|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obseden s kislimi kumaricami
4.11.2009 12:48:50   
CHARLIZE
živijo,...mene pa zanima, če je kaj narobe, ker moj 15-mesečni sinček hoče non stop jesti kumarice? ali to kaj škoduje za želodček? mu jih moram prav skrivati v hladilnikuuser posted image , če jih vidi bi jih cel kozarec pojedu. lep pozdrav vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obseden s kislimi kumaricami
4.11.2009 12:55:21   
Sofi
Tudi moj sin (4) obožuje kisle kumarice, sicer jih ne poje veliko naenkrat, ker mu pač ne dovolim več kot tri. Je pa mu to začelo pasati tam nekje okrog leta in pol. Sicer je pa nor na vse kar je kislo, pri kosilu si gre po žličko in zajema kis iz solatne sklede, ker je to tako dobrouser posted image , prav tako pa je nor na vse kar je sladko in tudi na vse vmes.

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu CHARLIZE)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obseden s kislimi kumaricami
4.11.2009 13:01:03   
polma
Ne verjamem, da je lahko kaj narobe. Moja nečakinja je po žlici jedla hren user posted image .

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obseden s kislimi kumaricami
4.11.2009 13:05:42   
3jeMi
user posted image user posted image user posted image ... naš 15-mesečnik je tudi nor na kumarice... po mamici... samo še čaj mu ponudim poleg, pa bo čisto po meni... user posted image

res, pa, da jaz postavim pred njega skledčko z nekaj kumaricami in mu vsako posebaj zrežem na njegov krožnik, ker se je navadil, da je iz svojega krožnika... ne kar nekaj povprek...


(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obseden s kislimi kumaricami
4.11.2009 13:06:34   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: polma

Ne verjamem, da je lahko kaj narobe. Moja nečakinja je po žlici jedla hren user posted image .


moja nečakinja pa špeh in to samo ta bel, masten del... ostalo je bilo pa bljak user posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obseden s kislimi kumaricami
4.11.2009 13:10:28   
CHARLIZE
saj tudi jaz mu dovolim le ene 3-4 kumarice, ampak mi vsi težijo, da preveč kisline škoduje tako majhnemu otroku. Ampak mu jih res ne morem prepovedat,ker jih tako obožuje. Mogoče mu sedaj to tako paše zaradi zobkov?!

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obseden s kislimi kumaricami
4.11.2009 13:13:24   
Ribica **
Ne bi vedla, kolk skoduje in kolk ne, ampak jaz ze odkar pomnim pojem dosti kislih kumaric. Vcasih sem sla v hladilnik samo kumarice in sem jih jedla brez vsega. Ali pa se kak sir zraven, brez kruha.

(odgovor članu CHARLIZE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obseden s kislimi kumaricami
4.11.2009 13:15:15   
Gina
MOj ta velik že odkar ve zase, je te reči in to po cel kozarec naenkrat. Kumarice in olive. Enkrat je pri dveh letih od oliv bruhal, pa ga ni minilo. Zato ne kupujem tega kar naprej, včasih naredim vmes pauzo. Da bi škodilo pa ne vem. Našemu očitno ne.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obseden s kislimi kumaricami
4.11.2009 14:16:02   
kajalin*
Moja je nora na olive odkar je dobla dva zoba,pa še zdj pr skor 5l,pa ji dovolim je vse ok.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obseden s kislimi kumaricami
5.11.2009 12:06:00   
lejla14
Tudi naš je že dolgo nor na kumarice, bo pa januarja imel dve leti.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obseden s kislimi kumaricami
5.11.2009 12:46:20   
piko12
Jaz sem pa misla, da je moj nor, ker je rajši kot rogljiček s čokolado jedel kumarice.user posted image Pa peso bi tudi skoz.

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?