|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktober!
4.7.2005 6:41:42   
chips
Jutro.Kje ste zaspanke??
Žlička vidim da ti je uspelo rezervirati za dopust:bravo::bravo:.
No jaz bom pa od 25.7. do 31.7. na Pagu si bova pa lahko kr pomahali čez otok.:)-:)-:)-
In kako ste kaj drugače??
Jaz sem čist ˝fertih˝!
Prejšnji ponedeljek sem bila v labaratoriju in sem dala kri in vodo.V petek pa sem dobila po pošti recept ,in sicer tablete za železo.Ker ga imam očitno premalo jih moram jesti po jedi.Ampak ko pojem tableto imam po ure takšne krče,da dol padeš.Sedaj pa nevem ali jih še naj jem,moj G. pa je šel na dopust.Poslala mi ga je nadomestna G. Ampak sem na žalost pozabila katera je bila da bi jo poklicala.
Ali ima katera še takšne težave s temi tableti???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Oktober!
4.7.2005 6:59:24   
Udb
Jutro chips (in ostale)! ;)

Jaz sem fajn, samo malo sem nenaspana in me zarad tega boli glava! Drugače pa super! Po malci bom pa idealno!! ;)

Komaj čakam jutri, ko imam UZ - upam da bo :duda: sodeloval!!

Sem pa malo v dvomih za sredino srečanje - pa ne zato, ker vas ne bi rada spoznala!! Ampak zato, ker v četrtek dobimo mojstre električarje, ki nama bodo celo sobo razbili in je treba sobo izprazniti in še cel kup stvari pripraviti!! Upam da bom danes in jutri dovolj pridna in da bom lahko prišla!!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Oktober!
4.7.2005 7:03:03   
chips
Udbjaz na žalost ne morem priti,ker sem v službi do 15-ih.Potem pa se kakšna minuta zavleče.Do 16-ih mi pa ne bo uspelo priti v City Park!
Bi pa z veseljem prišla če bi lahko.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Oktober!
4.7.2005 7:04:08   
Udb
chip, al ne bo nobena jezna, če malo zamudiš!! ;)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Oktober!
4.7.2005 7:42:31   
bebika
Ojla punce!
Tud jest sem dobila vaše povabilo za v sredo. Ful bi vas rada spoznala, sam mislim da pri meni ne bo šlo. Delam do 15:20 in ker grem domov na avtobus pridem ob 15:40. Moj :love: pride kakor kdaj. Sama zlo nerada vozim, :love: ma pa nočno službo in je ponavadi zelo utrujen. Mislim, da ne bo pripravljen še enkrat v Ljubljano it, tko da upam, da se bomo lahko videle kdaj drugič. Uživajte vse, ki se boste udeležile.
Kako pa kaj drugače, počutje pa :duda: . Jest sem super, sam zaklela sem se, ad ne grem več v kino - dokler bom noseča, pol pa itak ne bo časa. Namreč v soboto smo šli gledat Vojno svetov, je blo tko naglas, pa tolk enih efektov, da se je moj malček skoz premikal. no po ga je pa moj :love: doma pomiril. Se ful zastopta.

lp

bebika

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Oktober!
4.7.2005 8:16:32   
žlička
ojla punce!

ja, res mi je uspelo rezervirat dopust in sedaj komaj cakam......morjeeeeeeeeee, si bava mahali ja!:bravo:

Jaz imam naslednji teden predled za sladkorno (ali je ze katera bila, baje je grono tisto sladko vodo piti), potem pa še kri in urin....pa še G pregled...torej vse predno gre tudi moja G na dopust.

V 23 tednu sva z dragijem opazovala, kako se je moj trebuscek premikal, ker je :modri: fulll intenzivno brcal, joj tko fino izgleda, ko vidis to 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa pol pa dva dni sploh ni bil aktiven, sem bila pa cist fertik, ce je slucajno kaj narobe.....

Glede srecanja, lahko prestavimo kak drugi dan ce ne morete, Udb ti si pobudnica tega, tko da brez tebe ne gre....

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Oktober!
4.7.2005 8:19:36   
Udb
žlička, se mob ta 2 dni potrudila in čimveč zorganizirala!! ;) Tako da upam da bo v sredo šlo!!!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Oktober!
4.7.2005 9:07:59   
nana 27
Dobro jutro vsem!

Hvala za vabilo. Jaz bi prišla, ampak moram počivat zaradi otrdevanja bušija. G me je dala na bolniško za 3 tedne. Upam, da boste javile, kako je bilo.

Drugi teden tudi mene čaka test za sladkorno.

Bušček se pa premika in tudi mene grabi panika, če kakšen dan ne ali pa zelo malo. Se tolažim s tem, da se je okrog obrnil in navznoter brca :)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Oktober!
4.7.2005 9:11:41   
žlička
ojla nana, sej to sem tudi jaz pomislila, da je bil aktiven z nogicami in tako obrnjen, sej se skoz nekaj obracajo notri v busiju in ne mores vedno isto cutit brcike..........ampak skrbi pa nas, ali ne?

pa kar lepo pridno pocivaj in pazi nase, ce se dobimo, pa seveda porocamo....

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Oktober!
4.7.2005 9:14:19   
soncek&luna
jutro punce,
no jaz v sredo lahko pridem...sicer se mi danes pricne materinska sola in bom v sredo je prespricala ;)... sicer pa bomo v sredo tocno vedele ali se dobimo ali ne ;)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
4.7.2005 11:12:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
4.7.2005 11:21:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Oktober!
4.7.2005 11:51:10   
Udb
Nalin, dan!

Jaz sem bila pa včeraj na enem koncertu, pa je bilo tud kar glasno - trobila+bobni+zbor... - v glavnem, moj :duda: je tako brcal, da sem mislila da bo ven ušel!! :)-:)-:)-

Se bom ful ful potrudila, da tud jaz pridem v sredo! In če pridem, pripeljem s sabo še umo! ;)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Oktober!
4.7.2005 12:30:08   
nana 27
hi hi...men je bilo včeraj smešno, ko je mali ful brcal..gledala sem pa Bitko na Neretvi :)- Ni kaj, pravi mali borec 9nebesa

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
4.7.2005 13:11:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Oktober!
4.7.2005 13:12:29   
Udb
Ja, mal sva na vezi! Tako da ....upam da bo ratalo!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
4.7.2005 13:13:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
4.7.2005 13:42:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Oktober!
4.7.2005 13:52:19   
jadore
Lep pozdrav!

Nalin zanima me kako to izgleda da te brca v rebra? jaz sem v 24. tednu pa ful slabo in samo občasno čutim brcike nekje okoli popka! a je to kaj narobe?

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
4.7.2005 13:58:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
4.7.2005 14:00:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Oktober!
4.7.2005 14:03:51   
jadore
Nalin hvala za odgovor!
Glede povabila pa rada pridem na kavo, samo povej kje v city parku in kako vas bom spoznala?

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
4.7.2005 15:03:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Oktober!
4.7.2005 15:46:38   
žlička
jaz tut upam da pridem:bravo: tista miza z najvec :nosecka: - ta bo pa prava:bravo::bravo::bravo:

drugace pa tam pri dobrem sladoledu, kjer je Humanic, ce sem prav razumela, ali ne?

lp

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
4.7.2005 17:02:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?