|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozitivni ovulacijski testi tri dni zapored
20.11.2010 18:50:18   
Anonimen
 
Pozdravljene!

Ali ima kateara izkušnjo z pozitivnimi ovulacijskimi testi tri dni skupaj?

Pri nas načrtujemo drugega otročka. Od porodu še sploh nisem dobila menstruacije. Najverjetneje zaradi zelo pogostega dojenja ponoči. Novembra sem nočno dojenje ukinila in pričelo se je špikanje in bolečine v spodnjem delu trebuha. Občasno se je to pojavljalo že prej, vendar ni bilo ne menstruacije, ne zanositve. 

V začetku novembra je bilo to špikanje bolj pogosto in tudi izcedek iz nožnice je bil obilnejši. Prepričana sem bila, da imam ovulacijo. Naredila sem O test, ki pa je bil negativen (mogoče zato, ker je LH vrh že padel in sem takrat mogoče že imela ovulacijo). Prišla sem do spoznanja, da so ti testi zame povsem neuporabni, ker je to tako kot bi iskala iglo v senu, ker sploh nimam cikla in niti pribljižno ne vem kdaj se bo menstruacija pojavila. Testi so pa takrat tako ali tako že negativni. V zadnem času se je počutje pri meni povsem spremenilo - bolečine v spodnjem delu trebuha je skoz prisotna, nenehno hodim lulat, občasno me obhajajo slabosti, boli me križ. Za hec sem v četrtek (10dni po domnevni ovulaciji) naredila O test in je bil očitno pozitiven. Ta test sem danes ponovno ponovila in je še kar pozitiven. Naredila sem tudi test za zgodnjo ugotavljanje nosečnosti in je negativen.

Kakšne so vaše izkušnje s temi zgodnjimi testi. Jaz sploh ne morem vedeti kdaj je čas za test, ker ni bilo menstruacije. Mislite, da bi lahko bila noseča? V prvi nosečnosti sem delala test samo enkrat in sicer 6-7 dni po izostali M. Nekih posebnih znakov takrat nisem imela. Vse to kar se mi sedaj dogaja, je bilo v prvo šele po tem, ko je že bil test pozitiven.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pozitivni ovulacijski testi tri dni zapored
21.11.2010 16:14:07   
divans1
Ma men so tile ovulacijski testi brez veze, sam napsihiran si sam še bolj, sprosti se, to je najbolj važno!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pozitivni ovulacijski testi tri dni zapored
22.11.2010 7:30:20   
Anonimen
anonnimna, pozitivni ovulacijski testi več dni zaporedoma po ovulaciji lahko pomenijo, da si noseča. hcg je po strukturi precej podoben LH in tako v bistvu ovulacijski test reagira in pokaže zgodnjo nosečnost. Držim pesti, ko bo čas za drugi testek user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pozitivni ovulacijski testi tri dni zapored
22.11.2010 8:37:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

anonnimna, pozitivni ovulacijski testi več dni zaporedoma po ovulaciji lahko pomenijo, da si noseča. hcg je po strukturi precej podoben LH in tako v bistvu ovulacijski test reagira in pokaže zgodnjo nosečnost. Držim pesti, ko bo čas za drugi testek user posted image user posted image user posted image .


Hvala! user posted image

Kdaj predlagate, da ga grem delati. Sem si že večkrat rekla, da počakam do petka ali sobote, pa ne vem ,če bom zdržala. Ali naj naredim CB. Doma imam enega iz Mullerja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pozitivni ovulacijski testi tri dni zapored
22.11.2010 9:34:44   
Anonimen
anonimna, nimam pojma, kaj bi naredila na tvojem mestu. Rekla bi ti, da še počakaj, sploh, če ne veš, kdaj naj bi prišla user posted image . Ampak je težko zdržati. Imaš pa vsaj upanje in če bo -, bo samo hudo, lahko pa bo še prezgodaj za test. Tako da se odloči sama in nam sporoči user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pozitivni ovulacijski testi tri dni zapored
22.11.2010 12:57:18   
pomar*ANČA*
jaz imam te teste skos pozitivne, sem že mislila, da je z mano kaj narobe user posted image   ampak sem potem prebrala, da če imaš težave z ščitnico- tsh, potem so testi vedno pozitivni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pozitivni ovulacijski testi tri dni zapored
22.11.2010 13:53:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

jaz imam te teste skos pozitivne, sem že mislila, da je z mano kaj narobe user posted image   ampak sem potem prebrala, da če imaš težave z ščitnico- tsh, potem so testi vedno pozitivni.



Of, to je pa res nerodna reč. A testi so bili vedno +, kadarkoli si jih delala? Jaz nimam problemov s ščitnico - vsaj ne vem, da bi jih imela. user posted image

Drugače sem jaz do sedaj naredila štiri teste. Prvega na dan, ko sem mislila da je oz. bo ovulacija. Drugega kakšne štiri dni kasneje. Oba sta bila negativna. Nato sem kar tako za štos, ker sem se želela čim prej znebiti teh testov (saj delajo samo zmedo v glavi), naredila tretjega 10 dni po prvem poskusu. Test je bil pozitiven. Četrtega sem ponovila čez dva dni in je bil še kar pozitiven.

Doma imam še enega. Mogoče ga za štos ponovim danes. user posted image  Me firbes matra kaj bo pokazal. O moji morebitni nosečnosti tako ali tako ne bo povedal nič. Na to bom morala še par dni čakati.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pozitivni ovulacijski testi tri dni zapored
23.11.2010 18:46:01   
Taddy78
meni je kazal pozitivno 9 in 10 dan po prvem dnevu M. So se mi v bolnici malo čudile (umetna oploditev in zatorej natančno spremljanje), ampak očitno le ni tako nenaravno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?