|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:16:24   
Amoss
Pozdravljene punce!
Najprej naj se vam zahvalim za toliko lepih misli in voščil.Ko sem prebirala vaša sporočila so mi kar solze stopile v oči!Niti v sanjah si nisem predstavljala da mi v teh najhujših trenutkih stoji ob strani doliko ljudi in da toliko ljudi misli na mene.
Torej včeraj smo prišli z našo princesko domov in se veliko cartamo, čeprav je mami še vedno boga, ampak hvala bogu da je ati doma in da VELIIIIKO pomaga.Hvala ati!
No pa naj se še jaz potrudim in napišem svojo porodno izkušnjo, ki je zelo dolga in niti omembe vredna.
V ponedeljek 13 junija sem bila spejeta na indukcijo poroda, saj sem bila 14 dni čez PDP.Že en dan prej me je bilo zelooo strah ker sem slutila da se bo zapletlo, kot takrat, ko so mi že prvič porod sprožali.Ponoči sem spala dobre tri ure, saj sem bila zelo nervozna.
No pa pridem ob osmih v porodnišnico, me pregledajo, maternični vrat normalno dolg odprta pa niti milimetra.
Pa me dajo v porodno sobo, priključijo na ctg, in mi ob 9 vstavijo prvi gel.Čez eno uro sem dobila blage popadke, čeprav so bili na 2 minuti,so bili zelo blagi, tako da jih je ctg komaj beležil.
In čakamo in čakamo,...No in potem me ob treh pregledajo in se ni nič zgodilo, popadki pa so tudi že minili.
Pa se zdravniki odločijo da mi bodo naredili amnioskopijo.In Ob pol petih se en dohtar odloči da bo opravil mučenje.Ker sem še imela zelo dolg maernični vrat in nisem bila nič odprata mi je zdravnik že v naprej povedal da bo vse na silo in bo bolelo, o.k, ampak da bo tako bolelo pa si nikoli nisem niti predstavljala.Skratka razmesaril me je kot svinjo (oprostite izrazu), da ko sem se vstala je bila pod mano mlaka krvi.Potem mi je pa še vstavil enkrat gel.No in smo spet čakali, čakali,...In me ob devetih pregleda, in še vedno ni spremembe, čeprav so bili popadki prisotni očitno spet niso bilo dovolj močni.
No in potem so se odločili da naj lepo prespim noč, da bom drug dan spočita.Haloo!Imela sem popadke vsa nestrpna, prestrašena,..in jaz naj spim?????
No pa smo se z pomočjo bodočega atija prebil8i, čeprav izmučena in pobita sem še iskala moči za nov dan in težko pričakovan trenutek!
In spet je bilo jutro ko pride k meni zdravnik in se odloči da mi bo vstavil še tableto in mi obljubi da do treh popoldne bom rešena, tako ali drugače!
In jupiii, sem dobila popadke, tiste ornk, močne, na 2 minuti, boleli so kod hudič, a jaz sem jokala od sreče, saj sem mislila da se končno nekaj dogaja.In po petih urah teh popadkov me pregledajo in ugotovijo da se je maternični vrat zrahljal.In da sem se malo odprla.Bolj meni za tolažbo kot za res so rekli da sem odpta slab cm, torej po mojem sploh nisem bila.No pa vseeno, z fantom prepričana, da zdaj pa so res že obupali čakava da se zdravniki pogovorijo in nama pridejo sporočiti novico da so se odločili da me rešijo.Bila sem že vsa vesela saj sem bila preričana da se bodo odločili za CR, a ko se zdravnik vrne ob pol šestih reče da je sklenil da mi da še umetne popadke.Ko je to rekel sem planila v neutolažljiv jok, obupala sem, govorila sem že bedarije saj sem bila psihično čisto uničena, nisem mogla več.
Porabila sem celo rolo brisač, za brisanje nosu in krokodiljih solz.Hvala bogu in mojemu fantu ki mi je ves čas stal ob strani me bodril inmi pomagal, res ne vem kaj bi brez njega.
No in potem se ob pol sedmih odloči moja mami da pokliče zdravnika.Pošteno mu jih je napela in je takoj bil pri meni.Rekla mu je da zahteva da zberejo dokumentacijo in me na njihovo odgovornost prepeljejo z rešilcem v drugo porodnišnico.Pa se je zgleda malo ustrašil.
Potem je prišel k meni in me odpeljel na ultrazvok.Kjer je ugotovil da mala nima še niti glavice vstavljene v medenični vhod in z njo še veselo miga.
In ne boste verjele, predlagal mi je da mi dajo EA in me kratko malo mučijo-brez bolečin še kakšen dan ali dva.Pol pa sem skoraj ponorela in zavrnila EA.Potem pa je rekel da bi on probal predreti še jajčni mehur.No in ko je skoraj že končal z ultrzvokom je pogledal še kako je z popkovnico in ugotovil da nekam sumljivo leži na vratu.Pa je s težkim srcem rekel no te pa gremo na cr, češ naj ti bo.
No in potem je prišel pred menoj še en urgenten cr, tako da so me peljali v operacijsko ob seseti uri zvečer.Ob 22.17 minut je na svet privekala najlepša punča moja in težko pričakovana Manuela.Tehtala je 3200 in bila 49 cm velika.Čeprav sem jo prvič videla komaj drug dan sem dobila najlepše in najdragocenejše darilo.
No potem mi je slavni zdravnik prišel povedati v šok sobo a sem imela plodovnico že zelo zamazano in še dobro da so naredili CR.Haloo, obe bi naju lahko vstran spravil če bi me še malo pustil.
No pa to je zdaj za mano, od sreče in še izčrpanosti sem 3 dni jokala kod dež,in sploh nisem mogla odlepiti oči od moje male pikice ki ima dve tako svetli okici kod zvezdice.
Čeprav nebom nikoli pozabila kaj so vse delali mi je vse poplačala mala zvezdica.
Rada bi se še zahvalila babicam v Mb porodnišnici ki so mi zelooo stale ob strani me tolažile in bodrile in pa največje zahvale gredo mojemu :love: ki je tako potrpežljivo prenašal moje žaljivke me bodril in mi nasploh stal ob strani vseh 38 ur.In tudi ko sma prišle domov skrbi za naju kor za dve prncesi.Hvala ti!
Hvala tudi vsem vam na RR da ste tako mislile na mene in mi želele vse najboljše.
Na koncu se opravičujem še za morevitne napake saj sem zaspana in vidim že dvojni ekran.


Vsem še enkrat hvala.
Ob priložnosti pa prilepim še slikice moje male pupike ki me je tako najezila!:)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:21:11   
Teni_
Me veseli, da sta doma in se veselo cartate. Če enkrat čestitke za tvojo sončico.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:22:53   
Talči
:bravo::bravo::bravo:
Veš, da smo mislile nate, stiskale pesti, skrbele...
SUPER, da je vse o.k.
Lepo si napisala.
Radi se imejte, razvajajte, cartajte in veliko veliko veliko sreče!
Talči

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:23:51   
Anonimen
Oh, Amoss, kar solze so mi stopile v oči, ko sem to prebrala. Korajžna si, kapo dol.
Zdaj pa odmisli vse slabo in se lepo cartajta z malo princesko!!! Čestitke še enkrat.

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:25:38   
MojcaG
:bravo::bravo::bravo:

čestitke...

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:26:10   
Tiamo
Ne predstavljam si kaj si preživljala, samo, da je vse za teboj in da sta z malo :duda: OK.

Čestitke in "svaka čast" očkatu! :)-:)-

LP Tia74

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:27:17   
Kety
Joj, Amoss,...si ne predstavljam teh muk in upam, da je bilo vse poplacano, ko si objela svojo puncko. :angel:

Jaz bom rodila prvic in ob tvoji porodni izkusnji me je postalo kar malo strah, saj sem dobila vtis, da porodnicarji ravno ne vedo kaj bi poceli ob takih situacijah. Zakaj so te pustili tako dolgo in niso naredili CR ze prej res ne vem! Revcek!

Upam, da bos hitro okrevala in da ti vse to ne bo vzelo poguma vnaprej!

Dobro se crtatjte in uzivajte v spoznavanju eden drugega!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:


Lp Kety

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:27:22   
pat
ful lepo, čeprav tud mal žalostno, kak si trpela.
in res, cel forum je bil s tabo.
zdej se pa le pocartajte!:darilo:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:34:51   
CatJa
Tudi meni gre kar na jok, ko pomislim, kako zelo si morala trpeti. No zdaj si poplacana s svojo malo princesko. Slikce pa res kmalu pokazi, da bomo rezervirali malo princesko za nasega Jana :)

LP :rozica: :rozica: :rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:38:47   
SashaB
Res grozno, ampak sedaj je glavno da je vse ok :bravo: in da se dobro počutite. Sedaj pa počivati in uživati.
Pohvale pa seveda tudi :love:.

Čestitke! :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:44:06   
Lana_s
Verjamem, da ti je bilo vse poplačano, ko si videla in v rokah držala svojo princesko.
Zdaj pa se veliko cartajte in skušaj čimprej pozabiti to neprijetno izkušnjo, da bo Manuela dobila še kakšnega bratca ali sestrico.:bravo::bravo:

LP:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pa smo doma!
21.6.2005 10:49:06   
Magi*
samo, da ste doma. tvoje porodne izkušnje pa niti nobena od nas ne bo pozabila.:rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
21.6.2005 10:57:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Pa smo doma!
21.6.2005 11:04:07   
Anonimen
Glavno, da je vse za tabo. Poskušaj čimprej pozabiti na slabo izkušnjo in si zapomni le vse dobro, kar je prišlo iz tega.

Btw. kateri zdravnik pa je to bil?

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Pa smo doma!
21.6.2005 11:12:01   
žužu
saj niso normalni, kreteni!!!!
dobra si, ni kaj! čestitam in upam, da boš lahko čimprej pozabila na tole mučenje.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Pa smo doma!
21.6.2005 11:14:14   
spacey
Amoss :rozica::rozica::rozica: hvala ti, kot da bi brala mojo porodno izkušnjo, ki je nisem sploh želela napisati. Je sicer trajala nekaj ur manj in imela malo drugačen konec, pa vendar...kako lahko obstajajo taki zdravniki?!?! :grrr: Sramota!

Iskrene čestitke za malo zvezdico in upam, da boš čim prej okrevala. :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Pa smo doma!
21.6.2005 11:27:45   
Joni
:rozica::rozica::rozica:Kapo dol punca, da si šla čez vse to :grrr:- imejte se sedaj skrajno lepo in uživajte vsak dan posebej!:bravo:

Joni:metulj:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Pa smo doma!
21.6.2005 11:33:30   
Alina
:rozica:Čestitke tebi in tvojemu ob rojstvu vajine punčke.:rozica:

Res ne morem verjet, kaj se ti je dogajalo. Upam, da boš čimprej pozabila na vse hudo. :zmeden:

Sedaj pa samo uživajte in se cartajte.:bravo::angel::bravo:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Pa smo doma!
21.6.2005 11:35:44   
Grascakinja
Amoss, čestitke :bravo: in velika velika medalja zate, za atija in tvojo mamo, da ste to dali čez....

O dohtarju pa nimam komentarja, katastrofa. Se ne da opisat, kako sem ogorčena!:grrr:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Pa smo doma!
21.6.2005 11:54:23   
Margareta
Čestitam za dober rezultat - vajino Manuelo (kakšno lepo nežno ime za pupiko):bravo:
Pa eno:rozica:za tvojo odločno mamico,ki je kar zdravnika poklicala - je pa faca
Smo pa vse tle gor trepetale in držale pesti zate, lepo se imejte mlada družinica.:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Pa smo doma!
21.6.2005 12:33:03   
cmokec
O, kaj vse si mogla pretrpet. BRAVO MAMI.

Je bil pa res cel forum pod nekakšnim pričakovanjem in ko si rodila neizmerljivo veselje vseh nas.

Uživajte :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Pa smo doma!
21.6.2005 12:49:45   
Pikabu
Tudi jaz komaj vidim ekran, ker mi solzice stojijo v očeh.

Veliko lepih trenutkov vsem skupaj. :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Pa smo doma!
21.6.2005 13:05:19   
TVN
:bravo:, mami, :bravo: ati, :bravo: stara mama ali babica za pogum in odločnost in nenazadnje, dobrodošla, Manuela!

Vsej družinici želim obilo blagoslova! Naj bodo muke hitro pozabljene!

En velik BUUU pa za zdravnike! Kaj takega, saj človek težko verjame, da niso prej ukrepali in se odločili za CR! Divje!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Pa smo doma!
21.6.2005 13:18:20   
Golobček
Čestitke tudi od mene!Sedaj pa pozabi na mučenje in uživaj z svojo malo pikico.
Alenka

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Pa smo doma!
21.6.2005 13:41:35   
Erdbeere
Evo Pikabu jest tud komaj na ekran vidim...se vidi da sva v žlahti...tud mene so solze zalile...

Amoss tebi pa še enkrat iskrene čestitke...pa čeprav si se :hudicek: namučila, da si dobila vajino princesko....še enkrat ISKRENE ČESTITKE :rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?