|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniške obleke kk???
8.11.2009 16:51:24   
divans1
Vem, da ta tema ne sodi najbolj v to rubriko, ampak vseeno. Zanima me, kje bi lahko v bližnji prihodnosti kupila kakšno trenirko ali hlače za nosečnice, sem pa iz KK??? Ful je slaba ponudba in zelo dragouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečniške obleke kk???
8.11.2009 18:35:22   
ZoyaEva
Imate kakšen H&M blizu ali C&A? Jaz imam ene kavbojke iz H&M in niso ble neki drage. Cene se ne spomnem, ker sem jih kupla v prvi nosečnosti.  Drgač pa imam dvojne hlače, ki so mi še prevelike od svakinje. 

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečniške obleke kk???
8.11.2009 18:37:42   
Crystall
Divans1 ... jz sm tud iz KK. Pri nas nimaš nič pametnega user posted image . Jaz sem kupila vse v Celju v H&M in mi je bilo super.

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečniške obleke kk???
8.11.2009 21:14:07   
divans1
Ja, očitno bom tud jst morala malo na izlet v Lj, samo, ko pridem kej k seb, trenutno mam še težave s slabostmi, tko da ni izvedljivo...

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečniške obleke kk???
9.11.2009 20:02:16   
ZoyaEva
Pridi raje v naše konce (Celje) :) , bi se lahko kje srečale ...  

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečniške obleke kk???
10.11.2009 8:55:02   
divans1
Ni slaba ideja, zoyaeva!!!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečniške obleke kk???
10.11.2009 16:36:02   
smuki
Nekaj malega ima trgovina Mojca v Tabu-ju. Cene so res kr zasoljene... sam pa doživela, da so bile pri njih npr. La Vie kavbojke za 10€ ceneje kot v La Vie trgovini v Ljubljani.
Kar se pa tiče trenirk in bolj šoportnih oblačil, lahko najdeš pa tudi v kakšni Mani ali Kiku - jst sem si vzela pač eno ali dve številki večji spodnji del trenirke, pa tak, da nima gumice v pasu, temveč trak (takšna trenirka kr raste z menoj user posted image ). Zgornje dele si pa kupujem kakšne tunike, ki se pa tudi raztegnejo - (dobiš čist luštne stvari tud za 15€).


(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečniške obleke kk???
10.11.2009 16:52:28   
divans1
Hvala smuki!!!user posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečniške obleke kk???
10.11.2009 16:55:51   
mateyka
trgovina Lumy v Ljubljani na Vodnikovi cesti (ob vodnikovem hramu) ima ful lepa nosečniška oblačila. jaz sicer tam kupujem stvari za našo tamalo, ker majo tudi cotke za dojenčke in malčke.je pa to ena nizozemska firma - mamalicious.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečniške obleke kk???
10.11.2009 18:01:34   
anajan
Priporočam H&M. Če greš v Lj., imajo nosečniška oblačila samo na rudniku. Res primerne cene. Jaz sem dala za kavbojke 40€, za malo bolj športne hlače, ki so primerne za vska dan pa 30€. To je bilo 3 tedne nazaj.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečniške obleke kk???
10.11.2009 18:37:31   
sabri
mateyka: kakšne so pa kaj cene v trgovini Lumy na Vodnikovi?

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečniške obleke kk???
10.11.2009 21:23:21   
K_a_t_i
Priporočilo - v H&M na Rudniku če potrebuješ št 36/38 (zelo majhna cifra - meni na 56kg ni bila prav) ter v C&A na Rudnik, če te zanimata številki 44 in 46. No, ali pa če so ti všeč majice s kratkimi rokavi in tanke poletne hlače za 0C... To pa neki majo user posted image . (sem besna, ker sem jih ravno želela kupit in nič od nič! - vse so razgrabili, pravi trgovka...)

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečniške obleke kk???
11.11.2009 7:47:39   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: sabri
mateyka: kakšne so pa kaj cene v trgovini Lumy na Vodnikovi?


verjetno so podobne tem cenam tukaj

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečniške obleke kk???
29.11.2009 12:33:38   
_melody_
Jaz sem spodnji del trenirke kupila v Maya May, v TABUju tam nasprot Hervisa. Mislim, da se ji reče Maya Maya.

_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečniške obleke kk???
29.11.2009 13:27:22   
divans1
Jst tud in sm zelo zadovoljna!!!

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?