|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Divjačinski golaž
21.9.2009 16:41:23   
quellle
Danes sem ponevedoma jedla divjačinski golaž, divjačina ni kupljena v trgovini ampak je domača.
Šit sem mislila super danes pa goveji golaž in ga prav veselo zmažem pol pa tašča reče a je bla dobra divjačina a veš je od ..., men se ja zmeglil pred očmi.
Jaz sem čist živčna. A glede na to, da gre za golaž in gre za prekuhano meso je ok? Upam, da toplotna obdelava uniči listerio in toksoplazmozo.

Hvala že v naprej za odgovore,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Divjačinski golaž
21.9.2009 16:52:38   
luan
Ojla.
ja toplotna obdelava uniči parazite. Tako, da se ne boj.Tudi jaz pridno uživam divjačino, tudi tisto katero sama uplenim pa sem v 32 tednu nosečnosti.Divjačina pa je res najbolj bio meso.
LP

(odgovor članu quellle)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Divjačinski golaž
21.9.2009 17:39:57   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: quellle
men se ja zmeglil pred očmi.
Jaz sem čist živčna. A glede na to, da gre za golaž in gre za prekuhano meso je ok? Upam, da toplotna obdelava uniči listerio in toksoplazmozo.

Hvala že v naprej za odgovore,


Ti pa si res živčnauser posted image in to za golaž, ki se kuha ure in ure, če se pa tle ne uniči vse živo, pol pa najboljš, da sploh nič ne ješ.

(odgovor članu quellle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 18:00:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Divjačinski golaž
21.9.2009 18:10:29   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Jaz bom morala vsakega domačega piščanca peljati na preiskave, da ga bom upala pojesti.user posted image user posted image
Jao, jao.user posted image user posted image


A kaj ne vemouser posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 18:15:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Divjačinski golaž
21.9.2009 19:43:58   
quellle
luan tebi hvala, si me potolažila za ostale pa bi drugič prosila, da odgovarjate, ko imate kakšen pameten nasvet, ne pa nekaj praznega in nesramnega obnašanja.
Prosila sem za nasvet očitno so nekatere prepametne, da bi znale na normalno vprašanje normalno odgovoriti. Škodauser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Divjačinski golaž
21.9.2009 20:19:10   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: quellle

luan tebi hvala, si me potolažila za ostale pa bi drugič prosila, da odgovarjate, ko imate kakšen pameten nasvet, ne pa nekaj praznega in nesramnega obnašanja.
Prosila sem za nasvet očitno so nekatere prepametne, da bi znale na normalno vprašanje normalno odgovoriti. Škodauser posted image .


Ja ni panike.
Lp

(odgovor članu quellle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Divjačinski golaž
22.9.2009 12:29:53   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: quellle

luan tebi hvala, si me potolažila za ostale pa bi drugič prosila, da odgovarjate, ko imate kakšen pameten nasvet, ne pa nekaj praznega in nesramnega obnašanja.
Prosila sem za nasvet očitno so nekatere prepametne, da bi znale na normalno vprašanje normalno odgovoriti. Škodauser posted image .


No, no, al pa ti malo več pameti uporabi in bo tudi ok.

Druagče pa daj se malo sprosti in tudi nekaj smisla za humor ti ne bo škodilo, ni treba vse vzeti tako resno


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.9.2009 12:32:55 >

(odgovor članu quellle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Divjačinski golaž
26.9.2009 20:11:15   
tweety83
Joj men se pa tak lušta takega golaža in bi ga z veseljem zmazala.........

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Divjačinski golaž
26.9.2009 20:12:27   
luan
Jaz sem ga pa ravno danes na trgatvi jedlauser posted image .

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?