|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 16:38:26   
majch
Zadnje čase opažam, da se otroški rojstni dnevi merijo po kvaliteti torte...oziroma, da kar na lepem tekmujemo, kdo bo imel lepšo in boljšo torto...in če ni dobra, spljuvamo zabavo do asfalta. In ker se odločam, da bi torto naredila sama, me čaka še očitek, da sem škrta.user posted image Je to zdaj neki trend, ali sem jaz v čudnih krogih?

_____________________________

I'm back and I'm bad.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 16:49:56   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: majch

Zadnje čase opažam, da se otroški rojstni dnevi merijo po kvaliteti torte...oziroma, da kar na lepem tekmujemo, kdo bo imel lepšo in boljšo torto...in če ni dobra, spljuvamo zabavo do asfalta. In ker se odločam, da bi torto naredila sama, me čaka še očitek, da sem škrta.user posted image Je to zdaj neki trend, ali sem jaz v čudnih krogih?

Po mojem si v čudnih krogih.
Jaz rada pečem in za svoje otroke se potrudim naredit dobro in lepo torto. Z nobenim ne tekmujem ali ne vem kaj. Veliko bolj mi je pa prijetno, če ima otrok doma spečeno torto.

< Sporočilo je popravil kasso -- 18.1.2010 16:51:42 >

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 16:57:33   
Lejči
Jaz tudi zmeraj sama torte pečem. Pač  niso tako lepe na pogled, dobre pa so. Pa tamalim se fajn zdi, ker jim mami torto speče in po moje je to največ vredno.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 17:08:23   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: majch

Zadnje čase opažam, da se otroški rojstni dnevi merijo po kvaliteti torte...oziroma, da kar na lepem tekmujemo, kdo bo imel lepšo in boljšo torto...in če ni dobra, spljuvamo zabavo do asfalta. In ker se odločam, da bi torto naredila sama, me čaka še očitek, da sem škrta.user posted image Je to zdaj neki trend, ali sem jaz v čudnih krogih?


Ti si v čudnih krogih. Milo rečeno. Ampak res.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 17:14:51   
majch

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: majch

Zadnje čase opažam, da se otroški rojstni dnevi merijo po kvaliteti torte...oziroma, da kar na lepem tekmujemo, kdo bo imel lepšo in boljšo torto...in če ni dobra, spljuvamo zabavo do asfalta. In ker se odločam, da bi torto naredila sama, me čaka še očitek, da sem škrta.user posted image Je to zdaj neki trend, ali sem jaz v čudnih krogih?


Ti si v čudnih krogih. Milo rečeno. Ampak res.



Sej sem vedlauser posted image ...bedno...res bom sama nardila torto...pismo če ne...

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 17:19:48   
rija
joj, kaj si ti nor.....potem smo mi ljudem v zobeh že 10 dni ker smo meli torto iz hofejauser posted image

ampak glavno, da je bila otrokom dobra in da so se zabavali...

kolcat pa se mi bo menda po par tednih le nehalouser posted image  oz. upam, da bo nekdo hitro praznoval RD, da bo potem on na tapetiuser posted image

veš kaj....dol mi visi za vse...edino, da je bil moj otrok zadovoljen in srečenuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 18:53:21   
ajsek
Jaz to zadnje čase opažam pri vseh slavjih, ne samo otroških rojstnih dnevih. Folk prav tekmuje, kdo bo več različnih in čimbolj eksotičnih stvari na mizo postavil. 7 različnih namazov, vsaj 3 vrste solate,...
Ampak jaz se ne dam, ker ne mislim cel teden pripravljat enega usranega piknika :)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 19:20:39   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Jaz to zadnje čase opažam pri vseh slavjih, ne samo otroških rojstnih dnevih. Folk prav tekmuje, kdo bo več različnih in čimbolj eksotičnih stvari na mizo postavil. 7 različnih namazov, vsaj 3 vrste solate,...
Ampak jaz se ne dam, ker ne mislim cel teden pripravljat enega usranega piknika :)


user posted image user posted image

Zame sinov rojstni dan ni noben usran piknik, isto velja za moj in možev RD. Mi vsi uživamo v tem, jaz v pripravi, mož v nabavi in peki, čez poletje pa itak non stop rulajo pikniki na naši terasi. Mi je tudi všeč, da ljudje z veseljem pridejo in jim mi z veseljem ponudimo karkoli, bistvo je itak obisk in druženje, zato pri nas ne poznamo izraza usran piknikuser posted image . Pa kakšen teden pripraveuser posted image , vse pripravim v par urah vključno z nabavo, včasih v 1 uri ali pa še manj.

Meni ni tolk pomemben izgled, temveč okus. To mi je pa pomembno, saj uživamo v hrani, če pa torta ni dobra na zabavi, pa zdaleč da bi to pomenilo polomijo. Kot sem rekla, bistvo je druženjeuser posted image . Za sebe, moža itd spečem doma torto, domače je itak najboljše. za otroka pa smo naročili, ker se mi zdi prav, da dobi neko otroško torto. Pripravljamo pa tudi več ali manj domače preverjene jedi, nobene eksotikeuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 18.1.2010 19:23:19 >

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 20:42:58   
SaaS
Jaz sem za moja dva do zdaj vedno sama naredila torto. Rada delam take stvari. Nisem pa imela občutka, da bi kdo "ocenjeval" mojo torto oz. zaničljivo gledal "brezvezno" torto.
Tudi jaz nikoli ne gledam na roj. dnevih kakšne so torte...user posted image . Tudi otroka za zdaj nista imela težav s tem oz. izražala neke tekmovalnosti pri teh rečeh, mogoče to še pride user posted image .

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 21:01:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majch

Zadnje čase opažam, da se otroški rojstni dnevi merijo po kvaliteti torte...oziroma, da kar na lepem tekmujemo, kdo bo imel lepšo in boljšo torto...in če ni dobra, spljuvamo zabavo do asfalta. In ker se odločam, da bi torto naredila sama, me čaka še očitek, da sem škrta.user posted image Je to zdaj neki trend, ali sem jaz v čudnih krogih?


kdo spljuva zabavo do asfalta? user posted image  a zaradi torte je cela zabava zanič al kako? user posted image  ma, zihr si ti v čudnih krogih, al pa smo pri nas preveč škrti, da bi izkešaval za eno otroško divjanje user posted image

(odgovor članu majch)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 22:11:52   
Raho
Še en natečaj za najRRmamo?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 22:51:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Še en natečaj za najRRmamo?user posted image


a boš povezovalka programa ali hočeš biti prva majkaRRa?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 22:58:12   
glen
Jaz se ne strinjam.
Lani je moja princeska imela za roj. dan 2 torti.
Kupljeno na pogled zelo lepo torto hello kitty,ki je bila dobra, in doma narejeno, ki na pogled ni bila tako zelo lepa, je pa bila zelo zelo dobra in je šla takoj.
Vsi povabljeni so bili mnenja da je bila dosti boljša od kupljene.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 23:09:14   
Anonimen
Ti se v malo čudnih krogih giblješ pomoje user posted image ... men ni važno al je torta iz Zvezde, Lidla al domača ... važno da je dobra pa če je za pogledat lepa tut ni nič narobe user posted image ... Naša tamala je imela 2 meseca nazaj 1. RD pa smo imeli torto iz Zvezde ... ma mi je še zdaj žal, da nisem malo zobe stisnila in probala kaj sama ustvarit ... saj ne rečem, dobri sta bili za popi****, samo je bila ena grda ko smrtni greh (kao kmetija pa je bila vojaško zelena pa platične figurice so bile gor user posted image ) ... no ena je bila pa še kar ok ... dali smo pa zanju 90€ in to s 15% popusta ... uh sem bila jezna ... tak da drugo leto bom 100% sama ustvarjala al pa šla ka kaki babici ki to doma iz veselja peče. Pri Zvezdi me pa ne vidijo več.

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
18.1.2010 23:16:06   
Anonimen
...res bom sama nardila torto


in ta bo najboljša!user posted image

najboljši so rojstni dnevi, ki so domači in spontano pripravljeni!

(odgovor članu majch)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
19.1.2010 3:14:16   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: majch

Zadnje čase opažam, da se otroški rojstni dnevi merijo po kvaliteti torte...oziroma, da kar na lepem tekmujemo, kdo bo imel lepšo in boljšo torto...in če ni dobra, spljuvamo zabavo do asfalta. In ker se odločam, da bi torto naredila sama, me čaka še očitek, da sem škrta.user posted image Je to zdaj neki trend, ali sem jaz v čudnih krogih?

Pri nas je pa navada, da mame same spečemo torte in smo ravno zaradi tega deležne poklonov in občudovanja user posted image .
In še priprava moje torte še zdaleč ni tako zelo poceni, ker ravno takrat ne šparam.

Drugače pa se ne sekiraj, očitno si pač v krogu ljudi, ki jim je od celotnega rojstnega dne najpomembnejša cena torte user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
19.1.2010 6:47:00   
ZARA
Nikoli ne delam torte za RD, vedno jo naročim. Zaradi možnosti zastrupitve in tako...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
19.1.2010 7:57:55   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nikoli ne delam torte za RD, vedno jo naročim. Zaradi možnosti zastrupitve in tako...


Jz sem svojga bivšega takole skoraj zagiftala...pa, ni razumel namenauser posted image
Za svoje pa naročim - ziher je ziher.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
19.1.2010 8:17:53   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nikoli ne delam torte za RD, vedno jo naročim. Zaradi možnosti zastrupitve in tako...

Kakšne zastrupitve user posted image
A potem ko jaz sama pečem torte, je večji riziko, da otroke zastrupim...jaz tega res ne razumem. Pa kaj torta, ki jo kupiš ima deklaracijo?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
19.1.2010 10:03:03   
majch
Hehe, najbolj da žlahto zagiftam, pol si bodo pa definitivno zapomnili zabavo.user posted image No...po moji zadnji izkušnji je bla bolj nevarna kupljena torta. Po moje doma skoraj ne moreš tako zelo zafrknit..razen če pomotoma kaj čudnega noter vmešaš...

Ma, na splošno se ne mislim veliko sekirat okoli tega. Samo kot pomislek sem pač odprla to temo, ker se mi zdi bedno tekmovanje s tortami in narezki in tako naprej in nazaj.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
19.1.2010 10:49:53   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Kakšne zastrupitve user posted image
A potem ko jaz sama pečem torte, je večji riziko, da otroke zastrupim...jaz tega res ne razumem. Pa kaj torta, ki jo kupiš ima deklaracijo?
Hecam se. Ne znam pečt tort in kdo ve kaj bi dala noter. Pa ne jemljite vsega tako resno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
19.1.2010 10:52:48   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: majch

Hehe, najbolj da žlahto zagiftam, pol si bodo pa definitivno zapomnili zabavo.user posted image No...po moji zadnji izkušnji je bla bolj nevarna kupljena torta. Po moje doma skoraj ne moreš tako zelo zafrknit..razen če pomotoma kaj čudnega noter vmešaš...

Ma, na splošno se ne mislim veliko sekirat okoli tega. Samo kot pomislek sem pač odprla to temo, ker se mi zdi bedno tekmovanje s tortami in narezki in tako naprej in nazaj.

Jojžešna, ma res ne razumem, a danes starši tekmujejo al kako??? Zabava je itak za otroke, tako da se ti potrudi, da bodo oni zadovoljni in ne starši.... kapiš.user posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
19.1.2010 10:53:51   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Kakšne zastrupitve user posted image
A potem ko jaz sama pečem torte, je večji riziko, da otroke zastrupim...jaz tega res ne razumem. Pa kaj torta, ki jo kupiš ima deklaracijo?
Hecam se. Ne znam pečt tort in kdo ve kaj bi dala noter. Pa ne jemljite vsega tako resno.

Glede na to, da tudi v vrtcih ful komplicirajo, če kaj prineseš, mora obvezno imeti deklaracijo gor...sem te vzela resno.user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
19.1.2010 10:54:01   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Jz sem svojga bivšega takole skoraj zagiftala...pa, ni razumel namenauser posted image
Za svoje pa naročim - ziher je ziher.

Jah, kaj češ...nekaterim pač ne potegne... kaj si pa naredila, TT!?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: otroško rojstni dnevi in torte
19.1.2010 10:56:06   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Glede na to, da tudi v vrtcih ful komplicirajo, če kaj prineseš, mora obvezno imeti deklaracijo gor...sem te vzela resno.user posted image user posted image
Ja, to pa tudi pri nas. Ker se je enkrat resnično zastrupil bojda cel oddelek.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?