|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mi smo kakali!
17.6.2005 11:45:48   
Čajček
Vam morem prav povedat, da je moj Bor po petih dnevih končno kakal :bravo: . Pomagal pa je prekuhan sladkor (5 žličk na deci vode in to mu daš pit na tešče) če bi slučajno še kdo imel težave z zaprtjem pri dojenčku.
Uh, sem si prav oddahnila :sloncek:

čajček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mi smo kakali!
17.6.2005 11:48:57   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo: Bor :sloncek::zajcek::sloncek::metulj:

(odgovor članu Čajček)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   mi smo kakali!
17.6.2005 12:27:05   
tejč
O, bravo, Bor. vem, kako je to, naša ni en dan kakala, sem bla jaz čist zelena, hehe!

Lp, čajček, a nisva midev imeli zlo bliz rok???15.5.??

MAteja:rozica:

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mi smo kakali!
17.6.2005 13:16:27   
binica
Čajček,
kako si naštimaš un trak, ko ti piše koliko je star tvoj otroček? Sem že poskušala, pa ni ratalo.

Seveda čestitke Boru za polno plenico :bravo::bravo::bravo:

Binica in Lana (danes imamo 7 tednov!!)

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mi smo kakali!
17.6.2005 13:34:50   
Joe
Mi tudi kakamo, a vsak zase... kot prase...

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mi smo kakali!
17.6.2005 13:40:06   
Jančika_
Jezus Marija, Joe:ups:. Daj drugič še razlago zraven, prosim - 'sam zase ko prase' je namreč slovenski pregovor, da ne bo kdo mislil, da si sam pogruntal to modrost:hudicek:.

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mi smo kakali!
17.6.2005 14:57:58   
Naja31
Čajček,

a je tvoj Bor samo dojen?
Moj Marko tudi kaka samo na 5 dni. Meni so rekli, da je to normalno, ce je samo dojen, ampak meni se to sploh ne zdi ok, pa se on se tako matra ko se napenja, da se mi full smili.
Ce danes nic ne bo, bomo jutri poskusili tvoj recept.

Lp, Naja

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mi smo kakali!
17.6.2005 16:53:53   
Čajček
Gremo lepo po vrsti:
Tejč, res je, jaz sem imela rok 16.5. rodili smo se pa 20.5., ti si nas pa zelooo prehitela :)-
Binica: lilypie.com tam nastaviš kateri trakec hočeš, moraš vpisat podatke. Jaz sem prvič pozabila rojstni datum :ups:, pa ni delalo...
Naja: ja, Bor je samo dojen, oziroma poleg mleka mu dajem še čajčke. Je imel ob rojstvu neke bakterije na vodi in so nam svetovali naj pije vodico zraven, pol je pa dobil še krčke in smo mu dali Plantex, zdaj ko je vroče, pa še kar popije zraven. Naš se je tudi trudil in napenjal, pa prdel tako smrdljivo...Zato smo stopili v akcijo. Je pa potem pokakal eno res impozantno količino "drekca".

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   mi smo kakali!
18.6.2005 10:53:13   
mika
Čajček, moja :duda:je tudi bila polno dojena, zraven je pila še čaj, ampak 5 dni ni panika. Polno dojeni otroci porabijo skoraj vso mleko in ga je zelo malo za stran.
Tako je meni razložila pediatrinja. Moja je 2 meseca(od 8tedna) kakala na 7 dni. Fejst sladkan čaj sem ji dala le enkrat in to 9. dan nekakanja.

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   mi smo kakali!
18.6.2005 13:01:43   
Čajček
Ojla Mika! Me zanima koliko je potem pokakala, ker naš je po sladki vodi naredil kup, ki bi se ga ne sramoval noben odrasel, pa še pod pritiskom je šlo. Vse je izvedel na previjalni mizi...
Pa še nekaj me zanima, koliko čaja spijejo lahko dojenčki pri enem mesecu (ali vode). Naš bi stalno pil, pa nimava problemov z mlekom.

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   mi smo kakali!
18.6.2005 14:22:21   
mika
jeeeeee, to je pa zgledalo tako kot bi 9 dni pokakala naenkrat:)-:)-. od zizik do lopatic na hrbtu:)-:)-. Skozi oblačila je šlo. Mož in moja sestra sta mi jo pomagala preobleč, ker je potem kakec bil povsod. Ampak tista dva meseca je kakala 1x na teden in veeedno veeeliko.

Ko ni kakala 5dan smo imeli posvetovalnico in je pediatrinja rekla, da je črevo prazno. Od kod se pa potem vzame toliko kakeca pa ne vem.

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   mi smo kakali!
19.6.2005 22:54:38   
zi&mm
Čajček,
pri najinem Žigcu pa je plenica pri vsakem previjanju polna pa se tudi polno in samo dojiva; mu pa dnevno dam tudi do 100ml čaja (Bebe čaj ali otroški čaj), tudi patronažna je rekla, da komot ker je kr vroče in za dojenčke tolko bol in kot tvoj, tudi najin bi skozi pil pa magari naj bo voda očitno je zelo žejen.
Je pa star 3t/2d :duda:
Lp z :morje:

Mili

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?