|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novembrke 2011- kje ste?
24.2.2011 21:45:51   
Anonimen
Jaz sem te dni videla plusek. Je še katera kje? Kako se počutite?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novembrke 2011- kje ste?
25.2.2011 5:35:03   
3masha
Jaz bi danes morala dobiti M, pa je ni. Imam pa iste znake kot pri prvi nosečnosti (čeprav nismo uspeli je speljati do konca na žalost), tako da...bomo videli. Test delam v ponedeljek. Težka bo zdržatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novembrke 2011- kje ste?
25.2.2011 7:04:34   
anity_1
Tudi jaz se bom pridružila Novembrkam 2011 user posted image Najverjetnje.. Datum si še moram določit.. Anonimna.. Potem pa ustanovi skupino Novembrke 2011, ker si že zaglčdala čisto pravi plusek.. user posted image

(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novembrke 2011- kje ste?
25.2.2011 9:15:48   
3masha
naredila test, pozitiven...predviden PDP 5.11...user posted image

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novembrke 2011- kje ste?
25.2.2011 9:37:44   
lollypop
še ena... vsaj mislim da bom novembrka user posted image  ker naj bi imela PDP 01.11.2001 user posted image  bom videla, kaj bodo rekli na prvem pregledu, čeprav glede na to, da  je naš prvi user posted image  zamujal en teden, potem se vpišem kar med novembrke user posted image

upam, da nas bo kmalu čimveč, pa da bomo dobro čvekale celo user posted image  



_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novembrke 2011- kje ste?
25.2.2011 10:34:44   
cassy
hja, dober dan tudi iz moje strani....

16.2. mi je zaostala user posted image  19. smo delali test in je bil pozitiven.....danes pa sem bila pri ginekologinji,ki je nosečnost potrdila in naredila slikco....sicer se v bistvu še nič ne vidi, le ena prazna luknjica.... upam, da se bom tudi jaz lahko veselila skupaj vami do predvidoma 1. novembra.... user posted image

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novembrke 2011- kje ste?
25.2.2011 13:14:30   
Itkica
Živijo!

Jaz sem tudi novembrka, PDP je verjetno 2.11.2011. Doma pa imamo že 17 mesečno deklico. Zelo sem vesela...! Kako ste kaj, nosečke?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novembrke 2011- kje ste?
25.2.2011 14:42:57   
3masha
a gremo odpret temo "November 2011" tako kot se spodobiuser posted image  user posted image ? Pa tam potem čvek, pa seznamček itd.user posted image

(odgovor članu Itkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novembrke 2011- kje ste?
25.2.2011 15:22:24   
Itkica
Ja, se strinjam! Katera zna to naredit?

(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?