|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telebajski :)
10.6.2005 12:41:42   
dory
Glih gledala sem cute album od viv,kako mala mirna gleda to cudo...ko sem jih sama prvic vidla so se mi zdel blazno neumni,ampak dones ko gledam svojga mulca vidim,da so zlata vredni,saj mam takrat 15min za zih mal miru :)..
In tamal zdej ko mu je dolgcas pride do tv in vpije DODO
in vklaplja in izklaplja tv...tako da imam se eno prosnjo..mam tezave jih potegnt dol z neta...jih ma mogoce ktera na cd-ju?

:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Telebajski :)
10.6.2005 12:44:14   
Anonimen
Ma joj... ne vem, ali nej bom vesela ali žalostna, ampak naša ne more 10 sekund pred TV zdržat. OK, točno pol minute zdrži samo pri Animal Planetu.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Telebajski :)
10.6.2005 12:46:11   
Anonimen
Ja mi jih mamo na cd. Lohk bi mi pa že zadnjič rekla, pa bi ti jih takoj presnela!:)
Tko, da če jih ne boš prej dobila, ti jih dam takoj po koloniji-čez 10 dni! A bo predolga?:zmeden:

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Telebajski :)
10.6.2005 12:46:17   
malika
Žal jih nimam nikjer, ampak so vsako jutro ob 8 na Zagrebu 2.
Mi smo takrat obvezno pred TV :)-

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Telebajski :)
10.6.2005 12:49:46   
AnBan
Naš ne zdrži pred TV oz. nikjer pr miru...edino ko vidi od mojstra miha bagre vpije tratotrato...telebajske ti pa lahko zrihtam edino na videokaseti...od bratranca tamala ima celo zbirko.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Telebajski :)
10.6.2005 12:59:14   
india
http://www.bbc.co.uk/cbeebies/teletubbies/


Mogoče si zaenkrat s tem kaj pomagaš, Teja??:miska:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Telebajski :)
10.6.2005 13:03:21   
Seven*
Za vse, ki razmisljate o Siolovi digitani TV. Ta paket vsebuje tudi program BBC Prime, kjer je otroski program od 7-8h in od 15h-16h. Takrat so same take oddaje kot so Telebajski. Gre res samo za taksne oddaje, kjer ni nasilja. So pa vecinoma lutke stilu telebajskov. Nas je cist nor na Fimbles in Tweenies. Priporocam. :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Telebajski :)
10.6.2005 13:03:54   
Seven*
Aja. Seveda se program zacne z telebajski. Vsak dan druga zgodbica. :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Telebajski :)
10.6.2005 13:24:20   
JASNA D
Jaz sem v ta namen snemala telebajske kar sama - na eni kaseti so sedaj Telebajski v slovenščini, hrvaščini in nemščini. Romči pa mi je zrihtala še v španščini. Moj sine bo poliglot!:((:((:((:((:((:((:((:((.

Jasna

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Telebajski :)
10.6.2005 13:25:04   
JASNA D
Bemti - smajlije sem zamenjala : :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Telebajski :)
10.6.2005 13:25:23   
dory
Jest bi spanske pa nemske ... pls :)...moj sine pa hocem da je poliglot :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Telebajski :)
10.6.2005 13:29:02   
JASNA D
Teja&maj - saj sem smajlije popravila. Saj če imaš možnost presneti, ti lahko pošljem tole home-made zadevo, ampak je posneto bolj tako tako, pa niti ne ravno najboljši deli. Snemala sem pa na KI KA, HTV in SLO. Če imaš videorekorder, lahko storiš to kar sama, če ne, pa mi na privat pošlji naslov, pa ti pošljem kaseto, jaz pa bom magari posnela nove - en teden si vzameš mal cajta, pa je kaseta polna....:)-:)-:)-:)-

Jasna

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Telebajski :)
10.6.2005 13:41:36   
Anonimen
Bom doma pogledala, če imam CD.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Telebajski :)
10.6.2005 13:59:26   
polona2
Meni so neumni, želim si, da bi se Hana izognila Telebajsmanii. Saj je drugače v marsičem strinjam z vami , samo ti telebajski:(, se mi zdi, poneumljajo:zmeden2:...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Telebajski :)
10.6.2005 14:02:09   
JASNA D
Jaz sem bila istega mnenja kot polona2, dokler nisem popustila in si rekla, da si pač na tak način "kupim" svojih pet minut..... Sedaj jih ne obrajta več, zato pa trenutno rula NODI. Pred kratkim pa Maček Muri in Muca Maca. Kdo ve, kaj bo čez kak mesec.... Upam, da nič nasilnega, ker mu take risanke, kar skinem...

Jasna

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Telebajski :)
10.6.2005 14:05:11   
polona2
Nodi je prisrčen, še jaz ga včasih pogledam.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Telebajski :)
10.6.2005 15:29:04   
jaz99
Jaz imam na CD v slo. in angleščini.Ampak niso vsi deli

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Telebajski :)
10.6.2005 16:20:10   
Urša
Pr nas so tud Telebajski zakon! Enkrat smo mel na obisku še 2letnico in 5letnika. Vsi 3je prikovani na TV kot magnet! noben tud pisnu ni. :)-:)-:)-

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Telebajski :)
10.6.2005 20:27:00   
Anonimen
Sem pogledala, pa jih na žalost nimam. Sem jih pa dala vlečt iz mule, samo ne vem, koliko časa bo trajalo, da se snamejo.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Telebajski :)
10.6.2005 20:55:03   
PETRA-26
Evo Teja......Če želiš ti jih jest lahko pošljem. Imam pa dve verziji, in sicer: Prihajajo telebajski in pa plešemo s telebajski(vsak je pa dolg 55 minut ). Moj tamau je pa tut čist nor nanje, jih moramo vsak dan znova gledat!
Lep pozdrav, pa pa ;)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Telebajski :)
10.6.2005 22:28:06   
Seven*
Meni se pa ne zdi, da poneumljajo. So pac narejeni za nivo dvoletnega otroka. Pa marsikaj poucnega je noter. Barve, stetje ipd. Treba kdaj cele pogledat, se kr mnenje spremeni..

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Telebajski :)
10.6.2005 22:35:12   
polona2
Oprosti, to je pač moje mnenje, in ne gledajo jih samo dvoletni otroci, meni so obupni in ne želim, da bi jih moj otrok kakorkoli oponašal, ker se potem vsi otroci po dnevni dozi Telebajskov začnejo obnašati kot Tinky-Binky and Co., veliko je lepših in prijetnejših ter bolj poučnih "risank", ta je pač za moje pojme neprebavljiva...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Telebajski :)
10.6.2005 23:43:07   
Seven*
No saj za starejse otroke ne recem. Samo, kaj dati za gledati otroku mlajsemu od 3 let? Moj Jakob risanke recimo sploh ne pogleda. Pri njemu samo taksne in drugacne lutke palijo.. Verjamem pa, da nastane problem, ko zacnejo starejsi otroci oponasat telebajske.. Meni so vsec, ker so nenasilni. Raje vidim, da se mi otrok paci, kot pa da je nasilen..

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Telebajski :)
13.6.2005 15:14:15   
Urša
Se strinjam s tabo, Seven! Pa vse naj naj Jakobu! ;)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Telebajski :)
13.6.2005 15:27:04   
Anonimen
Meni so tudi všeč Telebajski, ker so nežni. Saj potem, ko jih otrok preraste, jih itak več noče gledati. Pri nas je tako.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?