|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj citrusi?
27.11.2009 17:15:11   
Soncnica
Zdravo!

Naša punčka je stara 10,5 meseca in me zanima kdaj ste začele z uvajanjem citrusov in s katerimi ste začele? Pomaranča, mandarina?

lp

S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj citrusi?
27.11.2009 17:21:20   
Katy78
Jaz sem mu do zdaj samo en krhelj mandarine dala, pa se je ful kremžil in ven pljuval, tako da bom še malo počakala.

(odgovor članu Soncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj citrusi?
27.11.2009 18:14:03   
Hope2
Začela z mandarino pri 1 letu (glih se je začela sezona manadrin). Obožuje jih. Sprva sem mu odstranila tudi mreno, zdaj mu krhelj samo prerežem na pol. Če mu dam cel krhelj, pljune ven, tako pa celo poje. Pomarančo sem tudi sprobala, vendar je bila kisla in je ni maral.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj citrusi?
27.11.2009 19:20:24   
tejči28
Jaz sem začela z njimi po 1,letu.zaradi kisline,da ga ne bi ritka pekla pri kakanju.user posted image

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj citrusi?
27.11.2009 21:32:25   
Greenie
Pri nas pa mandarine in pomaranče že od 6. meseca mešamo skupaj z drugim sadjem v kašice in jih ima zelo rada.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj citrusi?
27.11.2009 22:05:43   
tikatonka
Zdaj ko se je začela sezona ima naša mala 6,5 mes. in lepo je mandarine;-)


_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Soncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj citrusi?
28.11.2009 15:54:12   
Petka09
Torej, kako zdej? A lahko jejo mandarine že 6 ali 7-mesečniki al ne? Naša je 7 mesecev in bo zdej res sezona in poleg jabolk in hrušk ter banan bi težko našla še kaj drugega kot mandarine.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj citrusi?
29.11.2009 11:07:02   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Torej, kako zdej? A lahko jejo mandarine že 6 ali 7-mesečniki al ne? Naša je 7 mesecev in bo zdej res sezona in poleg jabolk in hrušk ter banan bi težko našla še kaj drugega kot mandarine.


Sem ravno zdaj en dan brala pri Tanč na MON-u, da naj bi citruse uvajali po 1. letu.

No, jaz sem mu danes spet probala dat mandarino in ob prvem grižljaju se je nakremžil ob drugem je začel pa jokat kot dež. user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj citrusi?
29.11.2009 11:09:24   
botrca
Jaz sem začela s citrusi po prvem letu.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj citrusi?
29.11.2009 19:11:59   
girly
meni je P svetovala citruse po 9m, tko da po mojem lahko začneš dajat.

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj citrusi?
29.11.2009 19:49:03   
Urska09
Jaz mislim, da je glavni problem to, kar je ena že omenila: vneta ritka zaradi veliko C vitamina, ki ga malčki še niso vajeni. Naša ima npr. že po papriki rdečo ritko. Tko da jaz bom citruse probala šele po 1.letu.

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj citrusi?
10.12.2009 10:39:40   
alijana
Jaz sem pri prvi hčerkici začela s citrusi po krepko po prvem letu, ker sem brala in poslušala pediatra,... Sedaj imam 6.5 mesečno dojenčico in ji že dajem madnarine, ker jih obožuje. Dopoldan poje 1/2 do 3/4 mandarine. Jih obožuje. Že en teden jo je in ni bilo rdeče ritke,... Toliko iz mojih izkušenj.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj citrusi?
10.12.2009 10:42:22   
Andromeda
Naš je star 14 mesecev, prvič sem mu ponudila mandarino prejšnji mesec in mu je bila fuj in fej..tudi kivija ne mara. Včasih ga okrog prenesem in vmešam v kako drugo sadje (npr. banano) malo mandarine in kivija - sadje mu moram še vedno pretlačit, ker ob pogledu na koščke sadja na krožniku kar znori in udari po njemu user posted image

(odgovor članu alijana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj citrusi?
10.12.2009 12:11:23   
hedviga
Pomoje kar se tiče t.i. doktrine lahko začneš.Itak je vsakič drugač-Kar se tiče mulcev pa...user posted image user posted image user posted image
Če bo marala bo fajn, če ne bo, pa počakaj. No, naša dva sta včeraj dopolnila 10m in sta dobila kivi pred 14 dnevi, je šel dol ko šus, ampak je bil zrel in ni ga bila noro veliko. Isto z mandarinami, jih še lupim. Sicer pa zaradi ljubega zdravja jima vsak dan stisnem malo mandarin pa pomarančo, pa kak krhelj limete in opa za pit. Špela popije ko norc, Mihcu je malo kislo (itak sta taka pri vsej hrani...) Reakcije nobene.
Poskusi po malo, pa je.

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj citrusi?
10.12.2009 12:13:45   
hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Jaz mislim, da je glavni problem to, kar je ena že omenila: vneta ritka zaradi veliko C vitamina, ki ga malčki še niso vajeni. Naša ima npr. že po papriki rdečo ritko. Tko da jaz bom citruse probala šele po 1.letu.


Ja, hmm, naša dva po citrusih ne, ampak sem lih par dni nazaj opazila da ima Miha (pa ima bolj neobčutljivo kožo...) po mangu rdečo ritko. Špela pa nič. Svašta----

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj citrusi?
10.12.2009 17:57:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica

Zdravo!

Naša punčka je stara 10,5 meseca in me zanima kdaj ste začele z uvajanjem citrusov in s katerimi ste začele? Pomaranča, mandarina?

lp

S.



Pomarančo sem stisnila čez zdrobljene piškote pri 5 mesecih. Ni bilo nobenih težav.user posted image

(odgovor članu Soncnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?