|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarčice
16.6.2005 9:13:28   
tinkatonka
Živjo punce!

No mislim, da nas je že nekaj, ki pričakujemo naše :duda: februarja, pa sem si rekla, da zdaj je pa najbrž že čas, da odpremo tudi našo temo, a ne? Da se malo spoznamo....:bravo::bravo::bravo:

Noj jaz sem svojo nosečnost štartala z eno virozo, ki se zdaj počasi zdravi in upam da bom spet zdrava kot dren, da mi v tako lepem vremenu ne bo treba samo notri bit, in da se bom lahko tud kaj sprehajala z :love:!

Pregled pri G. imam sele v julija (12.7.)...in komaj cakam da bom vidla najino pikico! pa ve..kdaj imate ve prve preglede? Imate ze kaj nosečniskih tezav in muh? No slabosti se nimam in upam, da jih tudi ne bom imela (trkam ob les), trenutna nosecniska muha pa je, da bi jedla samo kislo in to ze za zajtrk.

:nosecka: Tinkatonka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Februarčice
16.6.2005 9:24:33   
Mina1
Samo toliko: blagor vam nosečke srečke, februarčice. Tudi me smo bile febraurčice (vse tiste, ki smo potem rodile februarja 2005, torej letos.

Lepo se imejte;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Februarčice
16.6.2005 9:29:54   
malamisha
Halo Tinkatonka!

Pregled pri G. sem že imela. Prvo sem bila naročena šele 15. 07. 2005, vendar sem zaradi krčev prišla na vrsto že 14.06.2005.

Bila sem na UZ, vendar se je videla samo GV in g. je rekla da v kotu vrečke vidi zelo malo pikico:duda:

Upam da je to to!
:bravo:

Nasljednji pregled imam 7.7.2005 in takrat se bi že moral videti srček...

Slabosti nimam, sem pa kar naprej utrujena, zelo me pa bolijo tudi prsi.

Apetita nobenega! Veliko pa je skrbi v smislu, kaj če...:zmeden:

PDP 8.2.2005

lp

Anita

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Februarčice
16.6.2005 10:05:09   
tinkatonka
Hojla malamisha...

Kaksne krce pa si imela to? Ker mene tud vsake tolk casa ornk stisne v trebuhu, da se morm vsest, za neki casa, samo jz vse to pripisujem sirjenju maternice. No jaz sem si sama zracunala PDP in pride na 17.02.06.

ja tudi mene ornk bolijo prsa. Imam pa ze tako malo vecja prsa, tako da nimam pojma kam mi bodo se zrasla :)

Pa brez skrbi...moramo biti pozitivne in misliti, da bo vse vredu, ob tem pa paziti nase in na nase pikice.

:nosecka:tinkatonka


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Februarčice
16.6.2005 10:08:13   
marty5
Če gre verjeti raznim tabelicam za izračun PDP, naj bi imela predvideni rok 25.2.06 - tako, da spadam med vas :)

Joj, tako se bojim veselit, da le ne bi šlo kaj narobe. Saj vem, da sem smotka :)-
Sem pa že 3 dni v 9nebesa, odkar sem zagledala :modri::roza:, kar ne dojamem.

Kdaj ste poklicale G in se naročile na pregled? Razmišljam, da bi v ponedeljek.

Upam, da si bomo naslednjih 9 mesecev delale družbo in skupaj delile radosti in veselje ob rasti naših malih :duda:

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Februarčice
16.6.2005 10:17:08   
malamisha
Tinkatonka!

Krči so bili podobni sekajoči bolečni, takšna da te malo zvije skupaj... Ustrašila sem se zaradi tega, ker imam miom.

G. je rekla, da lahko do tega pride zaradi širjenja aternice in povečanega stresa:zmeden: in da se naj poskušam izogibati stresu (seveda malenkost ob naših službah...), predlagala pa mi je tudi bolniško...

Imam super G. v službi sem se dala na off, ker mi je moj :duda: zelo pomemben...
Dokler bo šlo, bi rada delala, saj drugače ne vem, kaj bom sama s seboj;);)

Tudi jaz upam, da se bomo spodbujale in si stale ob strani v naslednjih mesecih.:bravo:

Srečke nosečke iz kje pa ste? Sama sem iz okolice Celja (proti savinjski dolini)... Kdo ve, mogoče se še pa srečamo na kakšni :kava:

lp

Anita

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Februarčice
16.6.2005 10:18:54   
tinkatonka
Zivjo Marty5! No super, da se nam je se ena pridruzila :bravo::bravo::bravo:! ČESTITKE!:bravo::bravo::bravo::bravo:
Te tete :hudicek: ne bomo prav nic pogrešalae a ne :) ?
Ja jz sem naredila Cb v cetrtek, v petek sem sla se v laboratorij, da so mi se enkrat potrdil, no potem v ponedeljek sem pa takoj poklicala G. Pa me je sestra najprej mal izprasala, ce je zaželena nosečnost, pa kdaj je bila zadnja M., pol pa ona zračuna kdaj boš na primer v 8 ali 10 tednu(takrat enkrat prvič naročajo) in ti pove kdaj prideš. Pa za folno kislino v primeru, da jo še ne jemlješ vprašaj!

Iz kej pa ste kaj februarčice?

Jaz sem iz Ljubljane!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Februarčice
16.6.2005 10:29:24   
marty5
Jaz pa sem z:morje:

G bom poklicala v ponedeljek...malo iz vraževerja - :hudicek:bi mogla dobit jutri ali soboto. Ampak 3 testi so bili pozitivni, tako da ne dvomim. Nekaj pa je tistega, kaj pa če...

Ni kaj, kot se prepustit in predvsem uživat ter mislit pozitivno, ne?

Folno kislino pa jemljem že od marca meseca - :duda:se je pustil malček čakati :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Februarčice
16.6.2005 10:36:05   
tinkatonka
Malamisha....no samo da ni bilo nic narobe. Pa po sluzbi kr pocivaj in naj ti samo pozitivne misli letajo po mozganckih :)

Ja ocitno je vsaka od nas iz drugega konca nase male državice. No vseeno, se pa mogoče kdaj srečamo na kakšni kavici. men se zdi, da se mi bo do februarja se ful vleklo, samo glede na to, da me spetembra caka se poroka, pa se prej diploma, pa vmes se gradnaj hise...mislim da bo slo vse skupaj zelo hitro mimo mene. No upam da bom uzivala vsak trenutek v tej moji nosečnosti.

A veste kaj sem se opazila....vceri sem gledala en film in je bil tko lep konec (trojna poroka treh hcera), da sem jokala na koncu kot dez in se se pol urce nisem mogla pomirit. Sama sebi sem se cudla. Ponavad mi je ob kaksnem lepem koncu, samo kaksna solzica v oci stopila, vceri so pa potoki solz tekli iz mene...o te radosti nosecnosti :)


:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: da bodo nase nosecnosti potekale brez tezav!!!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Februarčice
16.6.2005 11:10:48   
Jenny*
Hojla!
Tudi jaz mislim, da sem februarčica. Ravno tako kot tinkatonka sem od četrtka naprej upala, da ne bo tiste smotane tete. In v ponedeljek mi je CB pokazal +, v torek pa BC :roza:, eden mi je pa še ostal, pa bom še enkrat preverila. Po enem izračunu imam PDP 15.2.06, po drugem pa 18.2.06. Na prvi pregled sem naročena 28.6.
Mislim, da še nisem čisto dojela, kaj se dogaja.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Februarčice
16.6.2005 11:23:28   
Anonimen
Ojla februarčice, jz, januarka malo k vam kukam in "obujam spomine" kako smo se z januarkami tkole klepetale :)-:)- Vse smo komaj čakale, da vidimo svoje :duda: na 1. pregledu. Nekatere so nas žal kmalu zapustile...:((
Slabosti vam ne privoščim, ker je zares hudo na čase, začnejo se pa tam okoli 6-8 tedna. Jz sem v 10t, pa me ene 2-3x na teden močno sili na bruhanje, potem pa kakšen dan ali dva pavze :)-
Jejte zdravo, veliko pijte, pa folne kisline ne pozabit! Želim vam lepo nosečnost!! (Jz še kar čakam na tisto "lepoto" in na naval energije...ker prvi 3ije meseci so za crknit:)-:)-:)-)

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Februarčice
16.6.2005 11:26:46   
emaa
jaz vam pa jutri povem, če spadam k vam, držte pesti, da mi je uspelo

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Februarčice
16.6.2005 11:28:34   
marty5
Držim :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Februarčice
16.6.2005 11:58:27   
tinkatonka
:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: za emamair!!!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Februarčice
16.6.2005 12:25:07   
malamisha
emamair še moje:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Februarčice
16.6.2005 12:31:31   
tinkatonka
Jenny :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: ČESTITKE!!!!!

Dobrodošla med februarčicami!!!!


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Februarčice
16.6.2005 12:34:17   
tinkatonka
ojla januarka caffee!!!

Upam da me preskocimo slabosti :), ceprav je to najbrz kr nemogoce, no pa vseeno, bi blo fino, ce nam ne bi bilo treba objemati WC skoljke. Tudi tebi zelim lepo nosecnost in seveda tudi vsem ostalim januarčicam! Kdaj pa imas PDP???

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Februarčice
16.6.2005 12:40:35   
Anonimen
Hvala! PDP imam 18.1.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Februarčice
16.6.2005 13:06:36   
Nannn
hehe se jest mal pospegam k vam :)- sem januarcica in prav lepo vas je brat k ste se cist na zacetku...predvsem vam zelim da bi bili ti prvi tedni cim manj obremenjujoci :rozica:

Emamair ti pa hitro sporoci kaj je ratalo in drzim pestke :miska::miska:

LP Nannn :nosecka:


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Februarčice
16.6.2005 14:43:17   
Anonimen
Nisem nosečka, sem pa februarčica:)-

Februarske ribice smo najboljše :):):) (24.2.)

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Februarčice
16.6.2005 16:13:13   
nena80
No, da se še jaz javim, :roza::modri: zagledala 25.05.2005, po mojih izračunih PDP 01.02.2006, na prvem pregledu sem bila 13.06 in se žal srčka še ni videlo je pa G.rekel da je pikica za cca 1 teden mlajša, bom podrobneje izvedela 11.07. in že komaj čakam,... Slabosti nimam in upam da tko ostane, razen občasnega špikanja, vendar je to normalno, zaradi velikega navala hormonov,...Ob mislih na svojo pikico sem v 9nebesa9nebesa9nebesa

Želim vsem februarčicam in ostalim :nosecka::nosecka::nosecka: čim lepšo in zdravo nosečnost.
:rozica::rozica::rozica: IN :angel::angel::angel: ZA VSE :nosecka::nosecka:

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Februarčice
16.6.2005 19:14:48   
Urska61
Hojla! Tudi jaz sem včeraj naredila test, ki je pokazal :modri::roza:! Po mojih izračunih bi naj imela nekje ob koncu februarja, pregled pa imam 27. 6. Noseča sem verjetno šele dobra dva tedna, tako da me je še malo strah, kako bo naprej (sej veste, rizični prvi meseci).

Urška

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Februarčice
16.6.2005 21:39:10   
petra81
Še jaz!!!:)

Sem malo pozna ampak zdaj imam čas.

Jaz sem po vseh izračunih pristna februarčiča.
:modri:sem zagledala 1.6.2005, PDP pa imam 7.2.2006,
prvi pregled pa 18.7.2005, ker je en teden prej
moja G na dopustu tako, da bo kar trajalo še cca en mesec preden bom kaj videla.

Aja še vprašanje, če bo kdo odgovoril:
Od kdaj štejete tedne, od prvega dne zadnje M ali od ovulacije?

Sem pa primorka.

Vsem :nosecka: želim srečno in zdravo nosečnost.

Pozdravček

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Februarčice
17.6.2005 7:16:52   
tinkatonka

Tedni se štejejo od prvega dne zadnje menstruacije.


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Februarčice
17.6.2005 10:52:36   
coolbabe
Živjo,
tudi meni je pred tednom pokazal BC :roza: tako da po mojih izračunih PDP pride okoli 22.2.2006.
Imam pa eno vprašanje: naročena pri G sem šele 18.7., a ni to mal pozno... mislim rada bi potrditev čimprej pa se mi zdi ta datum tako grozno daleč....
no lepo je da se družba širi :)
Sicer pa imam še veliko vprašanj pa da ne zabašem prvega posta raje pošiljam en velik pozdrav vsem!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?