|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitev po porodu
5.2.2010 20:24:31   
power girl
mene pa zanima kako dolgo ste krvavele po porodu,namreč rodila sem pred 25 dnevi,pa še vedno krvavim.Je to normalno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavitev po porodu
5.2.2010 20:26:19   
Anonimen
6 tednov

(odgovor članu power girl)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavitev po porodu
5.2.2010 20:28:00   
eee35
6 tednov. Normalno.

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvavitev po porodu
5.2.2010 20:38:01   
hubi
7 tednov, nič posebnega.

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvavitev po porodu
5.2.2010 20:44:57   
kepica
Krvavela 11 tednovuser posted image Vse bp.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krvavitev po porodu
6.2.2010 9:12:27   
METULJ1
Hoj,

men se je pa glih par dni nazaj čišča ustavla. Dons sem mela pa spet svežo kri. Rodila sem 4.1.. A je možno, da bi bla to že menstra (moti me namreč samo to, ker je sveža kri).

Hvala za info

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krvavitev po porodu
2.4.2010 8:37:13   
pinkulja
jaz sem že  6 tednov po porodu, pa še kar krvavim. prvič sem samo 2-3 tedne. mislim, da je to že menstruacija, ker ne dojim in imam krče. sita sem že včožkov!

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krvavitev po porodu
9.4.2010 19:31:45   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: METULJ1

Hoj,

men se je pa glih par dni nazaj čišča ustavla. Dons sem mela pa spet svežo kri. Rodila sem 4.1.. A je možno, da bi bla to že menstra (moti me namreč samo to, ker je sveža kri).

Hvala za info


ja,čisto mogoče,pri meni je bilo samo par 2-3 med čiščo in mensto,tak da sem krvavela vse skupaj skoraj 8 tednov,so mi že skoraj hoteli dati transfuzijo,ker sem izgubila tako veliko krvi... menza je trajala skoraj 2 tedna in je kar "lilo" iz mene ...


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?