|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razprodaja
29.1.2010 11:52:30   
ciklame
Halo!

Danes sem bila v btcju, pa sem bila tudi v Bušiju. Imajo vse 60 % znižano, če katero zanima! Igrače so fajn, je pa že precej vse izropano, tko da pohitite.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razprodaja
29.1.2010 12:04:35   
dolenjka
luštna in brezplačna reklama in to na večih temah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ciklame)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razprodaja
29.1.2010 12:35:34   
ciklame
uf priznamuser posted image .
Ma mam eno kolegico, ki dela tam pa... Haha se vidi da tega ne delam drugače pa ste me kuj zalotile. No mogoče pa kateri prav pride, če kaj rabi od tam.

lp

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razprodaja
29.1.2010 12:37:30   
babyloverka
in kaj še imajo pametnega tam? jaz sem bila onidan pa sem se samo sprehodila skozi ker res nisem videla nič pametnega. vsaj zame ne

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu ciklame)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
29.1.2010 13:12:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razprodaja
29.1.2010 14:00:53   
dolenjka
to je res, pa se ne vidi tako dobro, kot tile posti user posted image Ciklama, a prijateljica je po prometu plačana, da ji na ta način pomagaš user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razprodaja
29.1.2010 19:12:57   
K_a_t_i
Sej ni važen po čem je plačana. Dejstvo je, da se sploh ne ve, če bo trgovina še kdaj obstajala... Men so skenslali naročilo vozička, ker dvomijo, da ga bodo lahko še kdaj sploh dobavili (dala sem jim časa do maja user posted image ). Skratka - če kera kej rabi od tam, naj si gre iskat dokler še stoji...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razprodaja
29.1.2010 20:37:31   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Sej ni važen po čem je plačana. Dejstvo je, da se sploh ne ve, če bo trgovina še kdaj obstajala... Men so skenslali naročilo vozička, ker dvomijo, da ga bodo lahko še kdaj sploh dobavili (dala sem jim časa do maja user posted image ). Skratka - če kera kej rabi od tam, naj si gre iskat dokler še stoji...


A dej nehi user posted image Smem vprašat kater voziček si naročila user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
29.1.2010 20:39:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razprodaja
29.1.2010 20:41:54   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

pa kulkr vem ni bila samo Kati prikrajšana za naročilo določene robe...


se vidi da že nekaj časa nisem bila v BTCju user posted image No, vsaj tolk fer so, da povejo da ne bodo mogli dobavit, ne pa da te na suh ..... pol pa panika - sploh če gre za voziček user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
29.1.2010 20:50:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razprodaja
29.1.2010 20:54:51   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

ja fer so tulk da oseba po nevem kulkem času pokliče in vpraša če so naročili in kdaj bo dostava pol pa povejo da sploh niso naročil...



UUU to je pa zelo grdo in neprofesionalno user posted image Pa sem kar nekaj tam kupila in bila zelo zadovoljna, eno minimalno slabo izkušnjo sicer imam, ampak so se "odkupili", ampak če je pa tako kot ti praviš sem pa razočarana, ker naj to ne bi bil njihov stil, pa so zgleda taki, kot vse druge štacune user posted image Razočarana.....

< Sporočilo je popravil dolenjka -- 29.1.2010 20:55:06 >


_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razprodaja
29.1.2010 21:15:59   
K_a_t_i
Če je tukaj morda govora o mojem naročilu...
Do mene sama trgovka nikakor ni bila neprofesionalna, mislim, da si me je ravno tolk želela klicat, kot sem se jaz razveselila njenega klica. Me je pa zelo pogrelo sporočilo, da vozička, za katerega sem mimogrede cincala ves mesec al ja al ne, in za katerega sem bila prepričana, da je že 14 dni naročen, ne bo. Razlog -> baje bodo prenavljali in se ne ve koliko časa, niti ali trgovina sploh še bo... In naročilo ni bilo sploh oddano proizvajalcu (no, a tega niso 14 dni prej vedeli? user posted image ).

Iz preteklosti imam tudi jaz sicer lepe izkušnje z njimi.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razprodaja
29.1.2010 21:20:21   
dolenjka
Kati očitno gre za dva različna primera, ker zivepo je pisala, da je stranka klicala njih. user posted image Z neprofesionalnostjo pa sem mislila na firmo user posted image ker so sprejeli naročilo, potem pa skensklali user posted image
No ja, vsekakor ti želim, da boš user posted image vozila v vozičku ki ti bo všeč user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?