|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 9:00:17   
snorlax
Tiste, ki kupujete v Mullerju - zanima me, kje je ta trgovina, kaj se v njej splača kupiti in če imajo tudi Gameboye in podobne zadeve?

Je pa nujno, čez pol ure gremo od doma in me zanima, če se nam splača iti iz CE v LJ. Ali obstaja tudi v MB?

Hvala!:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 9:04:34   
mehurčica
Splačajo se Mullerjevi dušbadi. Jaz sem si zadnjič kupila kokosovega in stane 160sit! Pa en pomarančni z meliso ful diši-215sit.

Drugače pa za otroke kaki njihovi vlažilni robčki. Za igrače ne vem, ker (še) ne kupujemo tega.

Muller je v MB malo dalje od H&M:

Morem it, tako da upam da ti bo še katera kaj napisala. LP

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 9:11:46   
Bejba
V Mullerju se splača kupovati riževe kašice za otroke, ker so ceneje kot drugje, posebej tiste njihove znamke Babydream. Imajo tudi veliko več izbire, ravno tako sadnih in zelenjavnih kašic.
Njihove plenice so baje tudi ok in poceni (mi jih ne uporabljamo), pa razne druge gospodinjske stvari se mi zdi, da so kar ugodno - čistila in podobno.

LP; B

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 9:12:36   
Anonimen
mislm da game bojev nimajo :) majo samo čist začetničke igračke kako grizalo pa kej tazga. drgač pa plenice, robčki za rito, njihova kozmetka za dojenčke, pa hrano od hippa, bebivite, pa ful pocen majo kašice za z vodo mešat - njihova blagovna znamka pa ful so dobre saj naši tisi.

v lj je miler na čopovi al pa v btcju


lp, lara

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 9:13:05   
willma
Ja, je tudi v MB:)
Vendar je v Lj neprimerljivo večji in bolj založen:zmeden:


Za Gameboye nevem, vendar se nasplošno splačajo stvari, ker če slučajno cena ni ugodnejša, je pač kvaliteta doooosti boljša (izdelki delani za osrednjo Evropo).

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 9:13:15   
Bejba
Aja, Mullerjeva trgovina v LJ je v centru mesta na Čopovi ulici, blizu McDonaldsa in v BTC-ju. Ampak se mi zdi, da je v mestu več izbire in so bolje založeni.

LP

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 9:16:16   
willma
Lara, se zna zgodit, da imajo Gameboye.
Če imajo CDje in rač. igrice:zmeden2:, potem mogoče tudi Gameboye.....nevem.

(raje pokliči preden greš)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 9:17:35   
Anonimen
Majo igrce za Gameboy, ziher. Vsaj v Lj so jih imeli.

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 9:19:15   
Anonimen
o hudič sej res. ma js zdele po kranjskem sklepam k je en mejhn pajzl, sam sem se zdele res spomnla da je en štuk s cd-ji. mogočew majo pa tut to?? :zmeden: se vid da ne kupujem niti cd-jev še mn pa game boje :)

lp, lara

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 10:12:43   
Jančika_
Splača se ti iti v MB. Müller je v centru v peš coni. Kupujem predvsem mleko, kašice in njihove stekleničke, ker so bistveno ceneje kot drugje.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 10:31:35   
Lenny
V MB obstaja, samo igrač pa ni! Malo pliša, dekoracije, potem pa konec. Baje je zmanjkalo prostora za oddelek z igračami. V LJ jih pa imajo.
Lp

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 13:05:32   
india
Cenejše so tudi nekatere zobne paste, pa določena pralna sredstva, pa čistila, za otroke pa kašice, mleko, plenice, robčki, pa v MB imajo zelo lepo založen darilni oddelek in papirno galanterijo, pisala,... zadnjič sem tam kupila en dober, poceni palični mešalnik za darilo.:miska:

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 13:36:30   
Nina_
Ena primerjava...v Mercatorju stane od calgonita dišava za pomivalni stroj nekaj čez 900 sit,v mullerju sm jih kupila za 239 sit (tudi od calgonita)...je razlika opazna??
Pa veliko stvari se da dobit ceneje...rada pa zaiden tudi na polico z sladkarijami...v petek sm dala za toffefe čokoladne bonbone nekaj čez 250 sit,za tako ceno jih nisem vidla še nikjer,razen take ki so pred rokom...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   MULLER - NUJNO!!!!
5.7.2005 16:22:15   
snorlax
Hvala punce, smo klicali v Lj, pa se nismo mogli nič zmenit, tako da smo kar v CE kupili tisto, kar smo iskali, cene so enake za ta Gameboy oz. Nintendo.

L.p.:)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?