|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nuhalna
13.6.2005 17:41:41   
TINEJA
Pozdravljene,
mene pa zanima ali ste vse bile na nuhalni, je katera, ki se za to ni odločila?
LP in uživajte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nuhalna
13.6.2005 17:57:38   
Anonimen
Sem bila.

(odgovor članu TINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   nuhalna
13.6.2005 19:24:56   
urši77
Bila in ni mi žal!

(odgovor članu TINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nuhalna
13.6.2005 19:30:24   
CatJa
Bila.

(odgovor članu TINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nuhalna
13.6.2005 19:43:40   
Grascakinja
Moja dr. pravi, da gre približno 95% njenih pacientk na merjenje NS, tudi jaz sem med njimi. In bi šla še 1x, če bi bila spet na začetku, brez dvoma.

(odgovor članu TINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nuhalna
13.6.2005 20:22:58   
lex
Jaz pa nisem bila in mi ni žal, kajti kaj pa če bi pokazalo da je kaj narobe!? Mislim, da bi bila to najbolj težka odločitev. Splava ne bi moglanaredit, otroka bi pa vsakokrat pogledala in bi si mislila svoje. Manj kot vem, da bi bilo kaj narobe boljši je in sprejmeš otroka takšnega kot je.

(odgovor članu TINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nuhalna
14.6.2005 7:39:21   
MIN
jaz tudi nisem bila,saj imajo že tako dobre ultrazvoke,da se že tam vidi marsikj.pa še zdi se mi da je to vse bolj komercjala.tudi tam ti ne morejo vsega zagotoviti ker ni 100%

(odgovor članu TINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   nuhalna
14.6.2005 9:06:42   
bebika
jest sem bla in sem vesela, da sem šla. Z mano je bil tudi :love: in tudi zanj je bil to prvi stik s svojim :duda: . Tko lepo je gledal na ekran da se mi je kr smejalo. Pa še posnela svojega :duda: na videokaseto, da mu bova lahko ko bo starejši to pokazala.
Jest bom, če bom še kdaj noseča, 100% spet šla.
lp

bebika 20t4d

(odgovor članu TINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nuhalna
14.6.2005 9:35:33   
eva1
Jaz sem bila in mi ni žal-res pa je kruto, če zveš,da je lahko z bebo kaj narobe, ampka si vsaj pripravljen na to-da ni potem takšen šok ob rojstvu!
Pri drugem bom tut 100% šla!
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu TINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nuhalna
14.6.2005 12:20:14   
TINEJA
hvala vam za vse odgovore, tudi jaz podobno razmišljam kot lex.

(odgovor članu TINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   nuhalna
14.6.2005 12:26:12   
Anonimen
Najprej za lex.

Sama bi se sicer določila za splav, če bi bili izvidi nuhalne pozitivni oziroma slabi. Toda spoštujem mnenje in odločitve tistih, ki ne razmišljajo tako kot jaz. Ampak če si pripravljena svojega otroka sprejeti tako ali drugače, ali ni bolje, da prej izveš, da bo z njim nekaj narobe in se na to primerno tudi pripraviš?


(odgovor članu TINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   nuhalna
14.6.2005 12:27:47   
Anonimen
MIN mogoče sem tvoj odgovor narobe razumela. Ampak ali veš, da je pregled nuhalne svetline nič kaj drugega kot malce bolj obsežen pregled z UZ?

Mogoče si pa nuhalno opravila, pa sploh ne veš.


(odgovor članu TINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   nuhalna
14.6.2005 15:15:52   
Naja31
Jaz sem bila in bom, če bom spet noseča, vsekakor šla spet.
Če bi bili izvidi slabi, bi šla na AC in bi na osnovi tega sprejela odlocitev.
Zakaj na NS? Pojdi, ce bi na osnovi neugodnega rezultata ukrepala. Če pa bi otroka donosila ne glede ne izvide, potem pa ni potrebe po dodatnih preiskavah.

Lp, Naja

(odgovor članu TINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?