|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 21:04:11   
bebika
No punce sedaj si pa lahko ogledate tudi moj trebušček, pri polnih 22 tednih. Komentarji!!!

lp

bebika:nosecka: in 23 t:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 21:17:03   
lenika
Zaenkrat še ni skoraj nič opazit, ampak boš videla kako hitro se boš začela širit. Imam prijateljico, ki je bila v približno 20. tednu tudi takšna kot ti in potem je nisem videla 3 tedne in kar verjet nisem mogla kako se je v treh tednih razširila.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 21:20:35   
Meceno
Poglej še moje slikice ko sem bila tam nekje v tvojem tednu, sedaj se nočem niti ne slikat, sem takšna kakor :sloncek: , sam trebuh me je :zmeden2:


(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 21:48:39   
rija
;)A si ziher, da si :nosecka:;)

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 21:49:45   
Anonimen
A je to spet kakšen hec?

(odgovor članu bebika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 21:50:47   
lenika
A misliš, da je hec?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 21:51:37   
Pilar
Men tud ni jasno....

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 21:58:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bebika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 22:02:08   
lenika
Nalin, sem gledala tudi tvoje albume, pa primerjaj svoj trebuh v 14. tednu in njen v 21.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 22:15:52   
eva1
Tut ta bušek bo še zrastu!!! Kr naenkrat te raznese pa si k :sloncek:

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 22:24:10   
sašaš

Men grejo pa itak te slike BUŠIJEV na živce - tiste, kjer so glave "odrezane"... v čem je tuki fora? :zmeden2: Naj bo cela slika - z glavo in nogami in po možnosti ne goli trebuh :zmeden::ups:

Moje mnenje, no...

Lp :muca:

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 22:24:16   
Minka Pobalinka
Pa ne bit tolk skeptične punce... pač ma mali trebušček.
Jaz sem sicer nekako tako kot nalin :sloncek:, imam pa sodelavko, ki je noseča toliko kot jaz, pa se ji nič ne pozna..

Lp, E

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 22:28:58   
eva1
sašaš-zakaj pa jih gledaš če ti gredo nha živce???
Jaz pa prav rada pogledam bušije in se spominjam lepih nosečniških dni!!!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 22:31:19   
Meceno
sašaš ČE ME JE PA SRAM :ups::ups::ups:

Finta, jaz sem samo zaradi tega slikana tako, ker so duge :nosecka:,( NE VSE ) imaš pa po eni strani prav

Ma, sej se bomo naučile slikat, oz se bomo slikale tudi oblečene ;)


Lp Meceno

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 22:31:47   
lenika
Jaz, ki v kratkem načrtujem nosečnost jih tudi rada pogledam, da vidim kako bo to potem izgledalo.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 22:32:19   
CIPRESA
Ja saša tud jaz ne razumem zakaj ti grejo na živce???

Sicer sem pa jaz slikana z glavo in nogami pa se mi ne zdi nič drugače kot tisto v 19t ko nimam ne nog pa ne glave.

Jaz sem tudi za to da malo primerjamo saj je lepo pogledat trebušček a ni?? Goli pa morjo bit da se jih vidi kolk zrastemo vsak teden.

NO, moje mnenje.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 22:36:52   
sašaš

Pogledam na hitro - da vidim, če so slike "normalne" - in ko vidim "gole trebuhe brez glave in nog" ne dam slik na povečavo... 8)

Men je to čist mem, no.... Če bom dala svoje nosečniške slike gor, bodo take, kjer delam kaj vsakdanjega - ne pa samo trebuh...

Saj vi jih kar gor dajajte, če vam je to všeč in jih glejte... samo povedat hočem svoje mnenje, da men to ni všeč in da ne zastopim in da tega NE gledam!!!!!!! 8)

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 22:45:13   
Meceno
Punce tole je že precej težka tema, jaz se pa z vsako strinjam :)-:)-:)-

Se mi že spi,...:zaspan:

Še tu lahko noč


Meceno

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 22:50:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bebika)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 23:14:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bebika)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Končno tudi moj buši
30.6.2005 23:28:36   
lelaval

Bebika, ful lepi bauhi, čeprav sem jaz takega imela že 10 tednov prej. Ampak verjamem, da si ponosna nanj pa čeprav se komaj kaj vidi. Saj bo še zrasel -tako kot otročiček v njem.
Kar pa se tiče slik brez glave in nog - tudi jaz sem rada dala pozirati samo mojega trebuščeka, ker se takrat bolje vidi njegova velikost, oblečena in cela pa sem se tudi slikala, ampat tam smo itak vse ful lepo okrogle. Jaz pa rada pogledam vaše trebuščke in se tako spomnim svoje nosečnosti, ki je vseeno prehitro minila.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Končno tudi moj buši
1.7.2005 7:22:36   
puncica
Jst pa ful rada bušije gledam, kr pogrešam to, pa me nič ne moti če nimate glav pa nog:)- A ja pa ful zanimiv se mi zdi kako različne oblike trbuščki so, sploh Meceno nisem mogla verjet da je lahko trebušček tud tako špičast:ups: A ti ful spredaj nosiš al kako.
Glede bebike pa se mi zdi da se tud men pri 20 tednih ni buhi videl ne vem kolk pa še vedno sem nosila normalne hlače ne nosečniške. Pol me je pa kr raznesl v tretjem tromesečju, pa spet ne tako veliko, sem mela takega malega pa luškanga. Slikic pa žal nimam, pri naslednji nosečnosti sigurno slikamo vsak mesec nagega buhija:)-

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Končno tudi moj buši
1.7.2005 7:24:32   
puri
Jaz sem imela podoben trebušček. Zelo dolgo se mi ni kaj dosti poznalo, tako da je enkrat G že mislila, da je kaj narobe, ko je videla koliko sem noseča in pogledala moj trebuh! Je rekla, da to je pa kar premajhen trebuh, da mora kar UZ naredit, da se prepriča, če je vse vredu! Pa je bilo,... pa še kar velikega:duda:je namerila,..... tako, da se je zelo začudila!

Velikost trebuščka ni nič važna, velikokrat še tiste, ki imajo manjši trebuh, rodijo večjega :duda:, kot pa tiste, ki imajo zelo velikega!
Vsak trebušček je nekaj posebnega, vsak je drugačen!

Po eni strani je še boljše, da tebušček ni preveč velik, ker se koža manj raztegne in je potem tudi veliko manj možnosti, da bi koža razpokala in bi se pojavile strije,....to je pa tudi nekaj!

lp

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Končno tudi moj buši
1.7.2005 7:26:33   
bebika
U madonca, ste se pa razpisale. Škoda, da sem šla jest že spat in se vam nisem pridružila. Ja kaj naj rečem, vsaka ima pravico do svojega mnenja. Tud men se najbolj zdi pomemben buši, za to so mi fotke na katerih so samo trebuščki zelo simpatične, ker tako lahko primerjaš s svojim. Res je moj nekoliko manjši, samo kot je ena rekla, sem bila dejansko v pasu prej zelo ozka (cca 65 cm), sedaj pa je obseg 82cm. Tako, da punce, katere ste podvomile v mojo nosečnost, naj vam povem, da sem 100% noseča in da to ni nobena fora :)- . Bom dala še kasneje kakšno sliko gor, ko bo buši že bolj opazen - v kar sem prepričana da bo ;) .
Lepo božajte svoje trebuščke in jih slikajte, ter delite z nami še naprej - pa naj bo z galvami ali brez, kakor kateri paše ;) .

lp

bebika :nosecka: 23t

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Končno tudi moj buši
1.7.2005 8:53:18   
tina104
Jaz sem se tudi kar nasmehnila, ker je moj bil tak v 5. tednu. Nič slabega ne mislim. Sicer pa - bo že še zrasel.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Najljubši letni čas?
petruska

Tvoj letni čas je?

Pomlad (30%)

Poletje (55%)

Jesen (5%)

Zima (9%)


Število vseh glasov: 74

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!