|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julije
5.7.2005 18:50:39   
Anhelo2

Da nas malo premaknem.

Kje ste? Kaj ste nas že vse zapustile. Talči, Sky pa Lona, Pravljica.
Dajte se malo javiti, da vidimo kje se kaj dogaja!!

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Julije
5.7.2005 18:57:46   
mateja 26
Oj!

Da ni še katera :kuza:?
Pa če prav sledim so vse pred rokom,a ne?
Jaz imam še 14 dni.Upam,da me prehiti.

Mateja

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Julije
5.7.2005 19:08:35   
lana 5
Jaz sem zaenkrat še doma, sedaj se je vse skupaj nekako umirilo. Čeprav upam da se bo ponoči kaj premaknilo naprej in da bom :kuza: v porodnišnico.

Rok pa imam drugače 16.7.


(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Julije
5.7.2005 19:11:21   
CIPRESA
Ja jaz sem tukaj sploh med bolj tazadnjimi, pa me vseeno skos tišči na WC pa dooolll pritiska pa špika...

Nevem no ko vsaj nebi imela teh znakov če še ne misli pridet ven tako zgodaj, ker me vsakič kar stisne in si mislim A JE TO TO????

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Julije
5.7.2005 19:38:09   
Anhelo2

Saj Meceno je mela tudi rok tam nekje 26.7 če se ne motim, pa poglejte kako jo je prehitelo.
Pa če pomislim, da ji še v četrtek na CTG ni kazalo čisto nič prav tako, ji na pregledu niso nič rkli, da se kaj pripravlja.

MATI NARAVA JE NAJMOČNEJŠA!!!!!

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Julije
5.7.2005 19:42:04   
LONA13
Jest sm tud še doma pa v enem kosu :grrr::grrr:!
Mene je dons ponoč začel ful v medenici bolet, pa dol vleč, pa tamalga čutm tm čist odspod. Po ful me boki bolijo, trebuh otrdeva, pa pri kraj me tud trebuh boli. Ampak ni nič rednega.... Bomo vidl... Drgač mam rok 9.7-prestavljen. originalnga nam 16.7.
G. mi je od vsega začetka govorila da sm mal prej zanosila, pa poleg nje so mi še trije g. v porodnišnci rekl, da bom okrog 9.7 rodila. Iz njihovih ust v božja ušesa, al neki tazga!!!
Tinka čestitke tebi in tvoji družinici!:bravo::bravo:


(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Julije
5.7.2005 20:23:24   
Anonimen
Hvala za vse čestitke :)-

Drage moje Julke, vam povem, da ko bo TO TO, boste vedle. :)- sem jaz ful norela, če mi je kdo to rekel...ampak je res...enostavno veš: dons bomo pa rodili 9nebesa ne sprašujte mi, kako, ampak res...bolečina oz. popadki so tko specifični...kot boleča menstruacija, ampak mal drugač :)-

Ej, kr pogumno...če sem jest preživela, boste vse ;)

:)- očitno imamo res preidnega malčka, če lahko skoz na RR visim :)-

(odgovor članu Anhelo2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Julije
5.7.2005 20:36:03   
Anhelo2

Tinka tebe pa so hitro domov spustili.

Kako se počutiš?? Šivi pa to??

Ali je še prehitro, da bi o tem govorila!
No pričakujemo tvojo zgodbo!!

V glavnem, da bi bil tvoj pikec še naprej tako priden in bi se imeli neizmerno radi!! Tebi pa :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Julije
5.7.2005 20:59:38   
Joni
Tinka74 - so me tvoje besede kar pomirile. Tudi jaz kar naprej razmišljam, a bom vedela ali ne, ko se bo začelo, pa očitno je že tako, da ženska ve.

Da o strahu ne govorim, pa kot si rekla, da bomo tudi me preživele, če si ti - samo opravit je treba. Do roka imam še 15 dni, pa upam, da bo kaj prej, sem že tako nestrpna, saj katera julijka pa ni, a ne!

Komaj čakam tvojo porodno izkušnjo, lepo se imej in pa veliko čudovitih trenutkov z :duda: Gašperjem:rozica::rozica::rozica:

Joni:metulj:

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Julije
5.7.2005 21:42:55   
Nejči
Tudi jaz se po dooooolgem času oglašam, prej preprosto ni bilo časa, sem pa vas redno brala. Danes pa sem rekla moram si vzet čas, saj vendar čutim čisto tako kot ve. Čisto sem že nestrpna in se mi zdi, da bom zdaj zdaj šla,no rok pa je šele tam 22.7. Vidim pa, da nas je iz dneva v dan manj?

Lp, :nosecka:Nejči

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Julije
5.7.2005 21:53:20   
Pia73
Evo Nejči jaz imam tudi PDP 22.07. Sicer je bil moj prvotni rok 18.07., mislim pa, da bom rodila 25.07., to je 7 dni po prvotnem roku, saj sem prvega :duda: rodila 8 dni po roku. Ne bom pa nič jezna, če bo tale drugi :duda: mal pohitel,.... :kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Julije
5.7.2005 22:54:42   
pravljica
mateja, nismo vse pred rokom...jaz sem že PO roku :)- :( :(( :hudicek:, mene ne more več nič prehitet
se tolažim s tem, da bo spet po mojih načrtih in bo šlo vse na datum 7.7. 8) ...fant, začni me ubogat! ;)

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Julije
6.7.2005 9:51:35   
valentina.

Jaz nisem sploh mislila da bom tisti dan rodila - prav nobenih znakov ni bilo. Sem šla še v trgovino in imela v planu krajši sprehod z mojim :love:, pa mi je odtekla voda in smo šli, pa ne na sprehod :).

Naj vam hitro mine, LP, valentina


(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Julije
6.7.2005 10:03:43   
Talči
Jaz sem še tudi tu.
In če mene vprašate, bi še kakšen teden bila, tako da dopolnimo polnih 37 in še malo, pa da doma porihtamo vse malenkosti, ki še čakajo...
Vreme se je popravilo, je bolj vzdržno, tako da ni hudega. Še spala sem danes odlično.
LP
Talči

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?