|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Laparo in histeroskopija v LJ
23.2.2010 16:22:29   
Anonimen
Pozdravljene.

V marcu naj bi, ko dobim menstruacijo, klicala za operacijo, pa me zanima, kakšne so vaše izkušnje. A si potem na vrsti že v tistem ciklusu, ali ti takrat šele določijo datum za naslednji mesec? Dobila sem pa ob prvem klicanju zaporedno številko, pa rekli so, naj pokličem marca ko dobim user posted image .

Kje se operacija izvaja? V KC?

Koliko časa ostaneš v bolnici in koliko bolniškega staleža ti dajo?

A ima katera izkušne z dr. Ribičevo?

Hvala za odgovore.

LP, T
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Laparo in histeroskopija v LJ
23.2.2010 16:38:19   
tecnobica
Žal ti ne morem pomagat. Jaz sem bila samo na laparo in še to v Postojni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Laparo in histeroskopija v LJ
23.2.2010 21:34:30   
tigra11
Pozdravljena Anonimna, jaz sem bila na laparo in histero, po vsaki op sem šla naslednji dan domov, žal pa sem bila v Mariboru in ne vem, kako je v lj, vendar se nimaš kaj bati, ni hudo, dobiš pa itak proti bolečinam, in kar vzami, ker ti nič ne škodi, ampak samo pomaga. Čakala pa sem kar nekaj časa, ker v mb izvajajo op samo ob torkih in sem pri vsaki op morala poklicati, mislim, da sem prišla na vrsto čez kake 3 mes. Kaj pa ti bodo kar oboje delali? Imaš kakšne težave? Meni so z histero odstranili miom, z laparo pa preverili prehod jajcevodov, pa odstranili še neke zarastline. Upam, da sem ti kaj pomagala. Srečno. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Laparo in histeroskopija v LJ
24.2.2010 12:25:41   
Anonimen
JAz bom imela obe operaciji skupaj. Naj bi mi pa prešpikali jajčnike, ker imam PCO, pa odstranili pregrado na maternici. Jajcevodi so pa prehodni, ker sem bila že na HSGju.

Me pa zanima tudi to, kaj moraš vzeti s sabo v bolnico, spalno srajco, copate?

(odgovor članu tigra11)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Laparo in histeroskopija v LJ
24.2.2010 12:47:57   
cacaca
pozdravljene

anonimna...jaz sem bila v decembru operirana na ginekološki v ljubljani...če imaš tam je postopek tak, da prvi dan ko prides opravljas vse preglede in te klistrirajo, potem pa naslednji dan zjutraj sledi operacija potem si tisti dan na intezivni negi, drugi dan pa potem odhod domov če je vse kul, drugače si pa še  v navadni sobi....
priporačam ti da sabo vzameš boljše copate, dobiš jih tudi tam, samo so čisto navadne, iz blaga. na tvojem mestu bi jaz vzela kake bolj konkretne, da ne boš imela mokre po tušu. haljo in spalno srajco dobiš tam, spalno srajco vsak dan svežo....tud vložke dobiš tam
dr.ribičeva jaz nisem imela, so ble pa vse zadovoljne z njo

lep pozdrav pa srečno in fajn opravi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Laparo in histeroskopija v LJ
25.2.2010 9:57:44   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cacaca

pozdravljene

anonimna...jaz sem bila v decembru operirana na ginekološki v ljubljani...če imaš tam je postopek tak, da prvi dan ko prides opravljas vse preglede in te klistrirajo, potem pa naslednji dan zjutraj sledi operacija potem si tisti dan na intezivni negi, drugi dan pa potem odhod domov če je vse kul, drugače si pa še  v navadni sobi....
priporačam ti da sabo vzameš boljše copate, dobiš jih tudi tam, samo so čisto navadne, iz blaga. na tvojem mestu bi jaz vzela kake bolj konkretne, da ne boš imela mokre po tušu. haljo in spalno srajco dobiš tam, spalno srajco vsak dan svežo....tud vložke dobiš tam
dr.ribičeva jaz nisem imela, so ble pa vse zadovoljne z njo

lep pozdrav pa srečno in fajn opravi


cacaca, najlepša hvala za obširno razlago. user posted image

A operacijo opravljajo v Leonišču al v kliničnem centru al kje?

(odgovor članu cacaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Laparo in histeroskopija v LJ
25.2.2010 10:26:49   
cacaca
oj

anonimna operacijo opravljajo na ginekološki kliniki v stari porodnišnici ali v kliničnem centru na oddelku ginekologija...ponavadi ti na napotnici ali tam kjer opravljaš prvi pregled piše kje ti bodo izvajali operacijo...meni je pisalo na ginekološki kliniki...lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?