|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleča bradavica
6.2.2010 21:02:22   
orhideja75
zadnje dni opažam, da me boli leva bradavica. naj omenim, da se dojiva že 2 meseca in pol in do sedaj ni bilo težav. kaj bi to lahko bilo? bradavica pa ni nič rdeča ali poškodovana. sam boli me oz. skeli


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleča bradavica
7.2.2010 15:35:45   
mini86
mene ni nikoli bolela bradavica...kar na enkrat pri 6 mesecih pa se mi je začelo dogajat da so mi začele pokat..počilo mi je tm na robu k se bradavica drži joške..boli k user posted image user posted image user posted image
namazala z bepantenom in ene dvakrat nism dojila na tisti joški in se je popravilo..če sm pa kr vseen dojila je pa trajal ene dva dni da se je zacell..groza..
mogoče probaj da ga ene dvakrat ne dojiš na tisti strani, preventivno pa si namaži z bepantenom..škodat ne more..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleča bradavica
8.2.2010 20:12:07   
ANABOJAN
a maš bel krog okrog baradvice.... da niso slučajno glivice?


_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleča bradavica
8.2.2010 23:37:21   
mini86
ne nč ni belo..ponavadi ko sem bila pozorna sm videla da mi je počilo ko je bila bradavica ful suha..ne vem od česa..smešno mi je da se je to pojavilo šele okoli 5 oz 6 meseca prej pa ne

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleča bradavica
11.2.2010 12:52:46   
sams
Prvič me je začelo kar naenkrat boleti FUL pri nekje 7 mesecih in tudi ni bilo nič rdeče. Sem pa bila noseča user posted image . Dokler nisem nehala dojiti, je bolečina bila. Tako da za vsak slučaj naredi test, čeprav si šele 2 meseca po porodu. Meni je tudi kmalu začelo zmanjkovati mleka....

Zdej pa me je spet začelo kar naekrat bolet (spet FUUUL) pri 5 mesecih. Zdej pa so zobi od user posted image , ki jih zarije v bradavico, ko se doji in je prav ranjena. Tako da je spet dojenje ena sama muka.... user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleča bradavica
12.2.2010 9:02:43   
orhideja75
mi je krema lanolin ful pomagala. zdej je bolje in OK. noseča pa nism, vsaj upam da ne nouser posted image

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu sams)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boleča bradavica
12.2.2010 13:55:08   
koala
orhideja jaz sem imela podobne težave pa so bile krives gljivice, samo če ti pomaga lanolin to vrjetno ni to.
Poskusi kdaj bradavico namazat s svojim mlekom in jo pustit na zraku da se posuši.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boleča bradavica
12.2.2010 19:58:13   
PC Baby
Pa roza Bepanten dela čudeže.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boleča bradavica
15.2.2010 21:00:22   
endrina
Kaj pa velikost moderca? PAzi - jaz sem pri enem modelu Lisce imela boleči obe dojki, ko pa sem dala gor drugega, pa je čez čas bolečina prenehala. Mogoče je tudi to. Skratka, moderc ne sme bit premajhen.
Meni je zelo pomagalo šentjanževo olje. Sem si ga namazala na prsi in hodila le v kratki majici brez moderca. Pred dojenjem sem si seveda umila prsi. Meni je pomagalo. Probat ni greh.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?