|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako pogosto obroki??
29.6.2005 21:55:58   
čaki
meni pa neki ni jasno::ups::ups::ups: moja mala je zjutraj okoli pol osmih,potem pa ob pol štirih popoldne, nato ob sedmih in ob desetih zvečer. to na 3 urce mi je vse jasno toda ne vem kako to da cel dopoldne nič ne rabi.:zmeden::zmeden::zmeden: še pred enim mesecem je dopoldne veselo jedla sadje,:bravo::bravo::bravo: zdaj pa ne pride na vrsto. zjutraj dobi rižolino ali kaj temu podobnega pol kosilo zelenjava, nato hipove mislije in zvečer spet rižolinkota. in kdaj naj ji dam sadje če noče met še enga obroka??? :zmeden2::zmeden2::zmeden2:
predlogi...mnenja...:ups::ups::ups::ups::zaspan::zaspan:
hvala lp :love::love:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako pogosto obroki??
30.6.2005 21:08:06   
Meceno
Ne vem koliko je tvoja beba stara, predvidevam pa da še zelloo med malimi :zmeden:

Želim ti napisat, da je od brata mala sedaj stara skoraj 9.mesecev, pa papa že od 5.meseca veliko . :zmeden:
Mislim, ne pasirane hrane, juho z rezanci in korenčkom, pa skorjico od kruha, pa kromir v kosih, pa košček meseka,pa ko jejo paradižnikovo solato, ji dajo malo po kruhu, makarone po koščkih,..jogurt Danone ,...
Sicer to jaz mislim da je čudežen otrok, nima nobenih prebavnih težav, pa še dojijo se polno ( ima 8kg )

Poje tudi to pripravljeno hrano,...nima neke ure za hranjenje :zmeden:
Ne vem kaj je dobro, bom sama kmalu spoznala, mislim pa da ni fajn komplicirat ,... bo že če bo lačno ,...

Če hrana ni preveč slana, masna, pekoča,... lahko otrok normalno je z tabo,...

Mogoče sem ti kaj pomagala, sem pa teta že petič in sem rada opazovala, kako bo pri meni,....HMMMM


Lp Meceno

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?