|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velenjčanke v pricakovanju
20.12.2009 18:06:51   
m_o_i
user posted image  hitro se pofockajte, da recemo kako o telovadbi za nosecke v nasem kraju (a je kje sploh?!), vozickanju v letu 2010 in podobnemuser posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 22.12.2009 13:12:25 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VELENJČANKE v pricakovanju
20.12.2009 19:06:40   
Martinčka
tudi jaz sem iz velenja... in si tudi jaz zeeeelo želim kakšne v easy telovadbe ker drugače morm bolj počivat...
pdp pa imamo drugače 21.7...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VELENJČANKE v pricakovanju
21.12.2009 16:34:41   
m_o_i
ocitno ne bova nic telovadli user posted image  sem mislila, da ktera ve za kako miganje v okolici mesta priloznostiuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VELENJČANKE v pricakovanju
22.12.2009 10:01:56   
Martinčka
m_o_i ja očitno res ne.. sam smo imele že to temo na forumu telovadbe pa smo ugotovili da nič ni v našem mestu za to poskrbljeno...
a pa da bi bile edine velenjčanke tukaj gor mi je pa vseeno čudnouser posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VELENJČANKE v pricakovanju
22.12.2009 12:06:30   
Tinkarka
Živjo.

Še jaz. Mi sicer pričakujemo štručko v kratkem, 7. 1. 10.

Glede telovadbe: ko sem bila v šoli za starše v zdravstvenem domu, so bili tam zunaj pred sejno sobo eni letaki za telovadbo za nosečnice v eni od OŠ. To je vse, kar sem ujela.
Sicer pa je organizirana telovadba po 20. tednu nosečnosti kar v zdravstvenem domu, kjer pokažejo tudi pravilno dihanje...

To je to, zaenkrat.
Pa srečno.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




če se otrok ponoči po nesreči polula v posteljo 2
muška

torej vprašanje št. 2 če se otrok ponoči ponesreči polila v posteljo, kdaj potem preoblečete posteljo?

takoj (77%)

naslednji dan (21%)

ko je na vrsti preoblačenje postelj v mesecu (2%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!