|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hrana v restavracijah
18.6.2005 20:10:42   
Annny
Živjo,

pri koliko mesecih ste bili prvič z otročkom restavraciji tako, da je tudi on papcal tam?
Mi smo bili ravno včeraj in je tamalčica pojedla skoraj cel krožnik cvetačne juhe, noter sem pa nadrobila polento.
Isto mislimo početi na morju (topel obrok vsaj 1x dnevno, ostalo pa Hippove kašice, kakšen baby piškot, kruh za glodanje ali košček svežega sadja- ne bomo namreč v apartmaju, da bi kuhali sami).
Razmišljam, da bi s seboj vzela mikser???? Kaj pa grelec za vodo?? Kaj je najbolj praktično po vaše?

Kako je s tem pri vas?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hrana v restavracijah
18.6.2005 20:16:15   
Primoza
Grlec za vodo ali pa vstekleničena voda, to je izbira. Vendar pa je to odvisno tudi od tega, kam greste na morje, Kolikor mi je znano, so le redki kraji na Hrvaškem primorju z kakovostno pitno vodo, morda je izjema Vis.

Ne vem koliko bo takrat stara tvoja, 10 mesecev? Če bo toliko, lahko je že marsikaj.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hrana v restavracijah
18.6.2005 21:18:26   
NinaŠ
V restavraciji jesti mislim da ne bo noben problem - juhe (ne pretiravat z njimi, ker so ponavadi instant), krompir, riž, zelenjava, ribe, meso, ki ji ga lahko čisto na drobno nasekljaš... mislim da pri 8 ( :zmeden: ) mesecih glede tega ni več problema.
Ostali obroki pa kot si rekla... Hippove sadne in mlečne kašice, kruh, sadje,....
Mikser ne vem kaj ti bo, grelnik vode pa bi bil vsekakor koristen - tak v katerem lahko vodo zavreš - za čaj ali pa v tej vreli vodi pogreješ lonček mleka, kašico... (seveda je treba grelnik prej izklopit). Za sveže sadje (jabolka, hruške, breskve,...) pa vkolikor ga Naja še ne mara v koščkih (ali pa še nima zobkov) vzemi seboj ribežn.

Fajn se imejte!

LP

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hrana v restavracijah
18.6.2005 22:02:05   
Annny
Naja je stara 8 mesecev, odpravljamo se pa v Grčijo.
Zobkov še nima (ji ravno rastejo) in zato ji zaenkrat vsako stvar še pretlačim ali zmiksam..papca lahko samo bolj majhne in mehke koščke..
Kupili bomo kar ustekleničeno vodo, zdaj pa iščem še kak manjši grelec za vodo (cca 0.5 L)- je mogoče kdo kje videl takega?:zmeden: Danes sem gledala Phillipsovega 1.5 L, vendar je res prevelik, da bi ga vlekla na letalo;)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hrana v restavracijah
18.6.2005 22:03:03   
Annny
Nina, ribežen je pa tudi super ideja! Evo, niti pomislila nisem. Več glav skupaj več ve:)-:)-

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hrana v restavracijah
19.6.2005 9:47:40   
PIAF
Mi imamo 9-mesečnika, gremo tudi v hotel, tako da bo tam jedel z nama. Upam, da bodo imeli stolček za hranjenje, da bo lažje?!
Zjutraj in zvečer bo dobil kašo (od Mullerja, ki se meša z vodo), zato bomo zraven vzeli krožnik, flaško, žličko, grelec vode (jaz imam pol literskega, ampak sem ga dobila, tako da ne vem, kje so ga kupili, je pa neka filma AFK, ko še nikdar nisem slišala zanjo), nožek in mali ribež za na plažo (za jabolka, kivi, hruške), popoldan bo jedel tudi baby piškotke, prazne kornete, ki jih bo dobil ziher od prodajalca sladoleda. Ostalo pa keš od Alete in Bebivita. Izogibaj se Hippu, ker ni najboljši!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hrana v restavracijah
19.6.2005 9:48:37   
PIAF
škratek je bil....ne keš, ampak kaše!!!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?