|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tržičanke
19.5.2010 13:27:35   
pa&ga
Živjo punce!

Baje nas je kar nekajuser posted image  iz Tržiča in okolice. Ali ste za debato?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tržičanke
19.5.2010 13:57:04   
pinkalonca
user posted image user posted image user posted image sem, valda da sm za debato user posted image me veseli, da nisem edina Tržičanka user posted image user posted image

(odgovor članu pa&ga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tržičanke
19.5.2010 20:22:19   
nu_tella
A vzamete v med sebe "wonabe" nosečke v letu 2010, ki še niso čisto Tržičanke, bojo pa verjetno do konca tega leta, če moj ne popusti user posted image user posted image  

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tržičanke
20.5.2010 6:57:24   
pa&ga
Dobro jutro!

Baje nas je v Tržiču kar nekajuser posted image  pa bi bilo fino, če bi se kaj videle. Kdaj imata pa rok? Jaz ga imam 28.07..

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tržičanke
20.5.2010 7:51:16   
pinkalonca
hej user posted image

kdorkoli se nam bo pridružil bo fino user posted image user posted image

jst sm še ''mlada'' nosečka, PDP bo po vsej vrjetnosti tam nekje 25.12. nimam pa še uradnega user posted image

lahko bi se kej dobile user posted image

(odgovor članu pa&ga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tržičanke
25.5.2010 10:09:31   
nu_tella
Zdravo. Jaz sem za se dobit, samo v roku dveh mesecev sploh ne vem kdaj...imam tolko na glavi... ko bojo izpiti mimo, bo lažje.

čestitke obema za user posted image . Uživajta in zdravega user posted image  vama želim.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tržičanke
28.5.2010 12:45:41   
pa&ga
Živjo punce!

Kako ste kaj?

Jaz sem vsak dan bolj okrogla. Moj mož pravi, da niso slučajno trije.

H kateri ginekologinji pa hodite in kam? A delate a ste na bolniški?

Sem pa firbec a ne?

lp

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tržičanke
5.6.2010 12:19:26   
nu_tella
Zdravo.

Jaz nisem nič kej bolj okrogla, še hujšam od vse te živčne vojne user posted image  in preveč stvari, ki jih imam na glavi user posted image . Morm to malo uredit, čene ne bo ok.

Kako pa ve napredujete? Kdaj imaš pa ti pa&ga rok? Kam boste pa šle rodit?

Me pa zanima ali ste vse Tržičanke ali priseljene k dragemu?

Lep vikend vsem.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu pa&ga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tržičanke
9.6.2010 13:03:26   
pinkalonca
user posted image tele Tržičanke pa ne laufajo user posted image

evo jst počasi ratujem okrogla, sem Tržičanka že od nekdaj, G imam pa v Kranjski porodnišnici user posted image nisem na bolniški, delam vsak dan, ker se počutim super user posted image
S katerega konca ste pa ve?

pa&ga sej ti si pa že skoraj na koncu user posted image
nu_tella si tudi ti nosečka al še delata na tem? user posted image

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tržičanke
9.6.2010 14:42:56   
tix
evo, da ne bo tako prazno :) oba klena Tržičana - no z okolice :) po treh mesecih ležanja (se pravi na bolniški) sedaj delam vse kar me trebuh ne ovira user posted image še dober teden potem pa na porodniškouser posted image

Namen imam roditi v Kranju, razen če bom na kakšnem izletu na drugem koncu slovenije - moram še mal izkoristit in bi me prjel rodit user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tržičanke
9.6.2010 14:47:13   
pinkalonca
jupiii še ena tržičanka user posted image
tudi jst imam namen roditi v Kranju user posted image

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tržičanke
9.6.2010 20:24:18   
pa&ga
Živjouser posted image !

Rok imam 28.07. tako, da počasi že odštevam.

A se bomo dobile preden grem jaz v Kranj? Če ste za, napišite kdaj in kje vam najbolj ustreza. Meni osebno ustreza v dopoldanskem času, ker je Gašper v vrtcu.

No pa dejmo se res dobit, da se malo spoznamo, sploh tix ti imaš tudi kmalu rok.

Lepo se imejte.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tržičanke
10.6.2010 8:26:12   
pinkalonca
pa&ga nažalost sm jst skoz dopoldan v službi tako da se v dopoldanskem času ne morm dobit na kavi user posted image oooooo boš pa res kmalu šla v Kranj user posted image

mogoče se pa potem kej vidmo ko boš vozičkala user posted image takrat bom pa jst pol že doma najbrž user posted image

(odgovor članu pa&ga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tržičanke
20.6.2010 14:02:05   
nu_tella
Pinkalonca mi2 še delava na user posted image  oz. bolje rečeno še pred prvim poskusom sva naletela na oviro, ampak upam, da jo drug teden odpraviva. Držte pesti user posted image

Drgač sem pa jaz primorka user posted image   tako da zaenkrat samo preseljena v Tržič, ker je bližje do službe, ampak upam, da "premaknem" mojga, da se preseliva kam bližje Ljubljani.
tix upam, da ti bo vreme naklonjeno izletom po Sloveniji. user posted image  vredno, ker se mi zdi, da kar malo pozabimo kolk lepot je v Sloveniji in samo v tujino rinemo. Jaz počasi gorenjsko odkrivam in mi je full ušeč. Čeprav čez primorsko je ni user posted image  sam kaj ko je tako daleč do Ljubljane, za vsak dan se v službo vozit.

Kje pa ve kaj delate? Se daleč vozite v službo?

Lepo nedeljo vsem.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tržičanke
12.7.2010 8:07:13   
pinkalonca
nu_tella držim pesti da bo vse ok in da vama rata user posted image user posted image

jst sm Tržičanka, moj Ljubljančan priseljen v Tržič, se pa vsak dan voziva v službo v LJ user posted image

pa&ga bo pa tik tak že štručko držala v rokah user posted image user posted image

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?