|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darija Strah - nova ambulanta
16.9.2009 13:51:21   
pikapoka315
Živjo,
ali je katera že bila na pregledu (nuhalna svetlina) pri dr. Strahovi v njeni novi zasebni ambulanti in kako ste zadovoljne z njo? Ko sem bila jaz nazadnje pri njej, je delala še v ZD, sem bila pa kar zadovoljna. Ne vem pa kako je zdaj, ko je na svojem, kakšne aparature ima... ipd.
Hvala za mnenja...

p.s. pa koliko stane zdaj nuhalna pri njej? 
:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
16.9.2009 14:27:32   
Bojana82
Jaz, sem bila pri dr, Strahovi na nuhalni pred parimi meseci in sem res zelo, zelo zadovoljna z njo! user posted image ........cene se pa ne spomnim več, joj kolk jaz pozabljam zadnje čase user posted image ........

(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
16.9.2009 14:48:20   
majchi1
jaz sem bila tam pred 14 dnevi. NS stane 60 evrov, če hočeš 3D izvedbo 110 evrov.
Je pa zdravnica res super in se potem še malo pogovori s tabo, pa tudi sestra je prijazna. Baje dejansko prideš na vrsto ob uri, ko so te naročili, čeprav so ravno tisti dan, ko sem bila jaz tam imeli majhno zamudo. Ampak je bilo vredno počakat.
Glede na to, da je cela ordinacija nova, bi rekla, da so tudi aparature nove, pa slikice so res lepe.
LpM



(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
16.9.2009 15:15:29   
Momtobe
Tudi jaz sem bila pri njej na nuhalni in sem bila zadovoljna. Pokazala mi je vse, povedala marsikaj - sama od sebe. Ne vem, kaj bi še lahko pričakovala (to me zanima zaradi nekaterih kritik, ki sem jih prebrala na njen račun).

Tudi na vrsti sem bila ob uri, ko sem bila naročena. Prijazni so bili vsi ... :)

(odgovor članu majchi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
16.9.2009 21:05:29   
zala1
živjo, tudi jst sem bila pri njej na nuhalni. sama pohvala - zelo so prijazni. sprejeta sem bila ob naročeni uri. Povedala mi je ogromno stvari sama od sebe, sploh spraševat nisem rabila. Cena je bila 60 evrov + 12 eur slikce na CD - pa še 3D slikco mi je dala. naslednji teden pa grem k njej na morfologijo. Komaj čakam :).

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
16.9.2009 21:08:43   
zala1
Tudi jst sem bila pri njej na nuhalni. Res je super, pa brez kakršnih koli kritik. Pove ogromno, sploh ne rabiš spraševat. Stane 60 eur + 12 eur CD s slikcami in posnetki - če ga seveda želiš - pa še 3D slikco mi je dala. Naslednji teden pa grem na morfologijo k njej - komaj čakam, da vidim ali bo fantek ali punčka. Uživajte

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
17.9.2009 9:19:17   
tassika
Tudi jaz sem bila pri njen na nhualni, prišla takoj an vrsto, dobila goro slikic na cd + gratis še 2 v 3D in nekaj filmčkov, pokazala vse, jaz sem samo gledal amoj je komentiral zravenuser posted image  in pa tudi spol je ugotovila, čeprav so ga potrdili potem šele v 25t na 3D. V soboto grem pa k njen na UZ kontrole rasti.

Aja cena 60 eur + 12 eur za cd (obvezno povedati predno začne s pregledom, da da snemat)
80 mislim da je NS v 3D
110 eur je pa morfologija v 3D
70 eur je pa  UZ kontrole rasti.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
17.9.2009 9:40:45   
yelci
No zanimivo,jst sm bla njena pacientka v ZD,katastrofa!Lani,ko sm bla noseca,me je ona prvic pogledala,ko sm mela morfologijo,prej so jo skoz eni nadomescal,potem so mi rekl,naj poklicem cez 5 tednov,ker ne vejo za tolko vnaprej ali bo prisotna,poklicm in mi dajo datum cez 4 tedne,torej me ne bi pogledala 9 tednov,user posted image .Uglavn hocm rect,da je nikoli ni bilo!potem sm sla drugam in sm mela preglede vsake 4 tedne.Tako ,da upam,da je zdaj kaj vec prisotna in mogoce tud malo bolj prijazna,ker v Zd ni bila,da ne govorim,da jih nikol nism mogla priklicatuser posted image
To je moja izkusnja izpred enega leta,vidim,da ve imate lepse izkusnje in upam,da tako ostane.LP

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
17.9.2009 9:45:54   
Claire2010
Mogoče malo neumestno pa vseeno: Če želiš CD s slikicami in posnetki, ga je potrebno sabo prinest, ali ga ima ona?

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
17.9.2009 9:52:23   
tassika
če se jaz prav spomnim jih ima ona, ampak za vsak slučaj pa lahko enega vržeš v torbico.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
30.11.2009 9:56:03   
mamimo
Vidim, da vas je veliko zelo zadovoljnjih z njo. Ampak prav je, da napišemo kaj tudi tiste, ki nismo.

Tudi sama sem bila pri njej na NS, pri čemer so me najprej poklicali in mi pregled prestavili za nekaj dni, ker je imela tisti dan, ko sem bila naročena neke opravke. Prestavili so me na petek, ko praviloma dela do 13. ure, jaz pa sem bila naročena ob 15.00.

V čakalnici sem bila okoli 14.58, na mizi verjetno kakšno minutko čez tretjo, ob 15.14 pa sem bila že pri avtu. Pregled je trajal slabih 10 minut!!! Nekaj stvari je povedala, določenih stvari, ki so nato zapisane na izvidu pa ne. Vse skupaj je potekalo tako hitro, da preden sem se dobro zavedala, da sem na pregledu, sem bila že pred vrati... Ni pa pozabila omeniti (vsaj dvakrat), da opravljajo tudi morfologijo... Seveda za 110 evrov...

Vem, da je bistvo pregleda, da je vse o.k., ampak kljub temu sem pričakovala več. Razočarana sem, zelo, zelo razočarana user posted image . Glede na to, da zavarovalnica krije le dva ultrazvoka, se vsakega dodatnega UZ mamice zelo veselimo. Takrat hočemo gledati malo bitjece in ganjeno uživati. Želimo, da je tak pregled posebno doživetje. Tega ni bilo. Zelo očitno je bilo, da se ji mudi domov.

In stroškovni vidik: plačala sem ji 6 evrov na minuto!

Upam, da vas bo imelo čim manj meni podobno izkušnjo. Uživajte v nosečnosti!


(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
30.11.2009 10:20:10   
naja78
čav.je super zdravnica,samo draga ko pes.
pa še kako uro sem točno čakala da sem bila na vrsti.ok,vseeno bolj kot 3.user posted image
zaradi cene ne bi njo izbrala,kar se trokovnosti tiče pa.pa več kot vprašaš,več zveš.
pušejak v dravljah je tudi ok pa še cenejši je.

(odgovor članu mamimo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
30.11.2009 12:00:51   
charlyka
Zdravo!

Na žalost imam podobno izkušnjo kot mamimo.

ZELO RAZOČARANA!!!!

Za NS sem se odločila iti k njej, ker je dokaj poznana in naj bi bila zelo dobra. Jaz na žalost nisem bila zadovoljna. Prišla sem cca. 10 min pred naročeno uro, nama je "prijazna" sestra kar skozi vrata zaklicala, da naj še greva na eno kavo za 20 min!! In sva šla. Nazaj sva prišla čez točno 20 min in čakala v čakalnici še 10 min, vendar me ni motilo, ker sem slišala, da se notri ful nekaj pogovarjajo, potem pa ugotovila, da sta bili notri samo Strahova in njena sestra in sta pač čvekali. Končno prideva notri, brez kakšnega uvodnega stavka, kar na mizo in preden sem lahko sploh dobro pogledala na ekran, je bilo že vsega konec in je že odvihrala za svojo mizo nekaj tipkat. Dobila sem izvide, rekla je ok, brez kakršnekoli razlage kaj so razne številke in sva šla. VSE SKUPAJ NI TRAJALO VEČ KOT 10 MIN. Še prej sva seveda dobro plačala in bila obveščena, da delajo tudi vse naslednje preglede in da naj se oglasiva. NE HVALA.

LP

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
30.11.2009 12:20:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
30.11.2009 17:19:30   
Anonimen
tudi jst sm bla zadovoljna (bila sem letos septembra), bila je prijazna, povedala stvari sama od sebe. tiste, ki niste ble ste vrjetn naletele na slab dan, kaj pa vem, se zgodi, še dobr da obstaja konkurenca ane.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
30.11.2009 18:17:02   
pegi1
ima katera slucajno pri sebi telefon od Pusenjaka- prjateljica bi se rada narocila na nuhalno k njemu.
hvala!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
9.12.2009 9:58:33   
Anonimen
Midva tudi nisva bila zadovoljna z njo. Šla sem na pregled NS in bila zunaj po manj kot 10 min. Meni je tudi nenormalno pritiskala na trebuh, da me je kar malo bolelo-še moj je rekel če je normalna, da tako pritiskauser posted image .
Rekla je samo da je OK, potem je šla isto kot pri charlyki neki pisat za mizo in to je bilo to...aja pa račun za ene 8 minut njenega kao dela=60€.
Morfologijo je moja G zelo slabo opravila (ima neke zastarele aparate), zato sem se odločila iti na samoplačniško, samo nisem niti pomislila, da bi šla še enkrat k strahovi. Šla sem v kalliste k Šelihovi in sem bila ful zadovoljna. user posted image je premerila čist v nulo, pogledala vse možne detajle, mi zraven razlagala, pokazala da bomo imeliuser posted image in sva se potem še malo pogovarjali. Skratka, nobenih pripomb.

(odgovor članu pegi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
9.12.2009 10:57:09   
mamimo
Ja, tudi groba je; mene je tudi bolelo.

V prvi nosečnosti sem šla pa tako na NS kot na morfologijo k dr. Šelih in z njo sem bila res zadovoljna. Pregleda sta bila natančna, sproščena, dovolj dolga, da smo se lahko tudi pogovarjali.

Zdaj drugič sem pa hotela videti, kakšna je Strahova...

Če bom šla na morfologijo, bom šla k Šelihovi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
9.12.2009 11:22:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamimo)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
9.12.2009 14:37:40   
mamimo
Ne, nisem se prišla pogovarjat o vremenu. Ampak zadeva pač ni bila taka, kot so jo opisovale nekatere med vami in kot je pregled izgledal (drugje) v 1. nosečnosti. Imamo pač različne izkušnje, ene dobre, druge slabe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
9.12.2009 18:38:56   
Bonnie_RR
Js sem bila pri njej v torek in moram reči, da je bil to en res lep pregled. Ful je bila prijazna, vse je lepo razložila, celo vprašala, če naju še kaj zanima. Pri meni ni bila nič groba.

Imam dobro izkušnjo z njo.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu mamimo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
10.12.2009 12:13:50   
Anonimen
Očitno kakor ima pač danuser posted image , ker za 60€/10 min bi se morala za vsako pacientko maksimalno potrudit! In ne, ni me zanimalo vreme (butasta prispodoba sploh), ampak sem želela izvedeti vse o stanju mojegauser posted image . In ko so nekatere govorile, da naj bi bila ona ful dobra, ker naj bi kao že na NS napovedala spol-meni spola še omenila ni, še pogledala ni nižje, ko sem jo pa vprašala, če se mogoče že kaj vidi približno, je pa samo osorno rekla, da ona na NS nikoli ne pove spolauser posted image ker se še ne vidi-Konec, debata zaključena. 

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
10.12.2009 12:27:06   
Bonnie_RR
Hm, js odkrito sploh ne vem točno, koliko časa sva bila noter (se mi zdi, da nisva bila dolgo noter), sva pa izvedela ful stvari, ker je bila sama zelo zgovorna in sploh nisem imela občutka, da bi ji bilo kaj težko ali pa bi se ji mudilo. Za spol je tud sama vprašala, če bi želela izvedeti.

Js pač lahko rečem, da imam dobro izkušnjo z njo in če bova šla kasneje še na kakšen samoplačniški UZ, bova verjetno šla k njej.




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Darija Strah - nova ambulanta
10.12.2009 12:32:59   
baby blue
Midva sva bila z mojim pri njej pred malo manj kot enim letom... Joj kako gre čas... No v glavnem midva sva bila zelo zadovoljna... Na vsrti sva bila takoj za še enim parom in res se nama je posvetila podrobno pokazala otročka, rokice, nogice, glavo, trebuščka, mehur in vse ostalo... Res je naredila podroben pregled izmerila je NS... Odgovorila nama je pa tudi na vsa vprašanja ki ji jih je v večini moj postavljal user posted image Vse skupaj je trajalo tam do ene 20 minutk čeprav se je meni zdelo kot 5 minutk user posted image

Plačala sva 60 EUR pa še dodatnih 12 za CD

3D oziroma 4D varijanta pa stane 110 EUR ampak mislim da jo naredi šele v drugem ali tretjem tromesečju

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
10.12.2009 12:58:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baby blue)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?