|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pa to ni res!!??:((
9.6.2005 20:41:53   
urši*
naša vaga kaže 3 kg narobe!!!!:((:((:((:((
sem se šla v lekarno vagat in mam 63kg namesto 60, kar bi blo čist vredu na mojih skromnih 158cm:ups:.
pa gledam pol indeks TT pa bi mogla met 52 kg:zmeden::zmeden:??
ja fajn no, kaka suhica bi pa bla???
no mal sem zatežila:ups::ups::ups::ups:
zdj grem pa papcat:ups::)-:)-:)-:)-:ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pa to ni res!!??:((
9.6.2005 20:43:10   
Anonimen
zihr vaga v lekarni narobe kaže :)-

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   pa to ni res!!??:((
9.6.2005 20:45:59   
lenika
Jaz imam pa ravno obratne probleme. Ne morem se zredit in vedno mi vse vage kažejo manj kot tista pri meni doma in potem sem jezna. No ampak sedaj se več ne sekiram, ker mi jeuspelo priti na normalno težo. 48 kg na višino 159 cm (lansko leto sem jih imela samo 44 :((:((:(()

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pa to ni res!!??:((
9.6.2005 20:46:00   
tjaga
Lara, sem hotela ravno to napisat. :)-

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pa to ni res!!??:((
9.6.2005 20:47:23   
Anonimen
Ah, kaj se sekiraš. Tiste anoreksične suhice so itak samo sebi všeč. Kdaj je pa že kakšen moški maral kup šklepetajočih kosti. Morajo imeti kaj za prijet. Če je pa hrana tako dobra. Evo, zdaj grem pa še jaz jest.;):rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   pa to ni res!!??:((
9.6.2005 20:52:41   
Anonimen
Lenika, kaaaaaakoooooooo??? Jst mam sam 42kg:ups: na iste centije :( No sej, jst bi sam še dve kile ... pol je zadost :)-

Ankica, ne tko pisat :( So tut tiste ''anoreksične suhice'' na forumu, k se ne morjo zredit. Čeprov jst zase vem, da nisem anoreksična ker čist normalno jem :)- Pa tut nism več tolk grozn presuha :)

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   pa to ni res!!??:((
9.6.2005 21:15:52   
CatJa
"Tiste anoreksične suhice so itak samo sebi všeč. Kdaj je pa že kakšen moški maral kup šklepetajočih kosti. Morajo imeti kaj za prijet."

:)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)- :)-

Zanimivo, da se s tem vedno tolazijo tiste bolj okrogle. Roko na srce, vsak moski raje pogleda vitko zensko, kaj pa kdo prijemlje ......... :zmeden2:

Kilogramov imej toliko, da se v svoji kozi oz. telesu dobro pocutis. Kaj ti rabi ce si suha ali pa debela, ce si zoprna sama sebi.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pa to ni res!!??:((
9.6.2005 21:19:25   
lenika
Ja Ribica, samo ti imaš 16 let, jaz pa 27, pa me včasih zamešajo za kakšno srednješolko.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pa to ni res!!??:((
9.6.2005 21:44:00   
piščanc
lenika jaz imam podobne probleme, sem pa po dveh nosečnostih prišla na 51 kg in 160 cm. :bravo:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pa to ni res!!??:((
9.6.2005 21:49:56   
lenika
Ma ja, saj se ne sekiram, imam pa že kar nekaj prigod. Po izobrazbi sem učiteljica in enkrat se mi je zgodilo, da so me zamešali za učenko. Drugič sem v nekem baru morala pokazat osebno izkaznico, če sem hotela dobit alkoholno pijačo.....

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pa to ni res!!??:((
9.6.2005 23:13:25   
Anja
Vse, ki bi rade kaj proč se mi naj javijo na privat :)- :)- :)-

Talam zastonj (pa še plačam vam za vsako kilo) :)

Anja.imamprevečprevečpreveč

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pa to ni res!!??:((
10.6.2005 7:47:09   
puncica
:)-:)-:)- moja vaga tud fajn kaže, če se postaviš čist spredaj maš manj kil:)-:)-

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pa to ni res!!??:((
10.6.2005 8:20:37   
rija
Joj ribica, da nisi presuha? Potem pa maš res problem. Sama sem tehtala pri istih cm 48 kg, pa so me bile same kosti! Ne govorit, da nisi presuha.

Anoreksičarke venomer trdijo, da niso presuhe!

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pa to ni res!!??:((
10.6.2005 8:27:01   
Anonimen
Ribica, prid k men, da te teta al bina poredi ;)

Ne, saj verjamem, da ni prijetno, če si predebel ali presuh in verjamem tudi oz. vem, da je težko priti na idealko, ampak, če ni težav z zdravjem, naj ostane tako kot je. Radi se imejmo, kakršnikoli že smo.

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   pa to ni res!!??:((
10.6.2005 8:31:10   
AnBan
Pa dejte že nehat težit Fišiki s to aroneksijo...saj je povedala, da normalno je...je pač bolj suhcene postave...to pa še ne pomeni, da je bolna in ima anoreksijo:)

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   pa to ni res!!??:((
10.6.2005 10:41:09   
zoya_
ena sama fovšija, ker je ena suha... zakva bi se pa mogla poredit, če ji tako paše....:zmeden2:
pa anoreksija je, če maš ti 170cm pa 35kg al pa 40kg

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?