|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste uvedle večerjo?
29.9.2009 13:47:10   
simonakr
Naša miss ima zdaj 7 mesecev in ima za večerjo še vedno mleko (210 ml + ena žlička riževih kosmičev); ob cca 20.00 pa prespi celo noč brez zbujanja.

Zanima me kdaj ste uvedle večerjo - mlečno kašico, čokolino oz kaj podobnega? In ob kateri uri ste jo dale?

Hvala za odgovore

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste uvedle večerjo?
29.9.2009 14:19:33   
Katjusa
florjan je star 3,5 pa ima tist čist zadnji obrok kakav (mleko) imamo pa večerjo okol 18 ure potem ob 21 pa mleko oz. kakav tud benjamin (7,5) mesecev ima tak ritem od kar uvajamo GH ima okol 18 gH večerjo in potem ob 21 mlekouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste uvedle večerjo?
29.9.2009 14:34:48   
Hope2
Večerjo sem uvedla nekje po 5 mesecu. Ob 18.00 večerna mlečna kašica, mlečna ajdova kaša, prosena kaša, riž, polenta. Mal pred 19.30 AM in takoj spat. 

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste uvedle večerjo?
29.9.2009 15:58:33   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Naša miss ima zdaj 7 mesecev in ima za večerjo še vedno mleko (210 ml + ena žlička riževih kosmičev); ob cca 20.00 pa prespi celo noč brez zbujanja.

Zanima me kdaj ste uvedle večerjo - mlečno kašico, čokolino oz kaj podobnega? In ob kateri uri ste jo dale?

Hvala za odgovore


Mislim, da ni nujno, da ima prej še posebej mlečno kašico, če ti vseeno lepo prespi noč in ni lačna kljub temu, da spije samo AM pred spanjem. Lahko ji daš mlečno kašico za zajtrk oz. jutranjo malico. Poznam kar nekaj malčkov, ki so stari recimo okrog enega leta in prej nimajo posebne večerje ampak malico nekje ob 17. uri (sadje, jogurt) potem pred spanjem pa flašo mleka.

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste uvedle večerjo?
29.9.2009 16:05:23   
dushka
Večerjo sem uvedla pri 7 mesecu. Je pa gisolino ali riž z sadjem od linota. Ji pa dajem z AD mlekom. Je pa ob 7 zvečer, potem pa spat do jutra. Pri 8 mesecih ji bom pa dala čokolino.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste uvedle večerjo?
29.9.2009 22:24:23   
sye
kako pa gres, pa čokolino naredite?oz s kakšnim mlekom?midva se namreč dojiva plus GH od 3,5 meseca dalje.

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste uvedle večerjo?
29.9.2009 22:36:44   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: sye

kako pa gres, pa čokolino naredite?oz s kakšnim mlekom?midva se namreč dojiva plus GH od 3,5 meseca dalje.


Z adaptiranim vsaj do 1 leta otrokove starosti. Drugače sem pa jaz pri ta prvi raje kupovala kar Milupin čokolino in druge kašice, ki so imele že AM not in so se samo z vodo mešale, ker je bilo tako manj packanja.

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste uvedle večerjo?
29.9.2009 22:41:40   
zmajaz
Pri ta prvi sem uvedla večerjo (mlečno kašico - Milupin čokolino) šele po 6. mesecu, ker sem jo prej izključno dojila. Pri ta drugem pa mlečno kašico pri 4,5 meseca. Dam mu jo okoli 20h, zaenkrat pa je še ne poje ne vem koliko, ker se bolj kot ne še navaja na GH, tako da ga na vrh še podojim in če vidim, da bi še jedel, mu dam še flašo, potem pa lepo spi do 5h/6h zjutraj. Se pa zadnje čase nekak ne doji več rad - mu je kar ljubša flaša, tako da se mi zdi, da bova kmalu samo na AM pristala.

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste uvedle večerjo?
29.9.2009 22:44:25   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sye

kako pa gres, pa čokolino naredite?oz s kakšnim mlekom?midva se namreč dojiva plus GH od 3,5 meseca dalje.

kašice kupujem, ki se delajo z vodo..... pri prvem smo po 7 mesecu jedli s svežim kravjim mlekom ampak to je blo redko ker smo tud večino kašic mel takih, ki se delajo z vodo

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste uvedle večerjo?
30.9.2009 13:05:41   
dushka

IZVIRNO SPOROČILO: sye

kako pa gres, pa čokolino naredite?oz s kakšnim mlekom?midva se namreč dojiva plus GH od 3,5 meseca dalje.



z aptamilom

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?