|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   srecanja z dedkom mrazom
9.12.2009 10:44:06   
barni
Pozdravljene!

Vprasanje: ali boste otroke peljale na sluzbena srecanja z dedkom mrazom glede na situacijo z virusi?

Pri nas pridejo otroci z vseh koncev SLO.

Vrtec je drugo, tja pac mora iti, ni izbire. Taka srecanja pa so izbirna, zato me zanima, kaksno je vase ravnanje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: srecanja z dedkom mrazom
9.12.2009 10:47:18   
urška76
Mi smo ju peljali. Viruse mi lahko tudi na sprehodu pobereta. Sem pa malo oklevala, ker je imel slab teden prej mali vročino, pa ne zaradi njega ampak zaradi drugih otrok. Ker se je izkazalo, da je zdrav že dva dni pred obiskom dobrega moža so pomisleki odpadli. Otrokom veliko pomeni to, da jih dedek Mraz kam povabi. Nas je na Sapramiško user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: srecanja z dedkom mrazom
9.12.2009 11:38:59   
ksenija12
Pri nas se bomo tem množičnim srečanjem izognili..ne le zaradi gripe, ampak viroz nasploh, ki so v tem času..po pravici povedano tako naredimo vsako leto hote ali nehote (ker sta tamala dva bolna, ker sta ravno prebolela kakšno zadevo ali ker preprosto ne bi radi da zbolita..)..Ampak to je stvar vsake familije posebej ..mi ju tudi sicer ne vodimo v razna nakupovalna središča v tem času, skratka izogibamo se zaprtim prostorom..nakupuje eden od naju brez otrok..sprehodom po mestu se pa seveda ne bomo zaradi tega odpovedali, tudi prireditve na prostem obiščemo:)...svoj mir in našega Dedka Mraza pa najdemo v hribnovskih kočicah:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: srecanja z dedkom mrazom
9.12.2009 12:00:18   
ledenaa
ja bomo šli

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: srecanja z dedkom mrazom
9.12.2009 12:14:17   
Lenny
Šli bomo pod Pohorje počakat, da spet pride v dolino, kar se pa službenega tiče, bo čisto odvisno, kaj bodo letos pripravili, tako da še nisva odločena. Nakupovalni centri pa že po tradiciji odpadejo.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: srecanja z dedkom mrazom
9.12.2009 12:17:15   
barni
Pri nas pripravljajo v zaprem prostoru predstavo, prigrizek in obdarovanje.

Zato sem malo v dvomih, ce je pametno it izzivat usodo. Vsekakor je vecja moznost da kaj staknes, kot ce se zunaj sprehajas.

Soping centri, trgovine, poste, lekarne ipd, pa itak odpadejo v zimskem casu, se ze probamo tako organizirat, da otroku ni potrebno zraven, ce ne pa pac ne gremo. Nic ni tako nujno, da ne bi moglo pocakati.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: srecanja z dedkom mrazom
9.12.2009 13:03:50   
Nika v službi
Mi gremo 2x na Dedka Mraza, enega imajo vsako leto organiziranega pri možu v službi (predstava, prigrizek, srečanje z DM in obdarovanje) in letos gremo prvič tudi na bližnjo OŠ, kamor smo preko vrtca povabljeni. DM bo sicer prišel tudi v vrtec, torej ga bo letos videla 3x.

V nakupovalne centre sicer hodimo skupaj, ampak po nakupih ne na razno razna srečanja z Miklavži, Božički, Dedki mrazi. To mi ne potegne, pa ni razlog v gripi, ampak v tem, da je vse te ponudbe čisto preveč....

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: srecanja z dedkom mrazom
9.12.2009 15:29:06   
livia
Smo glih bli včeraj in se imeli fajn.
Viruse odganjamo s pozitivno energijo.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: srecanja z dedkom mrazom
9.12.2009 15:35:59   
Anonimen
mi bomo šli - celo na dva.
pri meni v službi in pri možu.

konec koncev najbrž niso mamice tok
blesave da bi vlekle bolne otroke tja... user posted image
se bomo pa vseeno probal mjčkn ob strani
držat in ne rint v največjo gužvo.

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: srecanja z dedkom mrazom
15.12.2009 10:57:33   
sonchek
Mi bomo tudi šli..s tavečjo..mali bo pa kr doma počakal, ker je itak še premajhen...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?