|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojneček maha z rokami
11.6.2010 12:10:30   
ladydi69
Pozdarvljene,

Imam 7 mesecev starega Anžetkauser posted image ,pa ves čas maha z desno roko,kot da bi igral kitaro.Prvo sm mislila da to dela kadar je zaspan,vendar sm ugotovila da kar to dela čez dan.Ima katera podobne dogodivščine z tem,al kako pomoč,upam da ni kaj drugega,moten...
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojneček maha z rokami
11.6.2010 12:11:35   
ladydi69
pozdrav......
upsa,prehitro natipkala....

lp

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojneček maha z rokami
11.6.2010 12:14:30   
Najaa
Ja, naša tavečja je to pogosto počela, sam tam okol 4-5 meseca


(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojneček maha z rokami
11.6.2010 12:16:45   
ladydi69
najaa...

aha,no koliko časa pa je to počela,a ste šli k zdravniku...,a je kar na 1x nehala...
tnx

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojneček maha z rokami
11.6.2010 22:36:02   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ladydi69

Pozdarvljene,

Imam 7 mesecev starega Anžetkauser posted image ,pa ves čas maha z desno roko,kot da bi igral kitaro.Prvo sm mislila da to dela kadar je zaspan,vendar sm ugotovila da kar to dela čez dan.Ima katera podobne dogodivščine z tem,al kako pomoč,upam da ni kaj drugega,moten...
hvala


bo pač kitarist.

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojneček maha z rokami
11.6.2010 23:18:25   
punsha
Tudi naš takole čudno maha z desno roko. Sicer ne kot bi igral po kitari, ampak maha gor in dol, pa čisto nekontrolirano je. Sem ravno včeraj vprašala na fizioterapiji...sicer ni videla kako maha, ampak je rekla, da to pogosto počnejo in da ni nič narobe. Sem se tudi ustrašila. Star je pa 5,5 mesecev. Upam da kmalu mine no, meni ni nič všeč...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojneček maha z rokami
12.6.2010 12:20:48   
Najaa
Nee, nismo šli h zdravniku, zakaj pa?user posted image Nehala je čez kak mesec al kaj jaz vem kdaj. V glavnem, mahala je gor in dol, nič takega.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojneček maha z rokami
12.6.2010 12:55:37   
mateja8
Naša itak skos krili z obema rokama.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   testenine in omake
7.7.2010 14:05:16   
ladydi69
Pozdravljene,

Imam 7.5 mesecev starega fantka,pa me zanima kake omake pripravite zraven testenin,in kakšne testenine...Ali lahko ze je paradižnik,papriko..user posted image
Imate kakšne nasvete glede omak??user posted image
hvala za odgovor

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   babylove 2
13.6.2013 10:45:22   
ladydi69
Pozdravlene mamice,

Imam dve številki babylove 2,ki jih rada zamenjam za babylove 3,ali pa prodam po polovični ceni.
Če katera rabi naj piše,sem iz Bleda.

Lpuser posted image

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?