|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po CR...
8.6.2005 12:29:23   
dejčka2
:ups:Eno malo bolj nerodno vprašanje. Kdaj po CR lahko imaš spolne odnose? Mislim, zanima me predvsem zaradi šivane maternice. Sicer je komaj 16 dni po CR, se pač že malo pripravljamo.:ups:
Čišče več ni, zato pa me bolj skrbi kako bo?
Mamice z izkušnjami prosim za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Po CR...
8.6.2005 12:35:37   
Anonimen
Počakaj do pregleda pri ginekologu.

(odgovor članu dejčka2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Po CR...
8.6.2005 12:46:43   
dory
Se strinjam s splisni...a te ne boli zadost? Meni vem da nekaj tednov ni hodila po glavi tovrstna telovadba :)

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Po CR...
8.6.2005 14:59:48   
Margareta
Jaz sem imela cr tocno 14 dni nazaj, pa mi se na misel na pride, da bi moza samo blizu spustila:(

Povej mi, a nimas vec bolecin? Mene se zateguje, pa tudi cutim, da notri se ni tako kot bi moralo biti.

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Po CR...
8.6.2005 15:34:15   
dejčka2
Bolelo me je enih 10 dni, zdaj pa že skačem okoli kot da nič ni. Rana se je lepo zacelila, krvavim nena nič več, kot da sploh nebi imela CR. Razen tega da sem slabokrvna je vse v redu. Kako pa je pri vas, ali vas še boli?
Upam da boste čimpej okrevale tako kot sem jaz. Ko sem prišla iz bolnice sem se bala da se bo kaj vnelo, ker nisem počivala, razen ko sma se dojile, pa ni bilo nič hudega.
Ali ste tudi ve v bolnici tretji dan že same skrbele za otročka, podnevi in ponoči?

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Po CR...
8.6.2005 19:11:13   
eva1
Jaz sem bila tut po CR kot puška po dveh tednih! Po treh tednih se je ustavila čišča, potem sem počakala še par dni in smo že veselo:sloncek::sloncek::sloncek: ! Pravjo pa da je vsejen fajn počakat 6 tednov zaradi šivov in rane(jaz ti predlagam, da sam bolj na izi, pa bo ok)!
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Po CR...
8.6.2005 19:16:28   
eva1
Ja jaz sem ga imela od 1 ure skoz pr seb-sama sem ga pa začela previjat in umivat drugi dan!
lp, eva in luka

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Po CR...
8.6.2005 21:42:30   
Anonimen
Kako od 1. ure? Kakšne carske reze so pa vam delali? Kar na živo? Jaz sem bila od 16. do 20. ure narkozirana. Potem sem za sekundo odprla oči, pa spet koma do naslednjega jutra. Zadeta, totalno. Potem pa glave nisem mogla dvigniti, tako me je bolelo. Za otroka sem pa začela skrbeti ponoči in podnevi sama kakšen 4. dan, se mi zdi. Saj itak nisem imela druge izbire. Pa sem ga vsaj pomirila, ker sem mu dovolj za jesti dala. Prej je bil histeričen, potem pa v enem dnevzu najbolj miren dojenček v vsej porodnišnici.

(odgovor članu dejčka2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Po CR...
8.6.2005 21:57:55   
Mina1
Dejčka: ne sračkej ga prezgodej, vsaj 6 tednov počakaj, tako priporočajo, stvar je pa tvoja.

CR ni hec, to ni kar tako poseg na easy. Zato pa pravijo, da lahko največkrat 3x zarežejo.

Za "družinske obveznosti" bo še veliko časa, verjemi mi;).

pa-pa Mina1

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Po CR...
8.6.2005 22:59:37   
eva1
Splišni-jaz sem šla v operacijsko ob 15.02 sem pogledala na uro! Potem so me pripravli(privezali, umili...) in nato sem pogledala ura je bla(15.09) pol sem bla koma-ob 15.14 je prijokal na svet moj Luka! Ko sem prišla v šok sobo, je bila ura 10 minut do 16h! od takrat naprej sem se vse zavedala(prvouro je bolelo k :hudicek:, pol so analgetiki prjel), in ob 19h sem se že prvič ustala iz poslte! in Lukata so mi prinesli, že takoj ko sem pišla jaz iz OP! Prve dve uri je bil še moj zraven, tako da ga je mel on v naročju, pol so mi ga pa kr poleg postle dali in je bil ob meni! Ker pa ga nisem mogla vn vzet, sem prosila, če mi ga lahko kr k meni v postlo dajo in sva se že par ur po Cr veselo cartala skupaj v postli!
Mene je bolelo samo prvo uro-pa še to samo krči(baje tko zgledajo popadki), ker so mi dali nekaj za krčenje maternice in to je bilo res peklensko! No sej pol je tut še bolelo, ampak ni blo panike!
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Po CR...
8.6.2005 23:50:39   
Margareta
Joj si mela srečo. Jaz prvih 12 ur po cr sploh za sebe nisem vedela, samo to vem, da sem ležala in niti na wc nisem mogla, pa sem dobila kahlico. Pa potem inekcije, pa glukozo...
Mojega sinčka sem pa dobro videla šele drugi dan (rodila sem zvečer) ob 7 zjutraj in sva se samo stiskala sva bila oba čisto paf.
Je pa res zraven mene ležala ena mlada punca, ki je že v eni uri prišla k sebi, hodila, veselo telefonarila tako da me je kar malo ob živce spravljala s tem mobijem.
Danes je 14 dan, pa takoj čutim napor. Sem nekaj pometala po stanovanju in sem bila kot ožeta cunja. Likat se mi pa sloh ni dalo.:(

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Po CR...
9.6.2005 6:56:42   
Anonimen
Očitno tele carske reze zelo različno "prenašamo" oz. je okrevanje zelo različno. Jaz si sebe ne predstavljam, da bi po 14 dneh pometala... Sem se po milimetrih premikala. Po 1 mesecu sem šele lahko šla ven, brez da bi skup padla.

(odgovor članu dejčka2)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Po CR...
9.6.2005 10:58:16   
nejcko

Jaz sem imela 2x CR in obakrat sem bila zelo hitro fit. Ampak na sex pa kljub temu 6 tednov nisem pomislila.


(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Po CR...
9.6.2005 11:26:04   
pika**
Dej počakaj do pregleda pri 6-ih tednih!:(

Prvič se mi ni dalo še nekaj mesecev po CR misliti na sex. Pa tudi bolelo me je, ko sva poskušala tako da sva rabila kar nekaj časa, da sva odkrila ta dober položaj.:ups:

Po drugem CR sem hodila kaj kmalu po tistem, ko sem se zbudila ( Gašper se je rodil ob 00.49 ). Mogoče me je gnalo tudi to, ker sem zvedla, da je malček na intenzivni in sem jim skoraj ušla iz sobe. :kuza:
Zdaj v drugo so bile tudi bolečine manjše in prej sem se zravnala ( ene 4 dni sem hodila "pukljasto" . :grrr:)



(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Po CR...
10.6.2005 9:13:12   
k1
si pa hitra, kar se :sloncek::sloncek::sloncek: tiče, hehe... bolelo te bo, še preden bosta začela... raje počakajta še malo, pa bo potem bolj luštno:sloncek::sloncek:

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Po CR...
10.6.2005 9:49:16   
Natas@
Se sebe spomnim ko sem šla iz porodnišnice sem komaj prišla do avta, pa ne zato ker boi me bolelo, ker me ni, ampak zato ker nisem imela kondicije - 6 dni bit v sobi 4x4m :(. Malo me je sicer bolelo ko sem se hotla vsest ali vstat in pa ko me je pri poskusih dojenja :duda: brcal ravno na šiv, drugače pa ni bilo panike. S :sloncek: (a je taprav znak za ...) pa po pregledu.

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?