|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšne vragolije počnejo vaši 10mesečniki?
9.1.2010 18:25:56   
leo**tia
naša je prava bolha..vsepovsod jeuser posted image ..sede se na poganjalca,malo se vozi pol pa že namesto da bi sedela ona stoji na sedežu in drži se za volan..na stekleno mizo mi odide goruser posted image ...ven s pralnega stroja pije vodo ven iz tiste gume, če slučajno kdo ne zapre v kopalnici vrata je takoj notriuser posted image in vse šampone zmeče notri v kad....vsede se v vozek 0d njene bebice in pol ne more ven in cvili............ko se kdo gre kopat ona pa ne gre pol se dere pred vratih in tolče po njih...odide mi tud pod mizico v dnevni sobi ima placa le tolko da ji glava gre skoz ampak se nekak potegne in plazi pod celo mizouser posted image ...vsakih 5min mi dela z usnicami da bi nekaj jedlauser posted image zdaj je tud začela metat stvari v tvuser posted image ..in še bi lahko naštevala te njene vragolije.posebej mi je smešna ko se spusti pripravljena da bo shodila pol pa od panike išče kje bi se lahko prijela da ne bo padlauser posted image ..pa še z avtosedeža hoče pobegnit..se zvleče ven iz pojasov,magari je zategnjena,,ven iz vozička pobegne,kljub temu da je zvezana..skratka pravi migec..tak da na dan sedim le 5minutuser posted image pa sleče si pižamo,sezuje nogavice,enkrat sem jo našla zjutraj tud brez žabicuser posted image sezuje si čevlje pol si hoče nazaj obut,pa ne zna in se jeziuser posted image .........ma še je tega sam mi se ne da pisat

< Sporočilo je popravil leo**tia -- 9.1.2010 18:29:38 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšne vragolije počnejo vaši 10mesečniki?
9.1.2010 19:51:38   
Petka09
Hehe, sem se prav smejala user posted image .... Sam, a vse to počne pri 10 mescih???? Bi rekla, da to potem 1-letniki počnejo...
Naša je 8,5 mesecev stara in se recimo počasi plazi, poskuša kobacat, izvaja gimnastiko cel božji dan in se vseda, skuša se na noge postavljat... Dejansko pa še nikamor ne gre in se več al manj drži v dnevni sobi. Pa čeblja ves čas, tolče z igračami, vse rine v usta.. ok, to je itak normalno, sej je še "majhna", ni še tko kot tvoja. Sam vseen se mi zdi to fuuuul stvari za 10-mesečnico pri tebi user posted image .

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšne vragolije počnejo vaši 10mesečniki?
9.1.2010 20:07:04   
leo**tia
ja me je strah kaj bo ko bo 1leto starauser posted image user posted image ...mah vse ,me boli,cel dan za njo letam.ona se plazi že 2meseca..leti že ko raketa.sad ju vidiš,sad ju nevidišuser posted image user posted image res veliko stvari počne,in to same take da te kap.ven s stajice tud že skoraj uide,skoraj neverjetno ampak resuser posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?