|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rojstnodnevne zabave v Planet Tuš
22.3.2010 10:11:07   
momacus
Živijo mame . A ima katera izkušnje z zabavami za rojstni dan user posted image v Planet Tuš ???


_____________________________

naše vesolje pa ima dva sončka Tjaš & Gašper
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rojstnodnevne zabave v Planet Tuš
22.3.2010 14:11:48   
Jančika_
Sicer ne na tvojem koncu, ampak saj je po moje povsod enako. Velikokrat sta bila povabljena, enkrat smo bili gostitelji mi. Vsakič je vse štimalo, otroci zadovoljni. A te kaj bolj konkretno zanima?

(odgovor članu momacus)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rojstnodnevne zabave v Planet Tuš
22.3.2010 14:27:42   
momacus
ja sej po moje je tudi povsod enako. zanima me če se ti zdi primerno organizirati za 11 let starega mulca pri njih al je bolj samo kegljišče najet.... niamm izkušenj s takimi zabavami (razen v lastni režiji doma )user posted image recimo kaj delajo kot animacijo pa, cena ?

_____________________________

naše vesolje pa ima dva sončka Tjaš & Gašper

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rojstnodnevne zabave v Planet Tuš
22.3.2010 16:50:11   
Splišni
Cna je 8 evrov na glavo, imajo 2 uri, 1 uro (ali pa eno uro in pol, kakor želiš) bowlinga, en uro pogostitev (meni si izbere vsak sam, razen ob nedeljah, ko je restavracija zaprta, dobijo vsi pice).

(odgovor članu momacus)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rojstnodnevne zabave v Planet Tuš
22.3.2010 17:05:35   
Jančika_
Ceno ti je Splišni napisala, za tako velike mulce pa ne vem, moji so mlajši. Ampak po moje jim je to fajn, no. To bo tudi bolj Splišni vedela. 5-letnik je bil enkrat na bowlingu in so se potem še igrali v Oslariji, taki mali tak ne morejo kaj veliko metat.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?