|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   božiček
19.11.2009 22:32:21   
ribica.
mene pa zanima kdaj so vaši otroci pogruntali, da božiček ne obstaja? Da sta kr ati in mami božiček.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: božiček
19.11.2009 22:37:22   
Anonimen
Ne boš verjela, naš je verjel skor 8 letuser posted image . Ampak res verjel, ne da bi se delal. In ko je zvedel, me je prvo vprašal, če bodo darila še vseeno prihajalauser posted image . Ja itak!

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: božiček
19.11.2009 22:39:47   
Janeja
Naš 8 letnik še vedno verjame - vsaj mislim da, ker nama še ni nikoli z ničemer pokazal, da bi vanj dvomil.  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: božiček
19.11.2009 22:40:23   
zband
naj živi božičekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nekaj čarobno lepega je v tem


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: božiček
19.11.2009 23:01:53   
čmrgelj
moj dveletnik je prav dans prišel z idejo da bi pisal Miklavžu, neki je narisal pa ful enih sončkov je naredu, to bi mogle vidt te učke kako so žarele.
Res je še majhn sam se je pa ful potrudu da je sonček res snočku podoben

HIP HIP HURA NAJ ŽIVIJO DECEMBERSKI PRAZNIKI
ps. ŠE MAL PA BO VSE V LUČKAH KOMI ČAKAM


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: božiček
19.11.2009 23:37:29   
ribica.
saj moja 6 letnica tudi tako zelo verjame, da bi blo kar škoda da se ta radost razblini. Kakšno veselje je bilo, ko je na dom prišlo božičkovo pismo. Z moževe firme namreč vsako leto otroke osebno vabi božiček, da jih bo spet obdaril, pa to. Joj, kakšna radost! Ne kaže še na to da bi dvomila v kaj. Pa me je mal zanimalo.

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: božiček
20.11.2009 7:04:16   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: čmrgelj

ps. ŠE MAL PA BO VSE V LUČKAH KOMI ČAKAM



je že vse v lučkah user posted image vraga, mar bi začel okraševat v začetku decembra... neeee, jest sm letos prve božične okraske vidla že 23. oktobra (in od takrt dnevno eksponentno naraščajo)!!! user posted image to mi je čist mim, sem že vsega sita do takrt ko je pa res cajt za okraske in vzdušje.
sicer pa naša 10-letnica ma čudne ideje o božičku... še vedno mu piše vsako leto. in čeprov ve da oči in mami data pod smrekco ji zadeve nekak ne štimajo - mogoče tut zato ker vedno skrbimo da vse nakupimo brez nje in da ničesar (tudi za druge) ne vidi pred božičem. kaj pa vem, po eni strani je kr luštn vidt da je še tok navdušena, po drugi se mi zdi pa mal prestara za to, da ji zadeve niso čist jasne.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: božiček
20.11.2009 7:54:43   
Anonimen
moja 2 sta stara 8 in 6 let. pa imam obcutek, da bo starejsi letos v soli izvedel. da bozicek NE obstajauser posted image ...naslednji trenutek pa bo vedel tudi tamau.
smo imam ze pripravljen odgovor.

rekla bom, da bozicek nosi darila samo tistim, ki verjamejo vanj.
sam ce po mislim.....hmmmm, je to ze 1 vrsta nategovanjauser posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: božiček
20.11.2009 8:02:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Ne boš verjela, naš je verjel skor 8 letuser posted image . Ampak res verjel, ne da bi se delal. In ko je zvedel, me je prvo vprašal, če bodo darila še vseeno prihajalauser posted image . Ja itak!


A bogiiiiiiiiiiiiuser posted image

Naša je stara 5 let in še verjame. Predlani si je zaželela snežaka in ji ga je babi za božička  kupila....velikega, ki sveti. Potem je vse skupaj pomešala in je mislila, da je darila prinesel snežak...za vsako darilo posebej se mu je zahvalilauser posted image .

Se pa spomnim moje sestre...da Bižička ni, je izvedela prvi šolski dan prvega razreda...jooooooooj kakšno   razočaranje je to bilouser posted image .

In jaaaaaaaaaa, naj živi Božičekuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 20.11.2009 8:06:59 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
20.11.2009 8:07:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: božiček
20.11.2009 9:00:51   
Lenny
Triinpolletnik seveda še vedno verjame in lepi slike iz katalogov na svoj seznam želja. Sedemletnik pa že dvomi, predvsem po zaslugi debat v šoli, kljub temu pa je že napisal pismo - ziher je le ziher, kaj pa, če sošolci nimajo prav user posted image


_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?