|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako otroka vpisati v vrtec ?
17.6.2005 10:29:31   
Anonimen
Ojla!

Ker imam prvega otroka ne vem kako se lotiti te zadeve. Sem klicala na upravo vrtcev v MS in mi je rekla, da moram dati vlogo v avgustu. Ni bila kaj preveč zgovorna!:zmeden: Zdaj pa me zanima ali so razpisi ali je znan en splošen datum kdaj moraš dati vlogo?! Kje se dobijo papirji? Vidim, da hodite na oglede vrtcev (sicer ne vem če je to v praksi v MS ali pa)?

Prosim za ene osnovne informacije! Otroka bi vpisala z 1.1.2006!

Hvala vam:rozica::rozica:

Bojana
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako otroka vpisati v vrtec ?
17.6.2005 16:48:42   
frutka_
Vpisi v vrtec so bili meseca maja. Če še vrtec razpolaga s prostimi mesti potem ni problema, ker dobiš vrtec takoj ko ga vpišeš. No, v MB je trenutno za jaslice kar gneča. Celo preveč je vpisanih kot je mest.

Pokliči še enkrat in se malo pozanimaj. Ampak vpis avgutsa se mi zdi organizacijsko težko izvedljiv saj pa avgusta mora biti jasno v katero skupino bo razporejen otrok in kje bo katera delavka/vzgojiteljica. Prav tako se konec avgusta pripravljajo igralnice...

No, povsod je praksa drugačna. Raje še enkrat pokliči in vprašaj. Naj ti ne bo nerodno saj pa gre za tvojega otroka.

Običajno imajo vrtci v mesecu maju dneve odprtih vrat, takrat so starši in bodoči jasličarji vabljeni v vrtec, na igriče da si malo ogledajo prostore ter da dobijo predsatvo kako stavri potekajo.

Sicer pa je nato septemeber uvajalni mesec, ko se otroci privajajo na novo okolje in vzgojiteljice.
Pri vama bo uvajalni mesec januar.


LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako otroka vpisati v vrtec ?
17.6.2005 17:59:46   
Anonimen
Maja?! To me zdaj jezi:hudicek:!!!!!!! Sem extra klicala v začetku maja in se zanimala za točno določene jaslice in ni nič rekla. Ker bi jo res rada dala v vrtec 50 m vstran! Bo kar moj tja stopil naslednji teden!

Hvala ti!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako otroka vpisati v vrtec ?
20.6.2005 23:02:11   
Limona
Midve imava isto stare Pikice, pa sem jaz mojo že morala vpisati maja, da bo lahko začela obiskovati oktobra, ko mi poteče porodniška.

Tako Frutka da veš, da nama je uspelo, čeprav je bila kar gužva, jutri pa že imava sestanek na Bojan Ilich šoli :bravo::bravo:

Papirje pa bom začela urejat sedaj ko vem, da je vpisana.

Lp Limona & Lin
:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako otroka vpisati v vrtec ?
21.6.2005 22:52:46   
frutka_
Limona potem pa se vidimo tam! Tudi midve s skutico prideva. Ob petih na Ilichu!

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?