|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zajtrk in večerja
5.1.2010 15:42:46   
Anonimen
Zanima me kaj imajo vaši 1letniki za zajtrk in večerjo oziroma kaj imajo najraje?Ker jaz svoji nevem več kaj bi ji dala.Hvala za odgovore.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 15:46:44   
sonček33
zajtrk - ajdova kaša+mleko, polenta +mleko, kosmiči (pirini/ovseni)+suho sadje +mleko, kruh + sirni namaz, riževi kosmiči + mleko, kruh+domača marmelada, kruh+maslo, korn fleks+mleko, ajdova kaša s suhimi slivami

večerja- ržieva, ajdova kaša, polenta + mleko, gres + par zrnc kakava, melko+kruh,  šmorn, korn fleks +mleko

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 5.1.2010 15:56:17 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 16:02:30   
Anonimen
Kateri korn fleks pa imaš katere firme?

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 16:03:32   
Anonimen
Kateri korn fleks pa imaš od katere firme?

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 16:10:48   
sonček33
joj, nimam zdej ovojnine, ker imam v dozi..mislim, da sem ga v dmju kupila...žal še nisem našal takega, ki bi bil brez dodatkov soli ali sladkorja.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 16:13:45   
Anonimen
Kaj pa tisti ki se dobijo recimo v šparu so tudi uredu?

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 16:15:44   
sonček33
ja načeloma, če se ne dobi brez dodatkov soli ali sladkorja, so pomoje kar ok tudi tisti iz špara ali drugje..

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 17:02:39   
sonček33
aja, pa še jogurt s kosmiči, jogurt s svežim sadjem

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 17:14:23   
Katy78
Naš ima podobno kot sonček 33:

ajdovi kosmiči skuhani na mleku
polenta z mlekom
ovseni kosmiči skuhani na mleku
pirin zdrob skuhan na mleku
gres na mleku
prosena kaša na mleku (ta je zakom, se kar trese zraven, ko je)
cornflakes (jaz ponavadi kupujem od Alnature v DM-ju)
kruh s sirnim namazom
kruh z maslom in marmelado
mleko in kruh

Včasih v te mlečno-žitne kaše vmešam tudi malo sadja.

Zdaj mu bom počasi naredila že kakšna umešana jajčka, da mu ne bo mleko začelo gledat iz ušes ven. Sicer ima mlečne zadeve zelo rad, ampak naj proba še kaj drugega. Pa čez kakšen mesec kakšna puranja ali piščančja prsa s kruhom. Dajem mu nekako take stvari, kot bi jih dobival v vrtcu.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 17:43:49   
Ulla80
za zajtrk vsi vedno jemo marmelado in margarino. izjemoma med, sam tamal pač še ne. niti nisem uvajala zajtrka, dokler se mi ni zdel zadost velik, da mu lohk dam to za jest. ula dobi zravn še šalco toplega mleka, tamalmu bom pa tud počas začela dajat mleko tkole.

za večerjo pa kaj lahkega, mlečnega. gres, polento z mlekom,koruzne žgance, ajdovo kašo itd. kornflekse, tud kr kruh pa mleko, odvisno kaj je blo čez dan za jest.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 20:04:38   
Urska09
A po enem letu še uporabljate kosmiče (pirini, ovseni, ajdovi...) za dojenčke? Npr. te od Milupo ali Hipp? Sprašujem, ker so fino mleti in jih naša tamala obožuje. Vse ostale zrnate žitarice (polenta, proso, ajda...) pa pljuva ven.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 20:07:49   
sonček33
Urška, jaz nič mletega ne uporabljam...mislim, razen riževih, pa še to raje skuham riž ali pa kupim ekspandiranega. Ajdo kuham sama. Ovseni in pirini kosmiči niso mleti.

Naš ni navajen pasirane hrane..rad je v "koščkih".

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zajtrk in večerja
5.1.2010 20:10:57   
miapia
V celih 6 mesecih sem porabila ene tri škatle teh kosmičev. Ji raje skuham sama vse mlečne zadeve.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zajtrk in večerja
6.1.2010 8:58:09   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

A po enem letu še uporabljate kosmiče (pirini, ovseni, ajdovi...) za dojenčke? Npr. te od Milupo ali Hipp? Sprašujem, ker so fino mleti in jih naša tamala obožuje. Vse ostale zrnate žitarice (polenta, proso, ajda...) pa pljuva ven.


Jaz sem mu samo od začetka kupovala Milupine riževe, ovsene in 7žit kosmiče, potem pa sem kmalu začela vse kuhati sama.

Saj npr. proseno in ajdovo kašo lahko potem, ko jo skuhaš na mleku, še s paličnim malo spasiraš pa je bolj gladka kašica. Potem v DM-ju imajo od Alnature ovsene kosmiče, ki so bolj drobno mleti. Na začetku so bili tudi ti drobno mleti za našega Nika pregrobi oz. prezrnati, pa sem jih kar pred kuhanjem s paličnim zmlela in potem skuhala. Sem si jih kar na zalogo zmlela. Polenta - obstaja ena polenta, mislim da od mlinotesta (nisem pa 100%), ki je čisto fina, ko jo skuhaš, je še bolj gladka kot gres. Probaja katero od teh variant.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zajtrk in večerja
6.1.2010 11:50:24   
Urska09
Katy, hvala za ideje. Ja sej za kosilo že zdaj tako delam. Vse žitarice, npr. riž, pira, ajdovo in proseno kašo, ješpren skuham in nato še malo zmiksam. Sploh, če je zraven meso. Ne do gladkega, kje pa! Samo toliko, da ni pregrobo. Priznam pa, da še nisem probala zmešat z AM. Razen polente. Ampak pride ena taka neokusna brozga user posted image . Se mi zdi, da kasneje, ko bo na pravem mleku, bo bolje.

Katy, kdaj pa je tvoj začel jesti tudi grobe žitarice oz. ti jih ni bilo potrebno več zdrobiti?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zajtrk in večerja
6.1.2010 11:52:47   
Katy78
Uh, moj se je kar dolgo bunil, če ni bilo dovolj gladko. Tam nekje pri 8. mesecih se mi zdi, s tem da so mu tele bolj grobe žitarice na mleku šle prej v rito kot ostala nespasirana hrana, ker pač obožuje mlečno. user posted image

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zajtrk in večerja
6.1.2010 13:08:06   
Maya80
Blagor vam, da vaši malčki to jejo. Moj je star sedemnajst mesecev in ne je nič od tega razen sirček. Sploh nevem kaj naj mu še probam dat, ker ne je mleka, jajc, kosmičov....

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zajtrk in večerja
6.1.2010 14:14:38   
Urska09
Maya, saj ni nujno, da bodo vse jedli kasneje. Moja kolegica ima sina, ki je prvo leto jedel vse ampak res čisto vse, kar mu je dala. Sadje, zelenjava, meso,...Potem pa kot bi odrezal. Ničesar več. Samo makarone, pohano meso, pomfri, hrenovke, palačinke. Samo "zdravo" hrano. MOgoče sem in tja kakšno jabolko. In to je to. Še danes je izbirčen, pa je star 10 let.....
Ah ja, vsak od nas ima kakšne težave. Jaz se pa vsak dan sprašujem kdaj bo že jedla hrano, ki ni zmiksana. Ves čas probavam, pa se kar davi. Skrbi me kako bo, ko bo šla v varstvo user posted image

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?