|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj v avtosedež 15 -36 kg
12.6.2005 17:20:10   
bini
povejte mi prosim, če kdo prakticira ta tip avtosedeža pred kilažo 15 kg??
mi rabmo še en avtosedež, za kratke vožnje... da bi še enega 9-18kg kupovali?? :zmeden:.. itak je tud v tega šla predno je imela 9 kg..
in zdaj ima cca 10 kg.. a so tako zelo veliki, da bi bil v našem primeru precej manj varen??
kdaj ste vi dali svoje sončke v ta tip 2+3 avtosedež??
hvala :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj v avtosedež 15 -36 kg
12.6.2005 18:37:08   
Anonimen
Mi smo imeli najprej lupinico, potem pa samo 9-18kg. Ko je pa tega prerasla pa smo samo kupili jahača in to je to.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj v avtosedež 15 -36 kg
12.6.2005 20:11:37   
viv_
Saška - koliko stara in velika je pa bila ko ste šli na jahača? Mi smo zadnjič probali, pa je sicer kar OK, ampak ni za kakšne daljše vožnje in ovinke, jo preveč "premetava"...

lp

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj v avtosedež 15 -36 kg
12.6.2005 20:36:49   
Anonimen
A veš da se ne spomnim več dobro kdaj je to bilo. Ali ko je bila 2 ali 3 leta, res ne vem.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj v avtosedež 15 -36 kg
12.6.2005 20:47:52   
bini
ej saška1.. kolk je pa vaša tehtala cca ko je šla na jahača??
pa sej v bistvu je marsikaj ok, sam pol ko pa začneš o varnosti tuhtat, pa ne veš več kaj bi..
no, bomo vidli..
:rozica:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj v avtosedež 15 -36 kg
12.6.2005 21:05:28   
Anonimen
Mi smo šli na ta avtosedež pred kakšnim mesecem. Tibor je star 3 leta in tehta med 15 in 16 kg. Problem je pri tem sedežu pri majhnih otrocih po moje samo ta, da se ne da nagnit naklona. Vsaj pri našem ne, če najdete kje takega, da se da, je veliko bolje. Ker najbrž tako majhen otrok med vožnjo še zaspi in potem mu glava maha na vse strani. Je pa otrok v tem sedežu pripet z avtomobilskim varnostnim pasom, stolček pa je sestavljen iz jahača in hrbtnega dela, ki se ga lahko pozneje po želji sname. Da pa manjšemu otroku varnostni pas ne bi prišel čez vrat, se ga (varnostni pas) poleg tega, da se ga napelje skozi en del na avtosedežu, pripne še z dodatnim paščkom, ki ga vleče bolj dol, tako da otroku pride čez rame in ne čez vrat.
Torej kar se varnosti teh avtosedežev tiče, sploh ne vem, v čem naj bila fora, da bi bili eni bolj varni od drugih. Saj je otrok itak pripet z avtomobilskim varnostnim pasom. Normlano, kot vsak odrasel človek. Edino če je mišljeno tisto bočno varovanje glave, v tem je morda kje kakšna razlika.
Torej, če vam otrok v avtu spi, potem je res bolje, da najdete tak stol, ki se ga da poleči (upam, da obstaja). Če pa ne, pa lahko poskusite. Po moje najbolje, da v trgovini vzamete stol in ga preizkusite na parkirišču (pred trgovino). To vam bodo 100-odstotno dovolili. Jza bi tako naredila.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj v avtosedež 15 -36 kg
12.6.2005 21:58:49   
Anonimen
Saška je mal bolj močnejša. Sedaj je stara 5 let in ima 28 kg. Sestrina punca je sedaj dopolnila 7 let in jih ima sedaj komaj 18 kg. Odvisno od otrola in njegove teže.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj v avtosedež 15 -36 kg
14.6.2005 16:51:29   
tanja-29
Priporočam jahača z naslonom Roemer Kid. (mogoče so še vedno v BC v akciji za zelo užitno ceno???)
Mi imamo dva taka stola, v enem je 5-letnica od svojega 3. leta, v drugem pa skoraj tri letnik, ki ga je "zajahal" pri dobrih dveh letih. Takrat sigurno še ni imel 15 kil (saj jih še sedaj najbrž nima?!?!), je pa bil precej velik.

Enostavno posadi otroka noter in avtomobilski pas mu mora lepo teči čez prsi - ne sme se mu zažirat v vrat - če se to dogaja, je še premajhen za v ta stol, kljub temu, da je naslon za glavo nastavljiv v 7 stopenj.

Stol se tudi nalo nagne za spanje, ampak naša dva odlično spita v njem tudi brez nagibanja, saj naslonjalo dobro "zagrabi" glavico. Nikoli ne opleta sem in tja.

lp tanja

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?