|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   njegova bivša
17.2.2010 21:01:39   
mebesa
kako gledate na to, da ima moja svakinja (sestra od moža) še vedno stike z bivšo punco od moža. skupaj sta bila 5 let, vendar je v tujini in sta se redko videla, a vendarle sta bila par. po koncu veze je bil sedanji mož malo več kot leto dni sam, nato sva začela biti skupaj in sedaj sva dobrih sedem let skupaj, imava otroke, skupaj ustvarjava,... že ko sva začela hodit, mi je svakinja večkrat govorila o njegovi bivši, kaj ve, dela, zna,... veliko mi je grdo o njej govorila, a tudi vse lepo, predvsem s finančne plati, saj je oblačila vse njene  hčerke. to počne še sedaj, saj ji iz tujine vsake toliko pošilja oblačila za tri že dokaj odrasle hčere. in ko prerastejo, da tista oblačila meni za najine otroke. že pred leti sem ji povedala, da nočem poslušati zgodbic od prej, saj imava vsak svojo zgodovino in pravico do tega. glede tega se z možem ne prepirava, nekajkrat sva se pogovarjala, ni mu prav, da dobiva obleke od bivše, ampak pravi, da kontaktov z njo nima, tako da je stvar njegove sestre, kako je v odnosu z njegovo bivšo. to mu dam popolnoma prav. čutim pa, da ta svakinja le pobira materialne dobrine od te 'dobre tete' in da zato bolj ceni njo kot pa mene, kot pravo sorodnico. mene pa me porabi za vse študijske zadeve, ki ji jih rešujem in mimogrede pripomorem k izdelavi seminarske, prezentacije,... spet pobira od mene, kar ji lahko dam. kako bi komentirale takšen odnos med menoj in bivšo in to moževo sestro?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: njegova bivša
17.2.2010 21:04:26   
ledenaa
A je za komentirat to zadevo user posted image
Se sprašujem ali bo polna luna?
Ker ne razumem takšnih postov.
če ti paše imej še naprej takšne odnose,če ne pa vse prekini ali kakorkoli hočeš
Stvar rešena .

lepo noč

< Sporočilo je popravil ledenaa -- 17.2.2010 21:10:46 >

(odgovor članu mebesa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: njegova bivša
17.2.2010 21:10:34   
rija
samo resuser posted image

o kakšnih odnosih ti to med rabo in njegovo bivšouser posted image  kolikor jaz razberem, jih itak nimata.

sicer pa: od mojega brata bivše so moje kolegice na FBuser posted image  pa si kaj napiševe vsake toliko, druga je bila zopet pri meni v službi še potem, ko sta se ona razšla....

big dil. saj so kul punce s katerimi smo v končni fazi dale skoz skupaj marsikatero oslarijouser posted image

edino eno sem dala na hladno...ker se je nekaj muvala okrog mojega možauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mebesa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: njegova bivša
17.2.2010 21:14:16   
Gina
Pa kaj, če ima svakinja stike? Najbrž sta postali frendici skozi tista leta, ko sta ona dva s tvojim hodila. A zdaj bi morala ona svoje prijateljstvo prekinit, ker ima brat drugo? Ne, tega ne razumem. Zakaj bi to morala? Saj je njena frendica.

Jaz sem recimo osebno poznala bivšo od mojega moža, pa sva še zdaj kolegici. Če dva nehata, imata za to že razlog. Med njima ni več kemije. Zakaj bi moral biti kdo ljubosumen na neko daljno vezo ali na človeka, ki je bil v tej vezi, mi ni čisto jasno.
MI gremo z bivšim in njegovo skup na kavo včasih, mislim jaz in moj. Zakaj bi bilo to čudno? Ni več kemije. Nikjer je ni. Ne moreš biti ljubosumen.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: njegova bivša
17.2.2010 21:16:02   
Anonimen
jst bi tud mela kaksno tako bivso svakinjo alkarpač je....


pa da je bogata!!!


tvoja svakinja je bila verjetno dobra prijateljica od bivse! in se vedno je!

kaj se pritozujes?

problem resis, ko zavrnes njena darila in oblacila....

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: njegova bivša
17.2.2010 21:16:48   
ledenaa
Pošlji jo k meni prosim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: njegova bivša
17.2.2010 21:16:58   
Anonimen
Jaz sem recimo osebno poznala bivšo od mojega moža, pa sva še zdaj kolegici. Če dva nehata, imata za to že razlog. Med njima ni več kemije. Zakaj bi moral biti kdo ljubosumen na neko daljno vezo ali na človeka, ki je bil v tej vezi, mi ni čisto jasno.



no, to sem hotla....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: njegova bivša
17.2.2010 21:18:06   
ledenaa
Gina velikokrat je kemija na strani tistega,ki je bil zapuščen .
velikokrat pa tudi ljubosumje in se zato hoče zopet preriniti v novo vezo.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: njegova bivša
17.2.2010 21:23:41   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Gina velikokrat je kemija na strani tistega,ki je bil zapuščen .
velikokrat pa tudi ljubosumje in se zato hoče zopet preriniti v novo vezo.....



Ah ne vem no, ne moreš se zrinit v nič, če stvar deluje. Če pa se nekdo zrine med mene in mojega, pa se bo slej ko prej nekdo (ena) zrinil(a), torej je boljše, da vem, da imam takega kilavega deca, ki ne bo nikdar mogel vztrajati ob meni, ga bo vsaka sapica odnesla, take veze nočem.... se pravi hvala bogu, da je ženska prišla in razdrla vse skup, ker s takim nočem biti.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: njegova bivša
17.2.2010 21:23:45   
ajsek
Jaz tukaj nisem dobila filinga, da bivša hoče njenega moža nazaj.

Kar se pa svakinje tiče, pa pač ne več pustit, da tebe izkorišča. In ne obremenjuj se več s tem, kakšen imata onidve odnos, ker se te po pravici povedano prav nič ne tiče.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: njegova bivša
17.2.2010 22:11:17   
anitka7
kolk majo eni preveč cajta se obremenjevat kaj delajo drugi user posted image pa kaj majo pa kaj nimajo pa s kom se pogovarjajo....


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: njegova bivša
17.2.2010 22:22:09   
Splišni
Meni bi šlo pa tudi to na živce.  Priznam.

Težko to opisat. Nekako imaš občutek, da nekdo iz ozadja leze v tvoje zelje. V tvoj krog. Tvoj prostor. Tvojo družino. Nekdo, ki ne paše tja.

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: njegova bivša
17.2.2010 23:46:45   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Gina velikokrat je kemija na strani tistega,ki je bil zapuščen .
velikokrat pa tudi ljubosumje in se zato hoče zopet preriniti v novo vezo.....



Ah ne vem no, ne moreš se zrinit v nič, če stvar deluje. Če pa se nekdo zrine med mene in mojega, pa se bo slej ko prej nekdo (ena) zrinil(a), torej je boljše, da vem, da imam takega kilavega deca, ki ne bo nikdar mogel vztrajati ob meni, ga bo vsaka sapica odnesla, take veze nočem.... se pravi hvala bogu, da je ženska prišla in razdrla vse skup, ker s takim nočem biti.


To drži. Se pa zgodi, kar se je dogajalo nama, da sta dve bivši rinli in rinli in rinli. Ne vem ,kot da bi se dogovorili, ob istem času(tel klici, pošiljali darila ipd),  Po enem letu težačenja mi je dopizdlo, ker je prva šla celo do njegove babice stokat, pa do njega domov in sem postala pesasta v božjo tetko. Midva se sicer nisva kregala, ker je tud njemu šlo na živce, ampak enkrat se pa mora nehat.  Sploh se nisem bala, da bi se moj vrnil h kateri, ampak je udaril ven moj ego. Koji fa*king šit pa si mislita, da, me bosta odpraviliuser posted image  WTFuser posted image . In takrat so vsiiiiiiii izvedeli, da sem totalni user posted image . Od njegove žlahte (sestrični sta navijali, da bi se s ta prvo pobotal), do kolegov. res pa je, da se je to dogajalo med mojim 19-21 letom. Na koncu se mu nobena ni upala približatuser posted image .

sej se je tud tretja kasneje pojavila in stokala, ker se bova poročila, ampak mi je dol viselo. Leta prinesejo svojeuser posted image


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: njegova bivša
18.2.2010 0:26:44   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Meni bi šlo pa tudi to na živce.  Priznam.

Težko to opisat. Nekako imaš občutek, da nekdo iz ozadja leze v tvoje zelje. V tvoj krog. Tvoj prostor. Tvojo družino. Nekdo, ki ne paše tja.


ma ne vem.. zakaj na živce? saj nimata onidve stikov (mebesa in bivša), niti mož in bivša. na živce ti nima it s čim, ker nima stikov s tabo.
ampak - občutek, ki ga omenjaš nadaljnje pa mislim, da izvira iz občutka spodobnosti - pač ni primerno, da bi gojili take odnose. jaz razmišljam podobno - po moje ni primerno niti potrebno da gojimo take odnose (če je potrebna, je drugače - npr. otroci). ker je to preteklost + itak je to samo balast in zdi se mi da nas take stvari večinoma bremzajo. zelo redko je nekaj koristnega pri tem.
samo kot sem rekla, to ni direktno povezano z njo ampak samo indirektno. njegova sestra ima pravico da vidi kogar hoče..

mebesa še to:
katere usluge pa delaš svakinji, je pa stvar tvoje osebne odločitve. si mislila s tem na nek način tekmovat z bivšo in nimaš filinga, da si enakovredna kljub svojemu vložku? tak filing sem jaz dobila, ko sem brala tvoj post..


< Sporočilo je popravil mateyka -- 18.2.2010 0:32:22 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: njegova bivša
18.2.2010 6:40:20   
magda_velepič
Jaz tudi mam stike s sestro od bivšega pa nikomur ne gre v nos.Pol bi moglo it v nos mojemu tudi.Pa pride včasih k meni pa kaj.Saj pa ona ni nič kriva,če sva se z njenim bratom ločila.Meni pa to ja ni nič takega.

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: njegova bivša
18.2.2010 8:21:15   
madela
Kaj pa naj jaz rečem,ko ima(je imela) moja mama stike z mojimi bivšimi(3)in se ji ne zdi nič čudnega,da jim govori kako zdaj jaz živim user posted image
So bile to dolge borbe,ampak ona ni razumela,kaj me tako hudo moti,če se ona pogovarja z njimi.
In eden od teh se je kar povabil na kavo,ko sem bila tam tudi jaz s svojo družino user posted image
Vstala sem se in odšla in samo povedala,ali mi ali pa on(moj bivši)
Po vseh teh borbah in dopovedovanju,da se mi to ne zdi prav se je končno unesla in je zdaj brez stikov.Vem pa,da če se tvoji svakinji to ne zdi ni takega,da ima pač stike z bivšo,da ti ne moreš nič.

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: njegova bivša
18.2.2010 8:22:57   
ledenaa
madela jaz tudi ne razumem
In kaj če ima stike?
Ene ste pa res čudneuser posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: njegova bivša
18.2.2010 8:24:46   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

madela jaz tudi ne razumem
In kaj če ima stike?
Ene ste pa res čudneuser posted image



Stike na tak način,da govori o meni in moji družini user posted image In tako,da mora moj mož kavo pit z mojim bivšim user posted image
Neee in pika!!! Če sem zato čudna,sem prav vesela user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: njegova bivša
18.2.2010 8:29:23   
ledenaa
Mora user posted image
Mu tvoja mama drži pištolo ,nož za vratom da tvoj mož mora sedeti z njimi user posted image
A ti komu lahko prepoveš da ne sme nihče govoriti o tebi user posted image
Bodi vesela,se mi zdi da je v ozadju nekaj drugega in ne samo to
vedno je bilo tako in pri večini očitno tudi je

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: njegova bivša
18.2.2010 8:35:28   
madela
Ledenaa,nima veze...vsak naj dela po svojeuser posted image
Me prav zanima,kako bi se počutil tvoj mož,ko bi bili na obisku pri tvojih starših in bi se tam pojavil tvoj bivši,ki bu mu hitel razlagat o vajini zvezi user posted image
Verjetno bi mu ploskal,a ne user posted image
Pa ta tema ne govori o meni,jaz sem povedala samo svojo izkušnjo,zato se ne vtikuj v mene,pa če te moti ali ne!

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: njegova bivša
18.2.2010 8:37:49   
ledenaa
V vsakega se lahko vtikamuser posted image
Toži me
Samo potem mi nehaj odgovarjat user posted image
Ploskal mu ne bi,sta se pa lepo pogovarjala,izmenjala izkušnje kakšne je imel z mano user posted image
me nič ne moti in njega tudi ne user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: njegova bivša
18.2.2010 8:40:03   
magda_velepič
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

V vsakega se lahko vtikamuser posted image
Toži me
Samo potem mi nehaj odgovarjat user posted image
Ploskal mu ne bi,sta se pa lepo pogovarjala,izmenjala izkušnje kakšne je imel z mano user posted image
me nič ne moti in njega tudi ne user posted image



Hvala enako tudi moj sedanji je pil kavo z mojim bivšim..ok je priznal,da mu ni bilo vseeno ampak je pač tak naneslo.


_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: njegova bivša
18.2.2010 8:46:49   
mateyka
ledenaa, kar hoče madela povedat je, da se ji ne zdi primerno, da je njena mama frendica (hm, niti ne vem a sta frenda ali je kaj drugega vmes.. ne vem zakaj bi ON ohranjal stike z njeno mamo - firbec? čakanje na še eno priložnost?) z nekom, ki jo je v preteklosti penetriral in da ga mora njen mož še gledat pri njeni mami. plus da je obveščen kako se v njeni družini razumejo (ker se ga nič ne tiče) je intima od sedaj. ji je pač neprijetno. tako je. mami pa ja lahko reče da jo to moti.

a sem bila dost direktna? user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: njegova bivša
18.2.2010 8:49:57   
ledenaa
Direktna je bila že ona
A se moram še enkrat ponavljat user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: njegova bivša
18.2.2010 8:54:34   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ledenaa, kar hoče madela povedat je, da se ji ne zdi primerno, da je njena mama frendica (hm, niti ne vem a sta frenda ali je kaj drugega vmes.. ne vem zakaj bi ON ohranjal stike z njeno mamo - firbec? čakanje na še eno priložnost?) z nekom, ki jo je v preteklosti penetriral in da ga mora njen mož še gledat pri njeni mami. plus da je obveščen kako se v njeni družini razumejo (ker se ga nič ne tiče) je intima od sedaj. ji je pač neprijetno. tako je. mami pa ja lahko reče da jo to moti.

a sem bila dost direktna? user posted image



Mateyka,dobro si tole napisala. Vsaj nekdo,ki razume user posted image

Ledenaa,ne razumem,česa bi naj bila vesela,kot si napisala zgoraj user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?