|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naklon hrbtišča pri vozičku
12.12.2009 15:44:33   
smuki
Ojla!

Pričakujem prvo dete, pa sem mi pri določenih zadevah porajajo mogoče za nekatere čudna vprašanja user posted image ..

In sicer:
Ko gledam vozičke, se nekaterih ne da spustiti čisto vodoravno. Zanimam me, ali je kaj narobe, če otrok, ki je star že pol leta zaspi v vozičku, ki ima naklon hrbtišča npr. 15 stopinj?
Mogoče hecno vprašanje, vendar ker sem se začela tolk poglabljat v to, me prav zanima, če lahko to kakor koli škodi otroku, če zaspi v takšnem vozičku in spi recimo eno uro?

Kupujem namreč voziček- košaro in športni del, pa ima veliko plusov razen to, da se ga ne da čisto v vodoravni del.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naklon hrbtišča pri vozičku
12.12.2009 16:48:36   
tikatonka
Ne vem kolk boš komplicirala ampak otrok pri pol leta lahko že skoraj samo stojno sedi.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
12.12.2009 19:50:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tikatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naklon hrbtišča pri vozičku
12.12.2009 20:46:17   
melanija
Manj kot kopliciraš boljše bo. Jaz sem tudi imela košaro za prve tri mesece življenja mojih 4 otrok, potem pa so že začeli protestirat notri in smo prešli na športni del vozička - na začetku sem imela spuščenega in potem sem jim naklon počasi dvigovala, da so imeli boljši pregled nad okolico. Tak majhen naklon ni panike, moji so večkrat spali, velikokrat jih nisem niti spuščala, ker so se mi včasih zbudili, če sem hotla naklon znižat.
Pri 4, 5 mesecih pa itak že hočejo biti pokonci.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naklon hrbtišča pri vozičku
12.12.2009 21:45:42   
Anonimen
V tak športni del jaz novorojenčka niti slučajno nebi dala, ampak ti kot praviš boš itak kupila tudi košaro in je to ok. Jaz imam tak voziček, da se ne da čisto poležat (je še enih 10° naklona ostalo) pa sem jo dala iz košare v športni del pri dobrih 4. mesecih (v košari enostavno ni hotela več bit) in je bilo čisto ok ... pač sem ga spustila kolikor se je dalo in tamala je spala ko bubica v njem in sedaj pri enem letu še vedno zelo komot spi v njem. Meni se ta funkcija zdi itak edino uporabna, če imaš nimaš namena košare kupit ... kasneje je pa vsaj pomoje boljš če ga nimaš čist vodoravno ko spi, ker potem bi vsaj jaz skos gledala če slučajno na glavo dol visi, če teren nebi bil enakomeren ...

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Razvade
uršula83

Ali kadite tudi v nosečnosti?

Da, okoli 1 škatlice (10%)

Da, 10 cigaret (8%)

Da, 5 cigaret (9%)

Da, zelo redko prižgem (4%)

Ne sem prekinila (18%)

Ne nisem nit i prej (52%)


Število vseh glasov: 187

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!