|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dariloza rd
9.11.2009 18:59:24   
barni
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=174064

Ima kdo tole igraco za svojega otroka?

Razmisljam, da bi nasi kupila za dve leti.

Kot druga opcija je pa tole:

http://nakup.pikapolonica.com/igrace/ustvarjalno-in-zabavno/berchet-lesena-tabla/280053032160280050

Pa zdaj ne vem kaj bi izbrala. Tale lesena kuhinja zgleda ful fajna, samo se mi zdi kar malo poceni, da bi bila tudi kvalitetna??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dariloza rd
9.11.2009 19:02:22   
Anonimen
Ima kdo tole igraco za svojega otroka?


Nimam, mi je pa vsec user posted image user posted image .

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dariloza rd
9.11.2009 19:34:41   
liliana
Moja hči jo ima, kuhinjo mislim.....za ta denar je čisto vredu.....res je pa, da ni masivni les.....glede na to, da jo pri nas imamo že več kot pol leta in jo vsak dan vsaj 2 minuti uporablja izgleda še kot nova in se še ni podrla, pa tako lahka je, da jo sama prenaša naokoli iz sobe v sobo....user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 9.11.2009 19:35:29 >

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dariloza rd
9.11.2009 20:44:15   
nananaja
Lesena kuhinja, prav ta, ki te zanima, je tudi pri nas aktualna. Meni je bolj všeč kot plastične, pa tudi ravno prav velika za dveletnico. 

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dariloza rd
9.11.2009 21:09:34   
Pupica
Za dve leti definitivno kuhinja! Pa še tako luštna je!user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dariloza rd
9.11.2009 21:54:06   
Petka09
Kaj pa za PRVI ROJSTNI DAN za PUNČKO?? Ma, nimam nobenih idej, a neki morm v teh dneh kupit, ker je od kolegov punčka stara 1 leto. A je kej posebi aktualnega? Kaj bi ji blo zanimivo? S čim se rade igrajo male enoletnice?
Prosim za pomoč! Hvala!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dariloza rd
9.11.2009 22:14:17   
maya2
Mi imamo tablo, kupila sva jo v Hoferju mislim da sva dala 15€ ali še malo manj nisem sigurna, več pa definitivno ne, sem pa po tem že 2x videla da so jih spet imeli..... Se je pa mala do sedaj definitivno več igrala v kuhinji (imamo malce drugačno) kot pa s tablo.....

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dariloza rd
10.11.2009 7:42:58   
barni
Sem se ze odlocila, da ji kupimo kuhinjo.

Samo zdaj ne vem a tisto leseno ali tole:

http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igrace-za-deklice/otroske-kuhinje-in-dodatki/smoby-kuhinja-studio-tefal-elektronska/242953032160242959

http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igrace-za-deklice/otroske-kuhinje-in-dodatki/smoby-kuhinja-cheftronic-tefal/242443032160242447

Imate kaksne izkusnje? Obstaja se kaksna lesena, pa ne preko 60E?

Razmisljam, da bo lahko imela poleti to kuhinjo zunaj, pa potem ce jo bo polivala z vodo...hm...les ni najbolj odporen na vodo ne?

Je pa lesena meni bolj vsec. samo tu ni bistveno kaj je meni vsec ampak kaj je za naso pupo bolj fajn.

Hvala vsem, ki boste imele predloge!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
10.11.2009 9:28:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dariloza rd
10.11.2009 10:14:53   
lenca1
barni - ta kuhinja od Tefala, ki je v Pikapolonici kao v akciji za 59,90€ jo lahko od srede dobiš v E.Leclercu za 49,90€ pa še nekaj dajo na kartico (mislim, da dajo 10% - se pravi, da jo dobiš za cca 45€). Točno to kuhinjo ima od prijateljev hčerka in je ful dobra (ima veliko dodanih pripomočkov - posodic, grelnik za čaj/vodo, ima pečico, pipo - sliši se vrenje na plošči.

Naša odkar se je igrala nazadnje pri njej s to kuhinjo, zdej skoz ven iz predalov vleče džezvo in šalčke in nam kuha kavo ali čajuser posted image .

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dariloza rd
10.11.2009 10:22:02   
ksenija12
Ko boste pa imele kuhinjo, pa so tole obvezni dodatki...klikni podpis...:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dariloza rd
10.11.2009 12:53:02   
barni
lenca,

kje si nasla to kuhinjo v eleclercu?

Jaz je v njihovem katalogu ne najdem.

Imas kaksen link?

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dariloza rd
10.11.2009 13:51:07   
lenca1

IZVIRNO SPOROČILO: barni

lenca,

kje si nasla to kuhinjo v eleclercu?

Jaz je v njihovem katalogu ne najdem.

Imas kaksen link?

Sm gledala včeraj, ko smo na dom dobili njihov katalog (je bil poleg osnovnega kataloga priložen še katalog igrač - notri pa vse živo - da se zgubiš med vso to ponudbouser posted image ). Na internetu tud jst nism našla, je pa sigurn v tem katalogu igrač in ta cena velja od jutri 11.11. (49,90€ + 10% od te vrednosti ti dajo na kartico - lahko preverim dons še 1x, pa ti javim - da ne bom dajala slučajno napačnih infor.)

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dariloza rd
10.11.2009 21:04:19   
lenca1
Sm preverila še 1x v katalogu in velja vse kot sm zapisala v zgornjem postu!

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dariloza rd
11.11.2009 9:02:03   
barni
Lenca hvala. Ce prav razumem je v katalogu tale kuhinja:

http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igrace-za-deklice/otroske-kuhinje-in-dodatki/smoby-kuhinja-studio-tefal-elektronska/242953032160242959

Nimam tega kataloga. Na netu ga pa tut ni. samo toliko da vem, ker mi Leclerc ni tako blizu, da bi zastonj tja hodila.

Hvala ti se enkrat.

Mimogrede, jo katera ima? Zanimajo me dimezije, koliko priblizno ima premer, ker je okrogle oblike.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dariloza rd
11.11.2009 9:53:48   
lenca1

IZVIRNO SPOROČILO: barni

Lenca hvala. Ce prav razumem je v katalogu tale kuhinja:

http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igrace-za-deklice/otroske-kuhinje-in-dodatki/smoby-kuhinja-studio-tefal-elektronska/242953032160242959

Nimam tega kataloga. Na netu ga pa tut ni. samo toliko da vem, ker mi Leclerc ni tako blizu, da bi zastonj tja hodila.

Hvala ti se enkrat.

Mimogrede, jo katera ima? Zanimajo me dimezije, koliko priblizno ima premer, ker je okrogle oblike.


Točno ta je v katalogu - spomnim se samo dimenzije za višino=99cm; imajo pa v akciji še ene rozaste kuhinje (mislim, da so Hello Kitty, sam so precej manjše). Je pa ta Tefalova ful huda, pa še nič ne rabiš zraven dokupovat pripomočkov, ker je že vse zraven.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?