|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maskare v vrtcu
16.2.2010 7:56:37   
barni
Povejte, kaksno je bilo danes stanje v vrtcu? So bili vsi obleceni?

V nasem vrtcu so otrci jokali, eni so hoteli kostume, drugi ne, nasa je prisla oblecena, ko pa je stopila v vrtec, pa jo je bilo treba pod nujno sleci in ni hotela niti slisati, da bi imela kostum oblecen.

Kako je pri vas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 8:00:41   
**Tinkara78**
Tam do treh let je imela zelo neopazen kostumuser posted image .

Pri dveh letih ni bila v vrtcu, pri treh pa sem ji oblekla črne španarce in rdečo majico z doma prilepljenimi pikami. So jih pa potem v vrtcu malo nabarvali.

Lani in letos pa je princeska. Lani je bila zunaj pikapolonica - tak debelejši kostum.

Koliko jih je pa našemljenih letos še ne vem, ker je nisem jaz peljala v vrtec. Mama je samo pripravila terenuser posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 8:08:50   
ZARA
Ja, itak je morala bit. Pravi, da je "Dobra vila, ki bo rešila svet". Ah, če bi vedela vso resnico. user posted image  So bili po večini kar napravljeni, ker imajo pustni ples.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 8:11:55   
NEVA-1
Pri nas našemljeni v večini, nisempa nobenega vidla jokat, se mi je mudil, tko da sem morala prov na hitro oddat našo čarovnico

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 8:33:29   
ksenija12
Naša dva avtomobila, pardon gasilski avto in vlakec tomažek sta zjutraj veselo odpeljala v svojo sobo, nekateri so bili našemljeni, spet drugi ne. Meni se zdi brezveze silit otroka, če noče. Naj ima v vrečki spravljeno, pa ga potem oblečejo, če si bo želel.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 8:35:14   
diva 4
Naš je šel našemljen v vrtec, kljub temu , da bi lahko bil doma saj so počitnice in je sestrca ( šolarka) tudi doma.
So bili vsi maškare,popoldan pa se dobijo še in grejo na povorko po vasiuser posted image .Sicer pa sta bila vedno maškari
za pusta.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 8:37:44   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Povejte, kaksno je bilo danes stanje v vrtcu? So bili vsi obleceni?

V nasem vrtcu so otrci jokali, eni so hoteli kostume, drugi ne, nasa je prisla oblecena, ko pa je stopila v vrtec, pa jo je bilo treba pod nujno sleci in ni hotela niti slisati, da bi imela kostum oblecen.

Kako je pri vas?

Pri nas so vsi našemljeni - še tisti, ki so imeli kostume v vrečki, so se v garderobi takoj preoblekli in šli divjat user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 8:48:52   
norge
Noro vzdusje. Vsi napravljeni, od vzgojiteljic do otrok, primerna glasba... pravo PUSTNO vzdusje!!! Pri necaku, v vrtcu 500 m stran pa nihce oblecen, vrteli so neko govejo muzko user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 8:51:36   
Tejči
V vrtcu vsi oblečeni, namazani, nasmejani, razigrani, glasba, ples..pravo pustno vzdušjeuser posted image

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 8:59:06   
ledenaa
Stanje je normalno
ja vsi so bili oblečeni razen mojega
najprej je treba pojesti zajtrk potem pa se oblečt  v kostum

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 9:01:04   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

V vrtcu vsi oblečeni, namazani, nasmejani, razigrani, glasba, ples..pravo pustno vzdušjeuser posted image


pri nas tudi, to je tapravi dan za otroke, so se pa pri nas že od petka dalje pripravljali, vzgojiteljice so jih poslikale po obrazu, obleke kostumčke in peli so pesmice o pustu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 10:11:16   
katjandraž
kako je bilo zjutraj ne vem, lahko pa sklepam, naša je namreč zbolelauser posted image .
Vsako leto jim pripravijo pustno rajanje, povabijo tudi učiteljico iz plesne šole, ki jo otroci že pznajo, našemijo se tudi vzgojiteljice. Včeraj so me celo klicali, da lahko pride tudi sin, ki je drugošolec, če želiuser posted image .
Letos so otroci izrazili željo, da bi jedli krofe in se igrali z baloni, tako da je bila njihova naloga, da to prinesejo s sabo (vsak 1 balon in krof), naša se je sama javila, da prinese še CD z glasbo. V našem vrtcu so vedno zelo ustvarjalni in poskrbijo, da se imajo otroci enkratnouser posted image .

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 10:15:40   
emaa
MOja dva se nista hotela obleči, enega smo čez vikend komaj pripravili, da se je oblekel za pol ure, drugi je bil še navdušen, zdaj ne večuser posted image . Imata s sabo, upam, da se bosta oblekla, ko bosta videla ostale. Kako je z ostalimi ne vem, ju danes nisem peljala. 

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 10:31:20   
Elica
Sem bila zjutraj v vrtcu, da sem še do konca našemila našo zajčico. Že ob 7.30 je bil v vrtcu pravo rajanje na hodniku, glasba, vsi oblečeni. Naša zajčica je bila malo zadržana zjutraj, je pa hotela biti oblečena in namazana. Tudi vzgojiteljice so bile vse našemljene .... skratka noro vzdušje.
So že pred zajtrkom plesali ..... po moje pa bo tako vse do počitka.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: maskare v vrtcu
16.2.2010 12:50:12   
SaaS
Pri nas vsi, tudi vzgojiteljice, pri obeh.

(odgovor članu Elica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: maskare v vrtcu
17.2.2010 14:33:44   
livia
IZVIRNO SPOROČILO: SaaS

Pri nas vsi, tudi vzgojiteljice, pri obeh.


Enako.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: maskare v vrtcu
17.2.2010 14:56:49   
TRIŠ
Naš dvo letnik pa je danes tulil da bi bil spet čebelicauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?