|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svečke
16.6.2005 13:07:45   
pat
lep pozdrav!

vem, da se bo nekaterim zdelo tole neumno vprašanje, bi bilo pa vseeno fino, če se me kdo usmili in mi odgovori...

G mi je predpisala svečke (tetraboratis).pa me zanima, kak se to zdej sploh uporablja-ok vem, da jih daš v nožnico, to je tud vse, kar v navodilih piše. kuk daleč pa?a to đe smeš čutit. g je tud rekla, da ne ovira seksa, da pa ni prvailnega okusa.
ok, torej dam svečko not in ...? kaj pol? a je to to, čakam, morm na kaj pazit, na lulanje, prehrano, karkoli...

mislim, da je brez pomena razlagat, da svečk še nisem uporabljala in da vse, kar je bilo tam notri je tampon in :love:prijetelj;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   svečke
16.6.2005 13:13:52   
rozi81
Te svečke vstavlaš ponoči, ko greš spat. Ker če jih boš čez dan ti bo vse vn steklo. Se pravi ko greš spat si jo vstaviš notri tako kot tampon, ne smeš je čutit. Lepo se uleži na postlo in porini not. Priporočam ti pa še da si daš gor na spodnje hlačke ša kakšen uložek, ker malo pa vseeno vn steče kljub temu da ležiš.


Lp S

(odgovor članu pat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   svečke
16.6.2005 13:24:05   
pat
thx..bomo poslusli danes!

(odgovor članu pat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   svečke
16.6.2005 16:11:04   
Grascakinja
Ti med uporabo svečk ni odsvetovala seksa? Meni pravi, da takrat, ko uporabljam vaginalete, naj ne seksam, da se flora v nožnici popolnoma popravi (včasih jo poruši tudi sperma).

Sicer pa tudi jaz priporočam vložek na hlačke, vaginaleto pa pred spanjem potisneš not, tako kot bi tampon in to je to. Ko boš vstala iz postelje, se ti zna rado pocedit kot pri M.

(odgovor članu pat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   svečke
16.6.2005 16:16:43   
pat
men je rekla, naj kr seksamo;), sam da nima prijetnega okusa, da pa če ga to ne moti (ker je bil glih zravn), naj kr, ker ni škodljivo.;)

(odgovor članu pat)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   svečke
16.6.2005 16:18:52   
Grascakinja
Pol pa veselo na delo :sloncek: :)-:)-:)-

(odgovor članu pat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?