|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 19:25:57   
Naomi1
Helow!

Kaj pravite na menjavo ginekologa (s katerim sem zellllo nezadovoljna) med nosečnostjo. Je katera to storila ali ste raje počakale da rodite.
Z svojo sem zelo nezadvoljna in sedaj se mi je ponudila možnost menjave k eni ful prijazni. Pa še bližje domu jo imam.M. sestra mi je rekla, da to lahko brez krive vesti storim, sploh če sem nezadovoljna....sama pa še vedno omahujem predvsem zato,ker sem na tretini nosečnosti.......pa tako sem čakala na ta trenutekuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 19:29:58   
katra55
Jaz sem ga zamenjala na začetku nosečnosti. Na tvojem mestu bi G zamenjala brez slabe vesti.

(odgovor članu Naomi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 19:37:07   
Anonimen
Jz sm ga zamenjala 3 mesece pred porodom. Brez slabe vesti.

(odgovor članu katra55)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 19:37:57   
mama_milchy
če si nezadovoljna s svojo G, kr menjaj; brez kakršnekoli slabe vesti....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 19:39:06   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

če si nezadovoljna s svojo G, kr menjaj; brez kakršnekoli slabe vesti....


Se strinjam

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 19:41:00   
štrumfek
brez problema zamenjaš.... G mora bit človek kateremu zaupaš in si z njim zadovoljna.. sploh med nosečnostjo..

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 19:51:32   
Naomi1
O to je pa olajšanje, da se tkole enotno strinjate. Fora je v tem, da imam že celo nosečnost težave in sem na bolniški. Pa po eni strani upam, da bo ta nova gin. ugotovila vzrok mojih težav. Ker trenutna pravi da je vse oookkkk. Mene pa boli ka svinauser posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 19:57:59   
Nončika
naomi, to mi pa je zelo znano. jaz sem menjala G v 17t. edino mi je žal, da tega nisem storila že prej. da sem sploh po njegovi arogantnosti v 1nosečnosti še sploh šla k njemi v 2nosečnosti. prekipelo mi je in sem menjala.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Naomi1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 20:50:28   
jernejav
Menjala v 13 tednu nosečnosti in še sreča, ker mam super ginekologa sedaj, prej pa sem verjetno imela najslabšo G kar se da imet.

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 21:39:46   
pegi1
hmm ne vem ce je to tako zelo enostavno kot ste napisale ali pa ste reees imele sreco. pojavi se problem pri zavarovalnici (ce se seveda niste odlocile za samoplacniskega ginekologa), ker mislim, da zavarovalnica na zacetku nosecnosti da doloceno vsoto zdravniku za nosecnico. ce vmes nosecnica zamenja ginekologa ima lahko naslednji gin, ki ga bo izbrala tezave, ker od prvega gin tega denarja ne more izterjat oz mu mora fuul tezit. zao npr ginekologi zeloooo neradi vzamejo nosecnico "nekje vmes", ce me razumete. poleg tega pa je danes tudi zelo tezko sploh dobiti prostega gin s koncesijo:-/

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 22:09:02   
Naomi1
Pegi1. Kje si pa to slišala?
Ko sem govorile s sestro nove gin. ni tega nič omenila. Rekla je da ni problema in naj se ne sekiram glede menjave. Nosečnost ni ovira. Upam,da je seznanjena z vsemi dejavniki.
Me bi pa res skrbelo, da odnesem kartoteko potem pa bi morala priti nazajuser posted image

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 22:26:08   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Naomi1

O to je pa olajšanje, da se tkole enotno strinjate. Fora je v tem, da imam že celo nosečnost težave in sem na bolniški. Pa po eni strani upam, da bo ta nova gin. ugotovila vzrok mojih težav. Ker trenutna pravi da je vse oookkkk. Mene pa boli ka svinauser posted image


Samo, a se ti ne bi zdelo čudno, če bi ti napisale - daj potrpi, saj ni važno, če je zanič, lahko da dobiš še slabšega user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Naomi1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 22:27:15   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Naomi1

Pegi1. Kje si pa to slišala?
Ko sem govorile s sestro nove gin. ni tega nič omenila. Rekla je da ni problema in naj se ne sekiram glede menjave. Nosečnost ni ovira. Upam,da je seznanjena z vsemi dejavniki.
Me bi pa res skrbelo, da odnesem kartoteko potem pa bi morala priti nazajuser posted image


Ojej, ja, to ne bi bilo fajn... Upam, da res ni tak šmorn v tej državi user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Naomi1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 23:05:46   
Anonimen
Če ti je sestra rekla, da bo brez problemov, potem bo. Če nebi bilo proste kapacitete še za enega pacienta, bi ti takoj povedala. Kartoteke pa ti niti imela ne boš v rokah, ker je ne smeš imet!user posted image Samo sporočiš starremu zdravniku nov naslov, kamor morajo poslat in to je to.Zadeva rešena.user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
29.1.2010 23:48:54   
pegi1
no ce ti je sestra rekla, da ne bo problemov, potem je verjetno ok.
o teh zadevah pa je ze parkrat razlagal dr.Pusenjak na med.over.netu, od tam vem, osebno se nisem s tem nikoli soocala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
30.1.2010 10:54:43   
somic
če si nezadovoljna, ga menjaj.

jaz sem menjala ginekologa 5 tednov pred porodom in mi ni žal

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Naomi1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
30.1.2010 12:54:35   
AnciM

IZVIRNO SPOROČILO: pegi1

ker mislim, da zavarovalnica na zacetku nosecnosti da doloceno vsoto zdravniku za nosecnico.


Zavarovalnice nakazujejo denar mesečno. Mesečno morajo G pošiljati podatke, koliko nosečnic imajo. Kaj pa tiste, ki na žalost ne donosijo? Je zavarovalnica tako dobra, da nakaže več denarja kot je dolžna?

Če se novi G strinja, lahko brez problemov zamenjaš kadar koli želiš.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
30.1.2010 16:06:56   
Jada82
Jaz tudi mislim, če je možnost, zamenjaj .. pa še bliže ti je!
Mene je med nosečnostjo že večkrat prijelo, da bi menjala ... samo mi je ta najbližje, pa mi tudi to ful pomeni!

Drugače pa ... kakšna slaba vest?!? user posted image user posted image Kar menjaj ... user posted image user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
30.1.2010 16:36:32   
niwci
Jaz sem ga tudi menjala v 4. mesecu, ker sem se preselila in ni bilo nobenih težav.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
30.1.2010 18:19:55   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Če ti je sestra rekla, da bo brez problemov, potem bo. Če nebi bilo proste kapacitete še za enega pacienta, bi ti takoj povedala. Kartoteke pa ti niti imela ne boš v rokah, ker je ne smeš imet!user posted image Samo sporočiš starremu zdravniku nov naslov, kamor morajo poslat in to je to.Zadeva rešena.user posted image

Jaz sem ga dobila v roke in ga sama odnesla novemu G.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
1.2.2010 9:46:13   
tannya
Jaz sem menjala čisto na začetku prve nosečnosti. Še sreča. Nisem imela nobenih težav, preprosto sem poklicala in rekla, da ne bom več njena pacientka in so mojo kartoteko poslali k novi ginekologinji.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: menjava ginekologa med nosečnostjo
1.2.2010 11:02:39   
majchi1
hmm ne vem ce je to tako zelo enostavno kot ste napisale ali pa ste reees imele sreco. pojavi se problem pri zavarovalnici (ce se seveda niste odlocile za samoplacniskega ginekologa), ker mislim, da zavarovalnica na zacetku nosecnosti da doloceno vsoto zdravniku za nosecnico. ce vmes nosecnica zamenja ginekologa ima lahko naslednji gin, ki ga bo izbrala tezave, ker od prvega gin tega denarja ne more izterjat oz mu mora fuul tezit. zao npr ginekologi zeloooo neradi vzamejo nosecnico "nekje vmes", ce me razumete. poleg tega pa je danes tudi zelo tezko sploh dobiti prostega gin s koncesijo:-/
IZVIRNO SPOROČILO: pegi1



Tudi sama sem zamenjala in na žalost moram povedati, da je res, kar pravi pegi1. Po tem, ko sem "obrnila" celo Ljubljano, sem komaj prišla do nove G., ki je res super...je pa res, da mi je pri zamenjavi pomagala prijateljica, ki tudi dela v isti ustanovi, kot nova G. (pa da je tudi ona imela probleme me spravit k njej!!!) in da bi brez nje verjetno še vedno trepetala pri prejšnjem ali pa bi morala izbrati samoplačniško ambulanto. Povedali so mi sicer, da so v zdravstvenih domovih obvezani, da te vzamejo, tudi sredi nosečnosti, ampak vsi G. imajo tako zelo veliko pacientk, da to zelo neradi naredijo. Če pa slučajno še ne spadaš v tisto občino, imajo pa itak takoj pripravljen super izgovor, da te pošljejo drugam.

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?