|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec, ne hodi še
24.8.2009 8:51:54   
soncek3
Pozdravljene!

Moja deklica gre čez en teden v vrtec. Zanima me kako je z otroki, ki še ne hodijo samostojno. Naša se plazi samo po trebuhu, na nogice se še ne postavlja. Ne bi rada neke nejevolje vzgojiteljic zaradi tega, ker pač naša punčka malo zaostaja v gibalnem razvoju? Vparašala bi še, kako je s hranjenjem v vrtcu; na kakšnih stolčki sedijo, verjetno so s kako oporo, da malček ne pade dol, ali kako?

To je moj prvi otrok in sem kar malo zaskrbljena zaradi vsega tega.

Lep dan!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec, ne hodi še
24.8.2009 9:37:06   
Onasiss
Koliko je stara tvoja punčka??

Naš je šel s 13. meseci  v vrtec pa tudi še ni hodu, pa to ni nobeno zaostajanje v razvoju...
Več al manj vsi shodijo v roku 1 meseca, tako da te odveč skrbi. Sedijo pa v enih majhnih stolčkih z naslonjali. Hranijo jih pa vzgojiteljice, ponavadi so ob obrokih prisotne 3.

Sicer pa a niste imeli nobene predstavitve oddelka in vzgojiteljic????

_____________________________

So what....

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
24.8.2009 9:54:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
24.8.2009 9:56:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec, ne hodi še
24.8.2009 9:58:34   
soncek3
IZVIRNO SPOROČILO: mlea??

Naš je šel s 13. meseci  v vrtec pa tudi še ni hodu, pa to ni nobeno zaostajanje v razvoju...
Več al manj vsi shodijo v roku 1 meseca, tako da te odveč skrbi. Sedijo pa v enih majhnih stolčkih z naslonjali. Hranijo jih pa vzgojiteljice, ponavadi so ob obrokih prisotne 3.
Sicer pa a niste imeli nobene predstavitve oddelka in vzgojiteljic????


ENo leto bo naša stara. Malo čudno ,ampak uvodni sestanek imamo 31.8., s 1.9. pa že začnemo z uvajanjem. Kaj čmo? No naša ima zakrčene nogice zaradi porodnih težav, tako da je za pričakovat, da še nekaj časa ne bo hodila.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec, ne hodi še
24.8.2009 10:04:11   
bskrle
V jaslih so zelo skrbni, saj po mojih izkušnjah. POnavadi se pozanimajo o zdravstvenih težavah otrok in jim pomagajo.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
24.8.2009 10:05:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek3)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrtec, ne hodi še
24.8.2009 10:36:52   
ksenjak
V našem vrtcu imajo na razpolago dva vozička, ki jih uporabljajo na sprehodih za otroke, ki še ne hodijo. Lahko pa starši v vrtcu puščajo tudi svoje. Pa za te čisto majhne otroke imajo na razpolago kinderbed, medtem, ko drugi spijo na ležalnikih.
Mislim, da bo še vse v redu, se mi pa zdi smiselno, da se že prej o vsem pogooriš z vzgojiteljico.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrtec, ne hodi še
24.8.2009 11:03:20   
ronja
Meni so rekli, da ni problem, če ne hodijo, da se pač splazijo in pridejo ravnotako povsod. Stolčki so sicer navadni, vendar mislim, da ne bo padla dol. Več pa ne vem, ker tudi mojidve še nista v vrtcu, gresta zdaj prvič - samo septembra bosta še obe doma, potem oktobra enkrat bomo verjetno začeli Ronjo uvajat, Lejlo pa ko bo konec porodniške.

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrtec, ne hodi še
24.8.2009 12:21:01   
Taanikaa
sonček jst sem bila ravno danes v vrtcu,naj povem,da je moj mali star  dobrih 14 mescev in kobaca,tudi še ne hodi,se je pa ravno včeraj začel sam na noge postavljati in istočasno hoditi ob kavčuuser posted image user posted image ,rekli so mi da sploh ni problema,ker mali še ne hodi,je veliko takih,pa tudi če bi bil edini,nič hudega,bo že..stolčke za hranjenje imajo v pomanjšani verziji od odraslih le z naslonjalom za roke..pri nas bo v skupini 12 malčkov,heterogen odelek-različne starostne skupine letnik 2007-2008,v prostoru so tudi trije kinderpeti+ležalniki,naš niti še sam ne je,pa ga bodo že naučili,rekla pa mi je še to,da bi mogoče bilo bolje,da ga nebi uvajali,pač pa prvi dan pripelješ,si nekaj časa tam,potem greš in samo prideš ponj,iz njihovih izkušenj je to bolje,tko da mi bomo tko ravnali,itak sem pa doma,imam tisti teden dopust in bom dosegljiva na tel.in sem tam v minuti če bodo vzgojiteljice poklicale..nič se bat,čim manj komplicirati in bo vse vredu,mogoče bo na začetku krizica,drugače jim bo pa lepo tam v to sem prepričana,svetujem pa ti,da greš v vrtec v teh dneh,nobena te nebo odgnala in vse lepo povprašaš,se pozanimaš,pa boš pomirjena,mislim da je nam staršem težje in bolj hudo,ko gredo malčki v vtrec,kot pa njim.user posted image ,aja pa mi imamo tudi sestanek šele 31.8.

< Sporočilo je popravil Taanikaa -- 24.8.2009 12:23:19 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrtec, ne hodi še
27.8.2009 9:06:31   
SaaS
Moj prvi tudi še ni hodil. V vrtec je šel z 11 meseci, shodil pa s 17 meseci. Ni bilo nobenih težav, je pa tudi mene skrbelo kako bo.
Najbolje, da predebatiraš z vzgojiteljico.
Pri nas imajo tudi vozičke za ven, jasno, če eden ali dva še ne hodita. Če pa jih še 7 ne hodi od 14 pa ne hodijo na sprehode... V igralnici pa ne vidim problema.

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vrtec, ne hodi še
15.9.2009 10:26:49   
soncek3
Živijo!

Smo že v vrtcu, je pa še kar nekaj takih, ki samostojno ne hodijo, pa do konca leta pridejo še trije z 11-mesečniki. Smo najmlajša skupina in vzgojiteljici sta OK.
Večji problem je z jokom user posted image  in hranjenjem user posted image , ma upam, da se bomo navadili. Doma je pa itak skoz samo na meni, bog ne daj na tleh in da me ne vidi. Oh ti naši palčki malčki se mi kar smilijo.user posted image user posted image

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?