|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Domžalske nosečke
12.1.2009 22:05:42   
lunca82
Ojla punce!!

Kako smo kaj? Sem opazila, da nikjer ni debate glede Domžalskih user posted image pa sem se odločila kaj napisat, da vidim, koliko se nas bo nabralo. user posted image

Jaz sem drugače v 11 tednu in uživam v user posted image !

Kaj pa ve? Kako ste?






_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Domžalske nosečke
12.1.2009 22:29:44   
Muca83
Jaz sem sicer iz Kamnika, imam pa G v Domžalah. Sem bila prej iz Domžalske občine, pa sem se preselila. Sem pa trenutno 8T 5D in še kar veselo stiskam pesti, da tokrat pridem do konca. Po NS bom pa tudi jaz zares začela uživat v nosečnosti user posted image

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Domžalske nosečke
12.1.2009 22:37:50   
birdy
Evo mene, sicer že bivša domžalčankauser posted image  Jst sem pa že skor na finišu, mam pa še eno skor 18 mesečno punčko doma.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Domžalske nosečke
12.1.2009 23:03:47   
lunca82
Muca83 itak da bo vse ok!! Tudi jaz držim pesti!!! user posted image Jaz tudi še vedno držim pesti, da bo vse ok...predvsem da ne bo mati narava naredila po svoje, tako kot  1 in pol nazaj!! Drugače si imela že 1. pregled?

Birdy iskrene čestitke za 2 user posted image in tvojo malo pupico...na slikci je prav simpatična. user posted image V katerem tednu pa si?


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Domžalske nosečke
13.1.2009 0:20:39   
Muca83
lunca82, ja prvi pregled sem imela v sredo. Zaenkrat vse ok. Ampak ker je to že moj tretji poskus vseeno vse skupaj še malo z rezervo jemljem oz. zaenkrat samo zelo močno upam. Čeprav imam tokrat res dober občutek user posted image

birdy, tebi pa želim čim lažji zadnji mesec in lahek porod user posted image


< Sporočilo je popravil Muca83 -- 13.1.2009 0:21:30 >

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Domžalske nosečke
13.1.2009 10:10:42   
tanc555
oj, da se še jaz poštemplam user posted image
tudi domžalčanka, drugič noseča, 12 tednov.
danes imam ravno NS pri Strahovi. Držite pesti!

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Domžalske nosečke
13.1.2009 13:19:37   
lunca82
Pozdravljena tanc555! Iskrene čestitke za user posted image in srečno na NS!! user posted image user posted image

Javi kako je šlo! user posted image


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Domžalske nosečke
13.1.2009 16:35:04   
zoga08
Hoj, še ena skoraj domžalčanka, sem 1user posted image  v 17t. Šakam namorfologijo ki bo ravno čez en mesec sem pa pri dr. Meglič.

Pozdravčka vsem souser posted image .

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Domžalske nosečke
13.1.2009 19:15:55   
Muca83
Pozdravljeni tanc555 in zoga08!

zoga08, jaz tudi k Megličevi hodim. In kakšna se tebi zdi? Meni je prijetna in mi ni nikoli problem jo malo več povprašat kot sama pove. Čeprav se mi zdi, da sama po sebi ni ravno zelo zgovorna, ampak na zgovorno ginekologinjo še nisem naletela. Se mi zdi, da Megličeva pove točno tisto kar mora. Ker nekateri ginekologi pa baje prav nič ne povejo. user posted image

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Domžalske nosečke
13.1.2009 21:45:28   
Blueeyes
živjo punce... sej vem, tale bo čist neumesna....ampak rabila bi pomoč... in ker ste vi najbližje temu... rabila bi datume za materinsko šolo v ZD Domžale (za mesec januar, februar in marec)... na spletni strani jih žal ne najdem... sem jih tud mail poslala, pa mi nihče ne odgovori... če ma kera v kratkem pregled, bi jo prosila za informacije... HVALA že v naprej

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Domžalske nosečke
15.1.2009 12:49:34   
lunca82
tanc555 kako je bilo na NS? Kako je vaš user posted image ??

Jaz imam NS v torek...komaj čakam! user posted image


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Domžalske nosečke
15.1.2009 14:00:51   
tanc555
na NS ok, sem dala še kri za dvojni hormonski test, tako da končne rezultate dobim čez 1 teden. Spol se še ni videl - me je pa Strahova "razveselila" z novico, da s 1.2. odhaja v privat vode in da zaenkrat še ne vejo, kako točno bodo rešili situacijo - ampak za nosečke naj bi bilo pa poskrbljeno. Moram pa v februarju poklicat za naslednji pregled, ker še ne vedo, kdo ga bo delal. Katastrofa!

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Domžalske nosečke
15.1.2009 14:02:32   
tanc555
Lunca, pri kom pa imaš ti NS?

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Domžalske nosečke
15.1.2009 14:04:41   
tanc555
pa še nekaj me zanima Domžalčanke - ali boste hodile kam na telovadbo? Otelo vem da ima, za Fit fit pa nisem prepričana. Jaz sem v prvi nosečnosti v Otelo hodila, kjer vodi ta babica Mihaela iz Domžal, sam men takrat ni bilo preveč všeč - njen način se mi je zdel malo "čusen" in zastarel. Mogoče je sedaj že kaj posodobila svoj program user posted image

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Domžalske nosečke
15.1.2009 22:22:03   
lunca82
Ojla Tanc555,
me veseli da je tvoja NS šla ok!!user posted image user posted image To s Strahovo pa je res malo mimo...ko sem se preselila v Domžale so bile vse G zasedene...prava gužva. user posted image user posted image user posted image

NS pa imam pri svojemu G v Postojni - dr. Merlo.
Drugače pa sem tudi jaz razmišljala o telovadbi za user posted image . Lani so imeli v fit fit-u, sedaj pa imajo v Otelu. Jaz bi šla, sam morem še malo preverit, če obstaja joga za nosečnice, kje v bližini Domžal; kolegica ki ima 3 sinove je rekla, da ji je joga fuul pasala in da je bila zelo sproščujoča. Kar se tiče Otela sem pa itak imela namen it malo povprašat glede telovadbe za nosečke, tako, da če kaj izvez definitivno javim! user posted image




_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Domžalske nosečke
17.1.2009 13:10:43   
Anonimna16
Hojla, se ena domžalčanka...in sicer sem nosecka v 10tem tednu.user posted image
Kaj sem brala, da gre moja G dr.Strahova v privat? Jst pa o tem nic ne vem, pa sem imela v 8.tednu pregled. Kako pa je za nas poskrbljeno? Kdo bo vodil naso nosecnost?user posted image Ja ta je pa dobrauser posted image

Pozdravcek vsem domžalskim noseckam.user posted image

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Domžalske nosečke
18.1.2009 0:08:49   
Muca83
Ufff, zdaj sem pa prvič vesela, da nimam za G dr. Strah. Čeprav saj če bo šla privat na koncesijo, potem lahko še naprej hodite k njej. Razen če ne bo tako kot dr. Šelih šla čisto na privat. 

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2009 10:04:11   
tanc555
da malo pojasnim situacijo z dr. Strah - s 1.2. gre prviat (brez koncesije) - baje bomo v kratkem dobili tudi obvestila po pošti. Meni je to povedala prejšnji teden. Baje bo za nosečnice poskrbljeno, samo še ne vedo kako in kaj. V glavnem, ni nam treba skrbeti, da bi ostali brez pregledov - je pa štala, ko ne veš, kdo te bo pregledoval in kdo bo tvoj ginekolog med nosečnostjo (po vsej verjetnosti na vsakem pregledu drug).
Anonimna 16, kdaj pa si naročena na naslednjem pregledu? Najbrž boš takrat zvedela, ker te tam ne bo čakala Strahova user posted image
Drugače pa - mene je imela že na prvem pregledu dr. Štolfa in je super. Baje obstaja velika verjetnost, da bo nosečnicam ona delala preglede kar pa je super.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2009 10:27:19   
vim
Sem bila v petek pri dr. Strah, ki je tudi moja G. Za zdaj jo bo nadomeščala dr. Štolfa, ona je super, preden pa bodo dobili novo G, pa bomo me že proti koncu nosečnosti.
Je pa res malce kaotična situacija, dobiš vnaprej napotnice,ampak za pregled pa jaz nisem dobila naslednjega datuma.

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2009 10:31:47   
claud
Ola!

Sm vidla da obstajate tud domžalske nosečkeuser posted image no tud jst pašem tja...
No sam hotla sm povedat, ker vidm da je govora o Strahovi...: Namest nje je dr. Štolfa, tko da se ne sekirat, da boste brez!

želim vam lepo nosečnost še naprej in čim lažji porod, ko bo to na vrsti!!!!


(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2009 11:49:33   
lunca82
Pozdravljena claud!

Dobrodošla! Kako si? Kako napreduje tvoja user posted image ?

Lep ose imej in uživaj maksimalno!! user posted image


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2009 13:11:58   
tanc555
oj Vim, meni so tudi dali napotnice, novega datuma pa ne.
Mi je rekla sestra, naj pokličem enkrat v februarju, pa me bodo naročili v 21 tednu na morfologijo. Vmes pa nič - mi je to mal čudno, ker potem v 16 tednu sploh ne bomo imeli pregleda, ki pa je po mojih info obvezen. A ti tudi ne boš imela pregleda takrat?
Štolfa je pa res kul - meni je itak bolj všeč kot Strahova - tako da če bo res ona bo to super. Meni na zadnjem pregledu niso rekli, da bo ona (ampak - najbrž bo ona, lahko pa bo tudi kako drugače).

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2009 13:14:03   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: lunca82

Pozdravljena claud!

Dobrodošla! Kako si? Kako napreduje tvoja user posted image ?

Lep ose imej in uživaj maksimalno!! user posted image




Moja nosečnost je že zelo napredovala, do konca mam namreč sam še dobra 2 tedna tko da držte pesti za porod, ker me je kr mal strah tega mojga poroda....
Naša user posted image je obrnjena z ritko dol, ker se ji pač ni dal delat prevalov, tko da bomo mogl kr po tej potiuser posted image

Kaj ste ve vse bolj na začetku- sm vidla mal višje da je bolj govora še o NS?

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2009 16:24:22   
vim
Claud držimo pesti. Moja frendica je rodila z ritko naprej, pa pravi da ni bilo hudo, čeprav pravijo da bolj boli. Pa pravi, da ni res. ona je šla še na obračanje, pa se je mala spet obrnila kontra, tako da so se sprijaznili z dejstvom da je najprej pokazala ritko. user posted image .
Očitno pa smo res bolj na začetku, no nam bo lažje nam boš dala kakšne napotke kako in kaj.
Tanc555 a potem sva na istem. Jaz bom malo povprašala drug teden po telefonu, kdaj imamo nslednji pregled, ker mislim, da bi morale iti v 16 tednu.22 teden, to je čez slaba 2 meseca, se mi zdi pa malo dolga.Vsaj kri, voda in kakšen nasvet, UZ vem da ne delajo.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2009 18:40:19   
claud
vim- tud jst sm bla na obračanju, ampak naša pupa že čist na izhodu sedi, tko da je blo obračanje mission imposible....user posted image
ja tud jst upam da ne bo hudo....ampak hvala za vzpodbudo...mal pomaga če kdo reče da ni tko hudouser posted image

Kako kj vaši otroci? Lepo pridno rastejo?
Na NS, morfi vse ok?

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?