|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnost??
4.3.2010 7:49:10   
Anonimen
Pozdravljene...

Od Dec.09 se trudiva za user posted image   Naj dodam še to : Okt. 09 sem si dala odstranit MIRENO.. user posted image se mi je takoj uredila(v Nov.)- do zdaj sva bila neuspešna user posted image
V Februarju sem imela ZM 06.02(imam kratke in šibke krvavitve samo 3dni) user posted image  pa na 29dni (redno). user posted image 2-4X na teden in ne misliva na to da delava na user posted image -čisto sva to odklopila...zadnje tri dni pa sem zelooo utrujena,občutim tudi nekaj slabosti ( kadar kaj pojem) danes pa se je ta slabost pojavila že zjutraj-bruham ne .Željo imam po pitju vode in imam malce napihnjen trebuh. Prebava OK- Bradavice imam že skoraj 1teden zelo občutljive in včeraj sem na hlačkah zasledila malo sluzi brez vonja bila pa je zelo "elastična"(sploh nevem kako naj se izrazim) te sluzi danes ni več.

Ali je možno da nama je ratalo in smo user posted image ?? Doma imam namreč že teste FS in CB a nekako zaradi ponovnega razočaranja
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nosečnost??
4.3.2010 7:54:04   
Anonimen
(tiskarski škrat je bil na delu)ZATO NADALJUJEM POST

si neupam narediti testa user posted image  a je možno da pa sva uspela ali je to vse v moji bujni domišljiji??

Za odgovore se vam vnaprej zahvaljujem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečnost??
4.3.2010 8:54:03   
Žaka
Koliko časa ti zamuja ? jaz sem imela na don ko naj bi dobila menstro prozoren belkast izcedek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečnost??
4.3.2010 9:53:13   
anabanana
Pa kar naredi CB po mojem ... kaj se mučiš ... pa javi ... mi pa bomo navijale za user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečnost??
4.3.2010 12:59:37   
talika81
da ne boš več v dvomih, naredi test. boš najbolj vedla ...
držim pesti, da si res user posted image

če pa nisi, pa nikar ne obupaj ... ker če vama je ratalo, sta lahko srečna in vesela, da vama je tako kmalu ...

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečnost??
4.3.2010 18:39:18   
koala
Počakaj do dneva ko naj bi dobila M in če je nebo pač naredi test. Če se nisem zmotila je NEpričakuješ jutri, torej če je nebo nardiš test in si razjasniš vprašanja. Glede znakov lahko da so to znaki nosečnost (upam da so), sem pa jaz imela takšne in podobne znake vsaj 30x v življenju pa imam samo enega otroka. In sem bila samo enkrat noseča.

Srečno

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?