|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Juha
14.9.2009 13:45:34   
Hope2
Tolk slišim besed, kako radi jejo otroci juhe in da jim je treba skor vsak dan kuhatuser posted image , ampak naš ni ljubitelj juh. Če že poje 1 na 1 mesec, je to podvig, pa še takrat mora bit tako gosta, kot da bi kašico jedel, z nič tekočineuser posted image . Zdaj ko ima obdobje, da mora sam jest, pa ni šans da mu sploh žlico pokažem.

A je še kak tak bil, kdaj so se navadli jest juhe? Kako pogosto pa jim dajete?


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.9.2009 13:54:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Juha
14.9.2009 14:25:19   
Lunca1
Naš sicer je juhe, sem mu pa od začetka v juho dala korenček, včasih tudi govedino, vse skupaj spasiarala ali zmečkala z vilico in dala noter testenine za zakuho (zvezdice)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Juha
14.9.2009 14:40:19   
Katy78
Jaz tudi veliko kuham juhe, z različno zelenjavi in z ali brez mesa, potem pa notri zakuham ali rezance, ali pa kakšno kašo. Tudi pride gosto kot kašica. Zakaj pa bi moral jesti redko juho? Naj jo pač poje bolj gosto, kot kašico. Po moje ni bojazni, da se ne bi nekoč navadil jesti tudi bolj redkih juhic.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Juha
14.9.2009 14:40:19   
mateyka
A je še kak tak bil, kdaj so se navadli jest juhe? Kako pogosto pa jim dajete?


oh ja, naša. ista. juha je morala bit kaša, da žlica not stoji, če ne se jo pa ven pljune - to vodo nikakvo! user posted image in tako je bilo do leta in pol. tekočine ni konzumirala prek juhe do takrat. no, potem se je pa obrnilo - živela pol leta skor samo od juhic (katerekoli, samo kroglice morajo bit še zraven). zdaj počasi kombinira in je vse, samo zelo po malem, ne veliko. je pa zdaj obdobje "sama" in poje samo!!! če je sama, če mam jaz žlico, ni šans da poje kosilce. torej,trenutno pali, da lahko je "sama" in potem poje marsikaj kar drugače ne bi. ok, poje - hočem rečt, proba user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Juha
22.9.2009 11:57:48   
frulica
mene pa zanima,kako juhico mu lahko naredim.dva tedna sva zdaj jedla sadje-jabolko banana hruška.tudi korenček sem mu dala za probat,pa ga ni maral,pa sem mu ga primešala k jabolku,in nič več ni hoto.kaj mu še lahko od zelenjave dam in kako pripravim.vem,da je marsikaj napisano,ampak ni kaj dosti.hvaležna bi bila za odgovoruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Juha
22.9.2009 21:33:38   
pokica_
Mi smo tudi začeli uvajat in sicer z kuhano jabolko, 1 teden nazaj s korenčkom, ampak ga je čist zaprl, tk da bom ga zmeraj kombinirala z drugo zelenjavo-sadjem.
Zdaj boma 3-4 dni jedla bučke+krompir/
bučke+koleraba+krompir/
bučke+korenček/
bučke+hruška/jabolko+korenček,...

ogromno je kombinacij. Bomo vidli kaj od tega mu bo najbolj šmekalo. Pa tud papriko bom vmes kdaj dala, menda da fini okus. user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 23.9.2009 11:28:36 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu frulica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Juha
22.9.2009 21:35:16   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Tolk slišim besed, kako radi jejo otroci juhe in da jim je treba skor vsak dan kuhatuser posted image , ampak naš ni ljubitelj juh. Če že poje 1 na 1 mesec, je to podvig, pa še takrat mora bit tako gosta, kot da bi kašico jedel, z nič tekočineuser posted image . Zdaj ko ima obdobje, da mora sam jest, pa ni šans da mu sploh žlico pokažem.

A je še kak tak bil, kdaj so se navadli jest juhe? Kako pogosto pa jim dajete?



Meni so čisto iskreno tile starejši ljudje in domača goveja/kurja juhca,...čisto mimouser posted image  Pa pravzaprav zaradi tega, ker otrok poje tisto redko juho, pa pol več nič v sebe ne spravi; bom raje tud kuhala juhe ala mineštra. Goste juhce, ko nasitijo. Pa še meni so mnjami. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?