|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ponovno nočno lulanje štiriletnika
2.10.2009 7:33:49   
krtekxx
Naš štiriletnik je bil nekaj časa ponoči že praktično suh, v posteljo se je ponoči polulal le kdaj pa kdaj. S septembrom pa je začel ponovno močiti posteljo, tako, da ima pleničko, ki pa je zjutraj nenormalno veliko polulana, kljub temu, da ga zvečer ob 10h damo lulat (včasih je že takrat precej polulana). Zvečer po 18 zelo omejimo pitje (le kak požirek ob umivanju zob). Sedaj mu velikokrat "uide" tudi čez dan, prav tako pa med počitkom v vrtcu vsak dan polula. Ali lahko kdo pove, če se mu je kaj podobnega dogajalo, oz. kaj bi bilo smiselno ukreniti? Ali je možno, da je to znak kakih zdravstvenih težav s sečili? Drugače je fant zdrav, ima le kak prehlad tu pa tam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ponovno nočno lulanje štiriletnika
2.10.2009 7:42:50   
darja72
Mogoče ga zebe.
Jaz bi sicer verjetno pediatra malo povprašala, če je lulanje nastopilo v taki obliki kar čez noč.
Kako ste sicer?user posted image

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ponovno nočno lulanje štiriletnika
2.10.2009 8:11:46   
CUKRČEK
tudi moja starejša je bila že suha ponoči in je potem spet začela lulat. In je ravnotako plenica vsako jutro fuuul polna. Kr neki. Zdaj je stara 5 let in to še vedno trajauser posted image

Pojma nimam, kaj jo je pičilo. Edino podnevi pa res nikoli ni polulana v gatke.
ŠE malo bom počakala in se potem posvetovala s pediatrom.

Menda se ne bosta maladva prej odvadila plenic, kot onauser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ponovno nočno lulanje štiriletnika
2.10.2009 8:13:07   
ribica.
Kaj pa zaradi vrtca? Mogoče mu to povzroča nek stres? Jaz lahko povem samo kako je blo z mojim. Sicer je mlajši. Ampak lulanje se je začelo ponovno pojavljati, ko sem bila v bolnici. Takrat se je doma skoraj vsako noč polulal. Tako da vem, da na ta način izražajo neko stisko.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ponovno nočno lulanje štiriletnika
2.10.2009 8:14:09   
CUKRČEK
Pri naši ponovno lulanje ne sovpada z nobenim dogodkom/šokom.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ponovno nočno lulanje štiriletnika
2.10.2009 8:43:40   
Nika v službi
Če ni bilo neke spremembe v siceršnji dnevni rutini, ki bi lahko vplivala na stisko otroka, potem bi se jaz vseeno posvetovala s P. Ker meni pa tole vseeno ni normalno - da lula podnevi, ponoči, da mu urin uhaja... Pregled sečil, ledvic!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ponovno nočno lulanje štiriletnika
2.10.2009 8:57:21   
MAŠKA
Tudi pri nas se je začelo dogajat, da je začela ponovno lulat v posteljo, ko je menjala vrtec za čas dopustov.
Takoj ko je prišla nazaj v svojo skupino, se je končalo. Sicer pa se je tudi po njenem obnašanju videlo, da preživlja stisko.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ponovno nočno lulanje štiriletnika
2.10.2009 9:36:12   
janapan
Po mojem jih zebe......moja 2 letnica je že pol leta tudi ponoči suha, zdej pred kakšnima dvema tednoma pa je začela ponoči spet lulat ( ji damo plenico ponoči seveda)...opazla pa sem da se poniči veliko odkriva, da ima nogice zunaj....men se zdi krivo to da jih zebe

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ponovno nočno lulanje štiriletnika
2.10.2009 13:32:31   
krtekxx
Tudi pri nas se je začelo dogajat, da je začela ponovno lulat v posteljo, ko je menjala vrtec za čas dopustov.

Ja, zna bit, da je tudi kaj takega. Namreč, s 1.9. je začel obiskovati nov vrtec; sicer pravi, da mu je zelo všeč. Ampak kaj lahko naredimo zanj, če je to to? Razen pogovora in še enkrat pogovora.
Najlepša hvala vsem za odgovore.


< Sporočilo je popravil krtekxx -- 2.10.2009 13:33:01 >

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?