 fotk po internetu za razvit, pa pečem skutino torto, pa pospravt moram še stanovanje, pa posesat... Skratka, pride moj brat na obisk z 2 in 3 letnima fantkom in punčko, pa je treba vse dosegljivo v tem malem stanovanjcu umaknit. ;)

U, torta je pečena...
Mislim, sam da rit dvignem, pa mam že trd trebuh! :zmeden:

Jutri mislim, da me ne bo pri Žabarju, ker grem dopoldne v BTC na šoping, to pa zna trajat kar neki časa. Moram kupit še 100 stvari za :duda: Če bo pa slučajno še dost zgodaj, pa še jaz priletim! :sloncek:

Sem tud jaz ponosna, ko sem včeri prvi stroj plenic oprala za :duda: Upam, da mi uspel še ostale, preden rodim.

Nosečnost? Kar v redu, kilce tam okrog 11-12, sem kar zadovoljna, glede na začetek nosečnosti, ko se tudi po 4 pridelala v enem mescu! :ups:

Ja, pa včeri sem par slikic s poroke dala gor...

Šibam pospravljat... :(

LP, Anja

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?