|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potovanje
6.7.2005 11:01:36   
lily25
Zivio!

Sem v 8t nosecnosti in zanima me ce je katera potovala z avionom. Gre se za Bolgarijo.
Kaj ve priporocate?

Lily
Neposredna povezava do sporočila: 1
   potovanje
6.7.2005 11:09:19   
viv_
Jaz sem šla 3 mesece noseča z letalom v Pariz.

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   potovanje
6.7.2005 11:15:32   
čarna
jaz sem šla v 24. tednu nosečnosti z avionom v grčijo.

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   potovanje
6.7.2005 12:12:11   
sazi
moja sodelvka ima rok septembra in kar naprej leta na službena potovanja (nazadnje pre kakimi 14 dnevi)
po mojem v zgodnji nosečnosti ni problem. tudi jaz sem noseča 8 tednov in nameravava z mojim v kratkem izkoristiti bon za panoramski let nad SLovenijo, ki sva ga dobila za darilo. no, ko smo že pri takih temah, kaj pa mislite o adrenalinskih parkih v 8. tednu nosečnosti??? sva ravno tako dobila darilo, pa bom verjetno mojo karto morala prepustiti kar komu drugemu (da sem noseča sem izvedela 2 dni po poporočnem žuru za prijatelje)

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   potovanje
6.7.2005 12:24:50   
Nannn
lily25 jest sem prejsni teden prisla iz Bolgarije in ni bilo nobenih problemov...mi je pa moja G rekla da je se bolje z avionom kot pa z avtom...

LP Nannn :nosecka:

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   potovanje
6.7.2005 13:04:54   
AKŠ
jaz sem ravno prejšnji teden govorila z mojo G glede dopusta ,ker grem z avtom v dalmacijo. In mi je rekla, da potovanja niso nič slabega, če se :nosecka: počuti dobro. Edino kar mi je odsvetovala je uporaba aviona v zadnjih dveh mesecih nosečnosti, prej pa da splo ni problema....

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   potovanje
6.7.2005 14:31:10   
Talči
Tako boste vse menda najbolj "ziher":

Ali lahko potujem v času nosečnosti

Odgovor

Da, vendar brez zdravniškega spričevala le do 32. tedna nosečnosti. Po tem obdobju je treba imeti zdravniško spričevalo, ki mora biti izdano sedem dni pred datumom potovanja in zagotavlja, da polet z letalom ne bo vplival na normalni potek nosečnosti. Potovanje z letalom je neprimerno za nosečnice sedem dni pred porodom in za matere in dojenčke v prvih sedmih dneh po porodu.

http://www.adria-airways.com/index.asp?p=faq&l=sl

LP
Talči

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   potovanje
6.7.2005 18:28:12   
tina104
Če se dobro počutiš, tako potovanje ne bi smelo bit problem (edino medcelinske lete nekateri odsvetujejo - ne vem točno zakaj). Adrenalinski park je pa po mojem neprimeren - no, jaz že ne bi šla.

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?