|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dvojajčni dvojčki-levičar, desničar?
15.12.2009 13:48:30   
tajtaja
Pravkar sem pri barvanju opazovala moja dvojčka, fantka in punčko, torej dvojajčna. Punčka je desničar, fantek pa levičar. In me je prešinilo, če je to morda pogosto pri dvojčkih. Ker ko ju gledam, ko kaj delata, je kot da je en desna, drugi pa leva polovica.
Malce hecno, me pa vseeno zanima, če je katera mamica opazila pri svojih dvojčkih kaj podobnegauser posted image ?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dvojajčni dvojčki-levičar, desničar?
15.12.2009 16:27:42   
emaa
Moja dva sta tudi en levičar, desničar, že dolgo je tega, kar smo to opazili. 

< Sporočilo je popravil emaa -- 15.12.2009 16:28:33 >

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dvojajčni dvojčki-levičar, desničar?
15.12.2009 16:37:58   
mojcaziga
Enkrat sem gledala eno oddajo na discoveryju o levičarjih in baje so levičarji preživela polovica dvojčkov (ko se drugi zarodek neha razvijati ali odmre še predno se vidi,......).

lp

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dvojajčni dvojčki-levičar, desničar?
15.12.2009 19:02:06   
ribica.
jaz in moj brat sva dvojčka, oba sva desničarja.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dvojajčni dvojčki-levičar, desničar?
16.12.2009 6:16:50   
CUKRČEK
hm, zanimivo, jaz imam tud parček...Aljaž je čist desničar, Klara pa fuul levo uporablja, čeprav tud desno uporabi včasih

Mogoče je pa res kaj na temuser posted image


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 16.12.2009 6:17:14 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dvojajčni dvojčki-levičar, desničar?
16.12.2009 8:08:56   
ledenaa
Poznam veliko dvojčkov pa so vsi desničarji

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dvojajčni dvojčki-levičar, desničar?
17.12.2009 11:52:50   
tajtaja
Moja dva sta tudi en levičar, desničar, že dolgo je tega, kar smo to opazili.

Jaz sem to tudi opazila že dolgo nazaj, je bilo opazno takoj, ko sta začela kaj prijemat. Je fantek zmerom z levo prijel. Sedaj, pri treh in pol je pa čisti levičar. Z levo jé, barva, z umiva zobe.... In je prav fletno videt, če sedita pri isti mizi in jesta ali rišeta-res kot dve sestavljeni polovici. MOrda pa je res kaj na tem???user posted image



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dvojajčni dvojčki-levičar, desničar?
18.12.2009 9:21:10   
emaa
Morda res, sem brala, da so enojajčni dvojčki zrcalne slike, tudi pri tem katero roko uporabljajo. Moja dva sta si vizuelno popolnoma podobna, če sta skupaj se jih še nekako loči, ker je eden pač lažji za celo kilo, drugače pa pač ne. Pa še to ju ne ločijo zmeraj, če sta skupaj. Tako, da je težko govoriti o tem ali sta eno ali dvojajčna (do pubertete bojo pa upam že razlike, da bomo vedeli pri čem smo). je pa zanimivo kako se res dopolnjujejo. 

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?